Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Junior egyedül maradt macska a lakásban. Krampusz a húgoméknál lakik, két idétlen kölyökkel, Millivel és Szesszivel. Az utóbbi érkezett hozzájuk először, mert nem akarták, hogy Krampi egyedül legyen. Mivel sosem voltak egyedül. Lehet majd egyszer itt is lesz egy új kiscica, mert Junior sem volt soha egyedül. De majd csak azután, ha már megbírkóztam Szüszü elvesztésével. Ég veled én szép Szüszükém. Nagyon-nagyon fogsz hiányozni. :( :cry:

Részvétem, @Dzséjt :cry: Nekem, mint tudjátok, kutyám van és nem is tudom hogyan fogom majd feldolgozni, ha egyszer már nem lesz. Ő tényleg egy családtag, és Szüszü is az volt Neked. :( Próbálj merítkezni abból a 17 évből, ami megadatott nektek, kapaszkodj a sok pozitív élménybe, és az idő remélhetőleg tompítani fogja a hiányát idővel, persze el nem múlik majd sose teljesen a fájdalom. Ha bármiben segíthetek, segíthetünk, csak szólj, mert ilyenkor minden támogatás jól jöhet.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Pont a Szüszü miatt én is hiszek ebben. Az apja, Bendegúz volt olyan, hogy mindig mindenhová követett. Ott aludt mellettem, felugrált az ölembe. Ha jöttem haza az iskolából, az ajtóban várt. És volt egy fura szokása: ha eldobtál neki egy pálcikát, utána szaladt, felkapta és visszahozta, majd várta, hogy dobd el újra. Aztán ő elpusztult hónapokkal a kölykei születése előtt. Szüszü mégis olyan volt, mint ő. Mármint jellemben. Nem csak az, hogy ragaszkodott hozzám, de még a dobálózós játékot is játszotta. És úgy kezdte el, hogy behozott hozzám egy pálcikát, és rám nyávogott. És addig nyávogott, amíg el nem dobtam. Aztán szaladt utána és hozta vissza. Mintha a Szüszüvel ott folytattuk volna, ahol Bendegúzzal abbamaradt. Bár nem vagyok vallásos, de a csodákban hiszek. Elvégre az is az volt, hogy Bendegúz pusztulása után nem sokkal gyerekei születtek. Én legalábbis annak éltem meg. Szüszü pedig csak még inkább azzá tette.

Nahát, milyen jópofa sztori ez is! Na majd jelentkezz, ha egyszer Szüszü esélyt kap a "visszatérésre!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is elvesztettünk három állatkát az elmúlt 3 hónapban: két cicát és egy tengerimalacot. :( Mindhárman betegek voltak és ugyan nem éltek meg olyan szép kort, mind Szüszü, de a saját fajtájukhoz képest már bőven túl voltak életük delén: Álmoska 12, Bajusz 11, Hami 5 éves volt. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.