Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most megtöröd itt a jó kis rinya-estet :(

Talán örülni kellene? :) Gyakorlatilag azt mondta Filoni, hogy majd valamikor bemutatnak még pár részt. Remélem az sw.com -on, ahol kb. egy perc után beszaggat az egész videó és nézhetetlenné válik. Szuper lenne egy remek lezárás a sorozatnak, de ezekből az előzményekből ilyet nem lehet kiolvasni. Nekem olyan érzésem van, hogy ezeket az ígéreteket is csak azért tolta be az arcunkba, hogy csökkentse a felháborodást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ezzel nem leszek túl népszerű, de én nem látom ilyen sötéten a dolgokat. Véget ért a TCW, az elmúlt időszakban hallott hírekből lehetett akár számítani rá, én sem ezt vártam, de ezt a lehetséges forgatókönyvet is elképzeltem és elfogadtam. Sajnálom, hogy így alakult, de a jelenlegi helyzetben megpróbálom a jót meglátni, ez pedig a még le nem adott részeket jelenti. Kapunk még egy kis TCW-t aztán végleg viszlát és lehet rákészülni a filmre, ami ha tényleg olyan jó lesz, ahogy ők elképzelik, akkor engem kárpótolni fog a sorozat elvesztése miatt, ami végig kísérte a középiskolás és az azt követő éveimet, hozzám is nőtt, de tudni kell elengedni...

 

OMG! Ez a videó überbrutál! Filoni mégiscsak betartotta egy korábbi igéretét

 

és látni fogjuk a 66-os parancs kialakulását. A másik meg... TRENCH??? :rock::yes: Úgy tűnik rendesen megsínylette azt a robbanást :D

 

Filoni megígérte, hogy a függőben maradt szálakat még elvarrják, úgyhogy ezek után én nem is kételkedem benne.

 

 

Trench über-brutál jól nézett ki :rock: jah és klónos topicban beszélgettünk a 66-os parancsról, ez ahhoz is hozzáad egy jó töltetet, úgyhogy én nagyon várom ezeket az epizódokat!!!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ez nem a 66-os parancs volt. Ha az lett volna, az összes klón lőtt volna és nem csak arra az egy jedire. Itt valami manipulációról van szó, miután lelőtte kicsit megrázza a fejét, mintha most ébredt volna fel.

 

 

Én sem azt mondtam, hogy az lett volna, hanem a KIALAKULÁSA.

Itt kapunk rá majd magyarázatot, hogyan plántálták a klónokba, hogy ha kell egyetlen szóra hátbalőjék a jediket, akikkel addig bajtársias viszonyban álltak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tiszteletben tartom és elfogadom a véleményeteket. Mindenki azt szeret, amit akar. Ez a fogadjuk el az EP7-t a TCW helyett dolog engem arra emlékeztet, hogy ha elveszik az almámat, akkor fogadjak el helyette egy körtét, még akkor is, ha nem szeretem. Én nem szeretnék választani a mozifilmek és a sorozatot között. Legyen mindkettő.

De nem lesz több TCW, így nem igazán érdekel az EP7 sem. Nincs az az Isten, hogy én ezek után elmenjek rá moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem természetes dolog, ha egy TCW-kedvelő nem tapsol örömében, hogy jelenlegi formájában véget ért a sorozat. Bár nem fogom elkezdeni melegebb éghajlatra kívánni a Disney-t, azt nehéz elképzelni a TCW-vel történtek magyarázataként, hogy "minden erőforrás az Ep7-re fókuszál"...ebben az esetben nem lenne rajta egy részleg az ilyen-olyan spin-offokon se. Azt tudom elképzelni, amit Zééé említett alább, azaz a Disney-nek pénzügyileg nem éri meg. Ugyanakkor kétlem, hogy anyagilag hatalmas veszteség lenne a sorozat, máskülönben már a felvásárlás előtt felismerték volna ezt a tényt Lucasék.

 

Az új részlet mellesleg baromi jó, hasonló jellegű történetekre vevő lennék, akár minisorozat vagy webisode-ok formájában is. Ez a felállás talán a Disney-nek is jobban megérné, mi pedig idővel választ kapnánk a fejünkben motoszkáló kérdésekre Maul, Talzin, Ahsoka, Mandalore, stb. kapcsán, akár fejenként egy-egy minisorozat formájában. Érthették ezt is "új történetek" alatt... bár a TCW véget ért (nem lesz 6. évad), a már meglévő részek leadásával, illetve az említett minisorozat(ok) formájában tovább élne, akár a Klónháborúk érájától távolabb, az Ep3-4 között. Szerintem zseniális húzás lenne. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem azt mondtam, hogy az lett volna, hanem a KIALAKULÁSA.

Itt kapunk rá majd magyarázatot, hogyan plántálták a klónokba, hogy ha kell egyetlen szóra hátbalőjék a jediket, akikkel addig bajtársias viszonyban álltak.

 

Akkor csak félreértettem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a Hasbro már az ötödik évad kezdetekor úgy vélekedett, hogy az lesz az utolsó. Hmmm... Talán tudtak valamit?

 

Hogy őszinte legyek, Lucas igazán várhatott volna még 2-3 évet azzal, hogy kiadja a Star Warst a Disney-nek. A TCW rendben lefolyhatott volna és talán már két évadot végignevethettünk volna a Detoursból. Ijesztő, de talán igaza van a South Park készítőinek. A Star Wars öröksége a lehető legrosszabb kezekbe került, olyanok kezébe, akik magasról lesz*rják mindazt, amit a Star Wars jelent. Semmi bajom nem lett volna a vezetőségváltással, ha minden úgy maradt volna, ahogy eddig. Várható volt, hogy változtatások lesznek, de nem olyan módon, hogy a Disney gyakorlatilag lelő mindent, ami jó. Mert hogy minden erőforrásukat az EPVII.-re koncentrálják, amiből gyakorlatilag még semmi sincs, csak egy terv. Ráadásul úgy, hogy ez EPVII. nem lesz jó. Ezt így látatlanban megmondom. Nem mondom, hogy katasztrofálisan rossz lesz, hanem inkább az az "elmegy" kategória. Mondhat nekem bárki bármit Michael Arndt vagy J.J. Abrams tehetségéről, egyszerűen nem fog annyit érni, mint azok a dolgok, amit feláldoznak érte. Lucas számtalan jó döntést hozott életében, okkal tyúkanyóskodott ennyire a gyermeke felett, tudta, mi az ára, ha kiadja. Hát ez. Ennek nem így kellett volna történnie, de most már nincs visszaút.

 

A Disney felőlem felfordulhat, ezek után nem tudom, hogy egyáltalán érdekel-e bármi is az EPVII.-ből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzük a dolgok jó oldalát...Ashoka végül nem halt meg! :yeah:

 

Szerintem szép ívet futott be a sorozat, csodálatos volt ez az 5 évad és öröm volt az évadok közt várni és megvitatni a nyulfarknyi trailereket és ködös spoilereket. Számomra a TCW a filmekkel egyenértékű sorozat lett, minőségében is hatalmasat fejlődött az évek alatt, csak gratulálni tudok a készítőknek. Abban biztos vagyok, hogy a Lucasfilm Animationnak annyi, ha névleg meg is hagyják, szervezetileg abszolút fel lesz oszlatva. A Disney rendelkezik saját animációs stúdióval, meg bérmunkában gyártatják a szinvonaltalam Marvel animációs rajzfilmeket is. Nagyon sok tehetséges embert gyüjtöttek össze az LFA-nál, sajnálom, hogy ilyen döntés született. Mivel a Detours alól is kihúzták a szőnyeget, így várható az LFA szanálása. A 1313 játék kaszálása meg aztán csúcs...ez a szöveg, hogy a Disney nem úgy képzeli el a Star Warst...gratulálok a nénikéjüknek.

 

Odynak külön köszönettel tartozom, hogy ezt a fórumot a rendelkezésünkre bocsájtotta...öröm volt fikamentesen rajongani a TCW részekért, ami nálam a teás összeesküvés kivételével 10/10 átlaggal zárt. Fasza volt srácok...tényleg csak ennyit tudok mondani. Remélem, hogy a hugyagyú Disney ad még esélyt a Star Wars animációs műfajnak, de legalábbis az élőszereplős sorozatot napirenden tartja. Most, hogy hivatalosan is beintettek a TCW-nek, kinyilatkozom, hogy a készülő trilógiát lazán beáldoztam volna még pár TCW évadért. Nem arról van szó, hogy nem várom az új filmeket, de a TCW-t szivből készítették, még a Lucasfilm berkein belül is, ami egy hagyományosabb gazdasági modellel volt egyenlő, ahol igyekeztek megtartani az érzékeny határvonalat a féktelen bevétel hajhászás és a minőségi szórakoztatás között. (Ez talán így egy picit erős, mert Lucas szereti a pénzt, meg a klotyópapírra is rányomja, hogy Star Wars, de valahol mégis igaz.)

 

Ugyan nem szoktam Gyűrűk Urát idézni itt a fórumon, de most először és utoljára kivételt teszek.

 

Saruman: The old world will burn in the fires of industry. Forests will fall. A new order will rise. We will drive the machine of war with the sword and the spear and the iron fist of the orc.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új részlet mellesleg baromi jó, hasonló jellegű történetekre vevő lennék, akár minisorozat vagy webisode-ok formájában is. Ez a felállás talán a Disney-nek is jobban megérné, mi pedig idővel választ kapnánk a fejünkben motoszkáló kérdésekre Maul, Talzin, Ahsoka, Mandalore, stb. kapcsán, akár fejenként egy-egy minisorozat formájában. Érthették ezt is "új történetek" alatt... bár a TCW véget ért (nem lesz 6. évad), a már meglévő részek leadásával, illetve az említett minisorozat(ok) formájában tovább élne, akár a Klónháborúk érájától távolabb, az Ep3-4 között. Szerintem zseniális húzás lenne. ;)

Persze, ez zseniális lenne és én is kegyetlenül örülnék neki. A baj csak az, hogy ha elkaszálják a TCW-t, akkor az valószínű nem azért lesz, hogy ugyanúgy a prequel világában maradjanak, ill. folytassák, lezárják az itt félbehagyott szálakat.

 

Attól tartok, hogy leadják a már elkészült részeket, aztán ez a téma kuka. Majd kitalálnak vmi tök új felfogást, amit bele lehet tenni a spin-offokba és az új trilógiába. Annál egyébként jobb, mintha szétkúrnák az SW saga eddigi résezinek hangulatát. Ha esetleg hülyeséget csinálnak, tegyék a saját alkotásaikkal, ne mocskolják be a klasszikusokat.

 

Ugyan mi nem érte meg egy ilyen animációs sorozatban? Azt gondolják, hogy majd a többi film olcsóbb lesz??? Még csak nem is a legmodernebb technikával készült, nem kellettek színészek, nem kellett egzotikus helyszíneken forgatni, nem kellettek díszletek, ruhák, maszkok, semmi. Csak CGI kellett, történetírók meg szinkronszínészek. De ezeket sehonnan nem tudják kispórolni. Röhej...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez miért kerüli el mindenkinek a figyelmét?

"Lucasfilm has decided to pursue a new direction in animated programming. We are exploring a whole new Star Wars series set in a time period previously untouched in Star Wars films or television programming." "Lucasfilm új irányt vett az animációs programjaival. Egy teljesen új Star Wars sorozaton dolgozunk, ami egy eddig a filmek és tv programok által is érintetlen időszakban játszódik." Tehát, nem csak hogy ilyen-vagy-olyan formában de befejezik a TCW-t, de jön az utód sorozat!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem amikor készültek az ötödik évad részei még nem tudhattak a kaszáról, hisz több rész is készült. Vajon Lucas mit szól ehhez? Ő nagyon kedvelte a sorozatot. De tényleg fel nem foghatom, hogy ami megérte Lucasnak az miért nem éri meg a Disney -nek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos a hírnek örülök is, meg nem is. Örülök mert garanciát kaptunk arra, hogy ami már kész van, azt láthatjuk. Nem örülök, mert ez a TCW végét jelentheti, nem tudom mire céloz Filoni a további arc-ok alatt. A videó: amíg nem látom az epizódot addig nem hiszem el. :D Ez valami kolosszális fogás a készítőktől, még most sem hagy nyugodni, egyszerűen ez maga a SW Kánaánja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez miért kerüli el mindenkinek a figyelmét?

"Lucasfilm has decided to pursue a new direction in animated programming. We are exploring a whole new Star Wars series set in a time period previously untouched in Star Wars films or television programming." "Lucasfilm új irányt vett az animációs programjaival. Egy teljesen új Star Wars sorozaton dolgozunk, ami egy eddig a filmek és tv programok által is érintetlen időszakban játszódik." Tehát, nem csak hogy ilyen-vagy-olyan formában de befejezik a TCW-t, de jön az utód sorozat!

Nem kerülte el a figyelmem. Ezzel viszont csak egy baj van. Nem érdekel. Se a több ezer évvel ezelőtti bohóckodások sith meh jedi hadseregekkel, se valami új és totál érdektelen valami. A TCW -nek volt helye, be lehetett illeszteni egy folyamatba, sok mindent megmagyarázott a kedvenc SW korszakomból. Ezért szerettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ez zseniális lenne és én is kegyetlenül örülnék neki. A baj csak az, hogy ha elkaszálják a TCW-t, akkor az valószínű nem azért lesz, hogy ugyanúgy a prequel világában maradjanak, ill. folytassák, lezárják az itt félbehagyott szálakat.

A lentebbiből indultam ki, miszerint Filoni garanciát vállalt a függőben lévő szálak lezárására. Kérdés persze az is, mit ért "lezárt" alatt... mert egyedül talán Maul az, akivel mindenképp kezdeni kell valamit az 5x17 lezárása után... Ahsoka, Ventress és Talzin a történések hátterébe veszhet, a rajongókra, vagy EU-írókra bízva, mi történik velük a továbbiakban.

 

Az ügy pénzügyi hátterét mi, "mezei fanok" sosem fogjuk igazán megérteni, de a Disney nyilván bizonyos logika szerint döntött így, nem azért, hogy spontán kicsesszen emberek ezreivel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez miért kerüli el mindenkinek a figyelmét?

"Lucasfilm has decided to pursue a new direction in animated programming. We are exploring a whole new Star Wars series set in a time period previously untouched in Star Wars films or television programming." "Lucasfilm új irányt vett az animációs programjaival. Egy teljesen új Star Wars sorozaton dolgozunk, ami egy eddig a filmek és tv programok által is érintetlen időszakban játszódik." Tehát, nem csak hogy ilyen-vagy-olyan formában de befejezik a TCW-t, de jön az utód sorozat!

Ha KOTOR-éra vagy valami ehhez hasonló akkor az nálam várós. A TCW egyik rákfenéje volt, hogy tudtuk az induló és a zárópontokat: semmi igazán nagy dolog nem történhetett a főszereplőkkel, ha viszont saját karakterekkel jönnek ahol mindent a sorozat alakit ki az több rugalmasságot adhat az iróknak. A nagy feladat csak az hogy ezek a karakterek tényleg legyenek szerethetőek, akikért érdemes izgulni. Kiváncsi vagyok hogy a TCW irógárdáját milyen szinten vagy egyáltalán fogják-e használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kerülte el a figyelmem. Ezzel viszont csak egy baj van. Nem érdekel. Se a több ezer évvel ezelőtti bohóckodások sith meh jedi hadseregekkel, se valami új és totál érdektelen valami. A TCW -nek volt helye, be lehetett illeszteni egy folyamatba, sok mindent megmagyarázott a kedvenc SW korszakomból. Ezért szerettem.

És volt egy egységes színvonala és tényleg benne volt az, amit Zééé írt, hogy szívvel, lélekkel csinálták, ez az, ami nagyon sok új filmből/sorozatból hiányzik. Nézed, látványos, jól össze van rakva, minden, de mégis egy lelketlen sz*r.

 

Már az is bosszantó, hogy azt sem jelentették ki egyértelműen, hogy elkaszálták, hanem úgy kell találgatnunk, hogy most mi a jóisten van. Ha az eddig elkészült sztorikat megkapjuk és esetleg időnként kapunk egy-egy hosszú különkiadást belőle, a korábbi történetszálak befejezéseként, akkor enyhülne a dühöm... De csak egy icipicit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kerülte el a figyelmem. Ezzel viszont csak egy baj van. Nem érdekel. Se a több ezer évvel ezelőtti bohóckodások sith meg jedi hadseregekkel, se valami új és totál érdektelen valami. A TCW -nek volt helye, be lehetett illeszteni egy folyamatba, sok mindent megmagyarázott a kedvenc SW korszakomból. Ezért szerettem.

Kimondott olyat, hogy ezekről fog szólni? Az Ep3-4 közti időszak is teljesen érintetlen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem amikor készültek az ötödik évad részei még nem tudhattak a kaszáról, hisz több rész is készült. Vajon Lucas mit szól ehhez? Ő nagyon kedvelte a sorozatot. De tényleg fel nem foghatom, hogy ami megérte Lucasnak az miért nem éri meg a Disney -nek?

Emlékszel a TFN fórumából arra a pletykára, hogy decemberben Ahsley-vel új jeleneteket vettek fel és állítólag megváltoztatták a Wrong Jedi befejezését? Túl sok a véletlen egybeesés itt.

Lucashoz: talán tényleg rákos. Nem tudom. Már az is felfoghatatlan volt, hogy Ahsoka haláláról ilyen könnyen letett.

 

Ez miért kerüli el mindenkinek a figyelmét?

Mert ez semmilyen érdemi infót nem ad. Mondjanak róla valamit, mutassanak belőle concept artokat legalább. De ez így semmi, csak mézesmadzag. Ha meg lesz valami, akkor biztosan nem ilyen színvonalon. :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ep.3 és ep.4 között elvileg a Lázadók az összes csatájukat elvesztették, legalábbis a New Hope nyitószövege alapján. Azért ez sorozatban nem lenne túl izgi :D (bár ezt már Lucasék is elég lazán kezelték, hisz elvileg a Force Unleashed-be elég jól belefolyt, ehhez képest éppenséggel van ott egy elég komoly győzelem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a polgárháború. TCW stílusában készült sorozat, Luke-al, Leiával és Hannal... Egy olyanra vevő lennék.

 

Vagy mondjuk egy Star Wars Teletobbies. Imádom a távolba révedő tekintetet. Ott...ott a köd mögött egy nagy sziget rejlik, telis-tele kincsekkel, és szűz csajokkal........csak még egy kicsit evezzetek, még egy kicsit!!!

Viccet félretéve, ha lesz új animációs sorozat, az bizonyosan az EPVII-et fogja felvezetni. KOTOR nem lesz, mert a KOTOR játék éppen 2012-ben akkorát bukott, hogy az EA azóta is keresi az állából kiesett fogdarabkákat, nagyon rétegtermék, magyarán a rajongók egy jelentős részét nem érdekli. Lesz egy a TCW-nél alacsonyabb költségvetésű animációs sorozat, ami szépen bevezet minket az új filmek történéseibe. Bevált modell...nem is kell rajta sokat agyalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ep.3 és ep.4 között elvileg a Lázadók az összes csatájukat elvesztették, legalábbis a New Hope nyitószövege alapján. Azért ez sorozatban nem lenne túl izgi :D (bár ezt már Lucasék is elég lazán kezelték, hisz elvileg a Force Unleashed-be elég jól belefolyt, ehhez képest éppenséggel van ott egy elég komoly győzelem).

Azt a szörnyűséget inkább ne is emlegessük, a SW megcsúfolása. ;)

 

Egy Ep.3 és 4 közti TCW színvonalú sorozatnak még jobban is örülnék, mint a TCW folytatásának. Csak sajnos nekem az az érzésem, hogy a Disney nem akarja Lucas szobrát tovább fényezve dédelgetni a sagát. Idegesítheti őket ez a fajta kötöttség. És azért valljuk meg, nagyon nagy tehetség és zsenialitás kell ahhoz, hogy egy olyan sztorit összepakolj, ami annak ellenére szögezi a nézőket a monitor elé, hogy a fontosabb szereplők jövőbeli sorsával már tisztában vagy.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És volt egy egységes színvonala és tényleg benne volt az, amit Zééé írt, hogy szívvel, lélekkel csinálták, ez az, ami nagyon sok új filmből/sorozatból hiányzik. Nézed, látványos, jól össze van rakva, minden, de mégis egy lelketlen sz*r.

 

Már az is bosszantó, hogy azt sem jelentették ki egyértelműen, hogy elkaszálták, hanem úgy kell találgatnunk, hogy most mi a jóisten van. Ha az eddig elkészült sztorikat megkapjuk és esetleg időnként kapunk egy-egy hosszú különkiadást belőle, a korábbi történetszálak befejezéseként, akkor enyhülne a dühöm... De csak egy icipicit...

Nekem is ez a bajom, hogy a legjobb részénél hagyták abba. Bízom azért benne, hogy ezeket tényleg pótolják ahogy Filoni is mondta.

 

Kimondott olyat, hogy ezekről fog szólni? Az Ep3-4 közti időszak is teljesen érintetlen. ;)

Arra ott lesz az élőszereplős sorozat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Ep.3 és 4 közti TCW színvonalú sorozatnak még jobban is örülnék, mint a TCW folytatásának. Csak sajnos nekem az az érzésem, hogy a Disney nem akarja Lucas szobrát tovább fényezve dédelgetni a sagát. Idegesítheti őket ez a fajta kötöttség. És azért valljuk meg, nagyon nagy tehetség és zsenialitás kell ahhoz, hogy egy olyan sztorit összepakolj, ami annak ellenére szögezi a nézőket a monitor elé, hogy a fontosabb szereplők jövőbeli sorsával már tisztában vagy.

Engem sose a főbb karakterek sorsa izgatott a sorozatban, hanem az újaké. Ráadásul rengeteg adalékot adott a filmekhez mind politikai, katonai és érzelmi síkon. Ez volt a sorozat lényege és nem az, hogy Obi él-e vagy hal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, én sokkot kaptam.

 

Valaki plíz dobjon már majd be egy Youtube linket, ha lesz, mert mobilról nem tudom megnézni a videót az eddigi oldalakon nem tudtam megnézni.

 

Egyetlen, ismétlem egyetlen dolog volna, amivel ezt kompenzálni tudnàk számomra: ha a kimaradt részeket elérhetövé teszik ÉS tényleg készül utódsorozat mondjuk az ep6 utáni idökröl, hogy összekösse azt a készülö ùj filmmel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra ott lesz az élőszereplős sorozat...

Nahát ha abban még hiszel, akkor te itt vagy itt a legoptimistább :D

 

Engem sose a főbb karakterek sorsa izgatott a sorozatban, hanem az újaké. Ráadásul rengeteg adalékot adott a filmekhez mind politikai, katonai és érzelmi síkon. Ez volt a sorozat lényege és nem az, hogy Obi él-e vagy hal.

Megjegyezném, hogy az egyik új szereplő egész véletlenül épp most menekült meg a 66-os parancstól ;)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ez a bajom, hogy a legjobb részénél hagyták abba. Bízom azért benne, hogy ezeket tényleg pótolják ahogy Filoni is mondta.

Pontosan. Filoninak hatalmas nagy tiszteletet tanúsítok majd, ha kiharcolja, hogy még ha apró részletekben is, de a sorozat méltó véget érjen a történetszálak szempontjából. Számomra ő Lucas vérbeli utóda. Letették az asztalra a legnagyobb dolgot az elmúlt öt évben, amit Star Wars címen le lehetett tenni. Most előre megmondom, hogy a teljes EPVII. stábja elbújhat a Lucasfilm Animations munkássága mellett. Drukkolok Filoninak nagyon! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.