Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Whill írta:

Nagyon mennek felfelé az árak. Sajnos véget értek azok az idők, amikor mindent megvettem, amin SW logó volt. :(

Szerintem nem te leszel az egyedüli. Kíváncsi vagyok, mik esnek ki majd az olvasók választásai közül.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, aki nem rendeli elő az eléggé megszívja. 5000 forint egy könyv és 5290 egy képregény teljes áron. Nekem volt olyan, hogy ugyanazt az sw könyvet olcsóbban tudtam megvenni egy másik webáruházból mint a szukitsnál tudtam volna, mivel a szukitsnál elég magas a szállítási költség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viharfellegek például 3912 forint a szukitsnál míg a CD Galaxison 3420 forint. A szállítás a szukitsnál 1990 forint CD Galaxisnál Pick Pack pontra 890. Ez a könyv a CD Galaxisnál 4310 forintra jön ki, míg a szukitsnál 5902 forint. Azért ez már nagy különbség. Nem jó az, ha csak náluk kaphatók lesznek a könyvek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem főleg az nem tetszik, hogy milyen drasztikusan lenyestek a kedvezményekből. Így már jobban átgondolom hogy mit veszek meg. Eddig se nagyon vettem más webshopokból könyveket vagy képregényeket, főleg a kiadó webshopjából vásároltam. Emellett még könyvesboltokban szoktam néha vásárolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, ati írta:

Viharfellegek például 3912 forint a szukitsnál míg a CD Galaxison 3420 forint. A szállítás a szukitsnál 1990 forint CD Galaxisnál Pick Pack pontra 890. Ez a könyv a CD Galaxisnál 4310 forintra jön ki, míg a szukitsnál 5902 forint. Azért ez már nagy különbség. Nem jó az, ha csak náluk kaphatók lesznek a könyvek.

Ez így tényleg sok, de a jövőben nem marad más csak a kiadó. Érthető a monopol helyzetre való törekvése, ha nagyobb árrése van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Szerintem nem te leszel az egyedüli. Kíváncsi vagyok, mik esnek ki majd az olvasók választásai közül.

Nálam a Star Wars Visions: Ronin lesz az első olyan felnőtt SW regény a Szukitstól, amit biztos nem fogok megvenni. Bár inkább a tartalom, mint anyagi okok miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nálam a Star Wars Visions: Ronin lesz az első olyan felnőtt SW regény a Szukitstól, amit biztos nem fogok megvenni. Bár inkább a tartalom, mint anyagi okok miatt.

Én is kérdeztem több ismerősömet, akik minden Star Wars-t megvettek, hogy mi lesz a reakció. A Ronint már ki is húzták. Sőt, van, aki a Fejvadászok képregényt is kihúzza, nem tartotta nagy durranásnak. Meg szóba került a Queen's Hope. Mindannyian azt válaszolták, hogy ilyen csekély kedvezmény mellett azt is kihúzzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cecil Castellucci – Jason Fry: Mozgó célpont

 

Egy könnyed, egyszerű, ám mégis élvezhető ifjúsági regény, amely révén megtudjuk, hogy a lázadók hogyan tettek szert egy birodalmi kompra nem sokkal az Endor előtt. Ezentúl olyan morális problémákkal is foglalkozik, hogy meddig mehet el egy lázadó a szent ügy érdekében, valamint nem hallgatja el a polgári lakosság szenvedését sem, hiszen Leiák akcióját szinte azonnal követi a kemény megtorló válasz a birodalmiak részéről, de a fogolykínzást sem bagatellizálja el. Ezek nagyon tetszettek. Jó volt olvasni Nien Nunb karakteréről, de a csapat többi tagja is érdekesre sikeredett. Annak idején az EP7 elé jelent meg ez a kaland:  a sequelhez Ematt karakterén kívül ez a történet semmit sem tett hozzá. Az EP5 és az EP6 közötti történésekhez viszont fontos adalék. 4/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ahogy itt olvasom a fórumon a reakciókat, elég szomorú kép bontakozik ki előttem. Ha ilyen árak lesznek, és a rajongók (bármilyen okból kifolyólag) elkezdik szűrni a dolgokat, akkor a kiadó is újabb válaszlépése az lesz, hogy megnyesi a mennyiséget. Sokkal kevesebb tartalom fog jönni, sokkal drágábban. 

Sírni tudnék, hogy már majdnem minden kijött itthon is (képregény-fronton), sőt bővíthető lenne a mennyiség a Dark House kiadványokkal, erre beüt egy ilyen szarság, aminek az lesz a vége, hogy megint le fogunk maradni... nem csak a DH, de még a Marvel képregények esetében is... komolyan nem hiszem el!

Kíváncsi vagyok, hogy pl. magyarul eljutunk-e egyáltalán a Fejvadászok 2. számára... nem vagyok biztos benne.

 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig is egy elenyésző kisebbség volt, aki mindent vásárolt. És szerintem páran akik jeleztük hogy a Ronint nem vesszük meg, nem az áráért nem vesszük hanem mert nem érdekel és teljesen fölöslegesnek tartjuk, függetlenül attól hogy mennyit kóstál vagy hogy hol lehet megvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig egy könyvet nem vettem meg, a Queen's Perilt, mert már a Királynő Árnyéka se nyerte el a tetszésem. Lehet ha a folytatásával együtt le lesz akciózva megveszem, de még nem tudom. Amúgy én az elején amikor belemerültem a könyvekbe, még sokat válogattam. Azt vettem meg ami új volt, vagy érdekelt. Aztán egyszerre megvettem nagy kedvezménnyel mindent ami addig kimaradt. Az olyan 8 könyv lehetett. Szerintem ha most megint jön egy szigorítás, akkor elkezdek jobban válogatni. De a HR-t szerintem venni fogom, plusz az OT-s képregényeket is. Remélem nem fog nagyon hosszú ideig tartani majd ez a válság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Iqvi írta:

Én eddig egy könyvet nem vettem meg, a Queen's Perilt, mert már a Királynő Árnyéka se nyerte el a tetszésem. Lehet ha a folytatásával együtt le lesz akciózva megveszem, de még nem tudom. Amúgy én az elején amikor belemerültem a könyvekbe, még sokat válogattam. Azt vettem meg ami új volt, vagy érdekelt. Aztán egyszerre megvettem nagy kedvezménnyel mindent ami addig kimaradt. Az olyan 8 könyv lehetett. Szerintem ha most megint jön egy szigorítás, akkor elkezdek jobban válogatni. De a HR-t szerintem venni fogom, plusz az OT-s képregényeket is. Remélem nem fog nagyon hosszú ideig tartani majd ez a válság.

Ha nagyon drágák lesznek a könyvek, akkor valószínűleg nálam a HR lesz az egyetlen, amit Star Wars-téren továbbra is venni fogok. Jövőre véget ér a Thrawn: Ascendancy és megjelenik a Shadow of the Sith, a Padawan és a Brotherhood, amik érdekelnek. Ezek után nagyon-nagyon érdekesnek kell lenniük a könyveknek, hogy megvegyem őket. Az olyanokat, mint az Alphabet Osztag, a Battlefront könyvek, meg huszadrangú háttérkarakterek történetei, a továbbiakban biztos, hogy nem fogom venni. Főleg, hogy most már sokkal több SW-n kívüli dolgot is olvasok, mint pár éve. De ha a High Republic sokáig tartja a mostani minőséget, akkor amellett ki fogok tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mi jöhetne majd még a High Republicon túl, meg az Ascendancy-n túl ami olyan érdekes lehetne még. Persze az általad említett regényeket is megveszem, de szerintem azokon túl sokat én se. Maradok a THR-nél és a képregényeknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én egyelőre nem tudom elképzelni, hogy mi jöhetne majd még a High Republicon túl, meg az Ascendancy-n túl ami olyan érdekes lehetne még. Persze az általad említett regényeket is megveszem, de szerintem azokon túl sokat én se. Maradok a THR-nél és a képregényeknél.

Szerintem a jövőben marad az a tendencia, hogy évfordulókra érkezik majd valami csemege az adott filmhez/korszakhoz, talán 1-2 sorozat kap felvezetést, a filmekhez is fog jönni valami kapocs és egyelőre ennyi. A High Republic valamikor kifog futni és utána meglátjuk milyen újabb nagyobb projekt lesz az, amibe belevágnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy nagyrészt nem olyan mellékszereplős könyvek jönnek, mint az utóbbi időben a Sors keze, Alphebet osztat, Infero osztag, stb. Ezek helyett olyanok jönnek, mint a Shadow of the Sith, Padawan és a Brotherhood.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Srácok sosem tudom hogy a legends sw könyvek, vagy az EU könyvek topicba kérdezzek. Na mindegy. Szóval Mandi ól jelent meg valami visional dictionary vagy valami hasonló? Rémlik valami de nem emlékszem. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez nem legenda, szóval EU-s topik. Egyébként nem jelent meg ilyen könyv, mert későbbre tolták a megjelenését.

Azthiszem értem. Az fura nekem, hogy egy kánon mű kapcsolódó könyvei EU. Na mindegy. És mi volt az, mert rémlik egy borító is de nem találom.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.