Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Én rühellem a havat.

Én imádom. A nyárral vagyok úgy, ahogy te a téllel. Igazából sokat gondolkodtam már azon hogy valahova É-Európába kéne költöznöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Én rühellem a havat. Felénk nemrég esett vagy öt centi de mostanra elolvadt. Egyáltalán nem sajnálom.

Ezzel én is így vagyok.

Nálunk is süt a nap, de a hó nem olvad, hála annak, hogy jéghideg szél "fújdogál" (értsd: keresztben állnak a fák). Még mindig minden hófehér, leszámítva az utakat. :) Szépnek szép, de jó, hogy nem kell kimennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Én imádom. A nyárral vagyok úgy, ahogy te a téllel. Igazából sokat gondolkodtam már azon hogy valahova É-Európába kéne költöznöm.

Dettó. Nyáron szabályosan szenvedek, ha nem vízparton, vagy klimatizált helyen vagyok.

A télben azt szeretem, hogy egyrészt a hőségnél sokkal jobban bírom a hideget (meg alapból is szeretem, felfrissít), ami ellen ráadásul könnyebb védekezni. Másrészt szerintem a táj szépsége is egyedülálló ilyenkor, a talpam alatti friss hó ropogásáról nem is beszélve. :) Eddig kétszer jártam Skandináv országban, de ha tehetném, biztosan odaköltéznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A téli havas táj szerintem is gyönyörű, a természetben, és ha folyamatosan hideg lenne, az sem lenne gond, hiszen hozzászoknánk.

Csak a valóság az, hogy a városban a hó, ha egyáltalán megmarad, 1 nap után már nem szép, hanem csak nyűg, ahhoz meg nem lehet hozzászokni, hogy hetente ingadozik a hőmérséklet -10 és + 10 fok között.

 

Ilyenkor lenne jó egy alpesi faluban home office-ban dolgozni: ha kinézek, gyönyörű havas táj, ha van kedvem, kimegyek egyet sétálni a fenyvesbe és kiszellőztetem a fejemet. Na ezt el tudnám képzelni egész télen. :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

Amúgy mi lettél, hogy nagy lettél? :D 

Gépészeti modellezés mesterszakon végeztem a BME-n. Hivatalosan okleveles gépészeti modellező mérnök a végzettségem :)

Februártól szoftverfejlesztőként kezdek egy osztrák multinál

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.