Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak nehogy összegyúrjanak fontosabb szálakat, mert az ilyenekből jó dolog még sosem született. Inkább kevesebb dolgot zárjanak le, de azokat jól, minthogy mindet egybe erőltessék

Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy több epizódot, melyek egy történetszálhoz tartoznak, össze lehetne gyúrni mozifilmmé.

Ez olyan lenne, mintha mondjuk az utolsó 4 részes Ahsoka szálat mozifilmmé alakították volna át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a legemelkedettebb hangon tudok szólni azokról, akik ilyen formán is képesek kiállni a sorozatért! Addig nem szabad feladni amíg van remény, legyen az bármilyen kicsi is.

 

Pontosan! :) Nagyon is illik ide a The Wrong Jedi mottója: "Never give up hope, no matter how dark things seem."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan! :) Nagyon is illik ide a The Wrong Jedi mottója: "Never give up hope, no matter how dark things seem."

Engem is megragadott ez a mottó. Fogtam magam, és én is írtam, pedig olyan nagyon sok reményt nem fűzök a dologhoz. De hátha segít, és akkor rajtam ne múljon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is írtam egyet!

 

Dear Mr. Iger,

I was sad to be informed that my favourite TV-series, Star Wars The Clone Wars has ceased to exist. I have been a great fan of the TCW and upon my opinion it would be worth to get a final season for perfect ending. I know I'm only one from the crowd but what if these many messages are not sent in vain. I wish you success and good health for your further work!

 

Remélem elég nyalis lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: pont hogy nem ugyanaz a kategória. Olyanról még nem hallottam, hogy egy Bódi Szilvi féle "csitri" jószándékból összeállt volna egy vasgyári munkással, no de olyanról viszont igen, hogy rajongói nyomásra folytattak (vagy épp méltó módon befejeztek) egy sorozatot. Gondold meg még egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, a Disney tovább pusztítja a Lucas örökséget. Még jó, hogy nincs 2 napos az a megállapításom, hogy az LFA mellett a Lucasarts is kótyavetyére kerül. :(

 

Még jósoltam a Lucasfilm daráját is, mivel az már csak produceri feladatokat látott el és a Skywalker Soundot is. Kiváncsi vagyok, hogy ezek a negatív jóslatok is beteljesülnek -e. Azt meg ne felejtsük el, hogy szerintem Filoni is lapátra fog kerülni....bár ebben még nem vagyok olyan biztos, mint az LFA és a LucasArts megszüntetésében.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok valakinek a segítségét kérem!

Szívesen megdobom egy-két levéllel az illetékest/illetékeseket., ha valaki összerak nekem egy "sablon levelet".

Magamtól nem tudok írni angolul...

A címzett/cimzettek e-mail címe is érdekelne.

Nagyon megköszönném, ha eldobná valamelyikőtök ezt a kis csomagot a csoli1138@freemail.hu-ra.

Legyen még 1 levéllel több abban a ládában, nem?

Bocs a lustaságért, de mostanában nem tudok annyit gépnél lenni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öszintén szólva én még sose hallottam olyat, hogy egy döntést azért megváltoztattak, mert írtak a rajongók, hogy legyen másképp (ami nyilván nem jelenti azt hogy nem is volt ilyen). Pláne egy ekkora cégnél talán már hozzá is vannak szokva, hisz sorozatok, filmes franchise-ok, képregény-franchiseok meg ki tudja mik jönnek-mennek amire nyilván mindig reagálnak az adott produktum rajongói. Ettől persze ártani nem árt, tehát nyilván egy próbát megér, de szerintem sok reményt nem érdemes fűzni hozzá.

(ez egyébként felhozott bennem egy teljesen OFF topik kérdést is: vajon volt bármiféle rajongói reakció arra amikor anno a Lucasfilm abbahagyta az Ewoks és a Droids sorozat gyártását? Nyilván minőségben messze elmaradtak a TCW-től igy könnyen lehet hogy nem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok valakinek a segítségét kérem!

Szívesen megdobom egy-két levéllel az illetékest/illetékeseket., ha valaki összerak nekem egy "sablon levelet".

Magamtól nem tudok írni angolul...

A címzett/cimzettek e-mail címe is érdekelne.

Nagyon megköszönném, ha eldobná valamelyikőtök ezt a kis csomagot a csoli1138@freemail.hu-ra.

Legyen még 1 levéllel több abban a ládában, nem?

Bocs a lustaságért, de mostanában nem tudok annyit gépnél lenni...

Werebazs segít.

 

Öszintén szólva én még sose hallottam olyat, hogy egy döntést azért megváltoztattak, mert írtak a rajongók, hogy legyen másképp (ami nyilván nem jelenti azt hogy nem is volt ilyen). Pláne egy ekkora cégnél talán már hozzá is vannak szokva, hisz sorozatok, filmes franchise-ok, képregény-franchiseok meg ki tudja mik jönnek-mennek amire nyilván mindig reagálnak az adott produktum rajongói. Ettől persze ártani nem árt, tehát nyilván egy próbát megér, de szerintem sok reményt nem érdemes fűzni hozzá.

(ez egyébként felhozott bennem egy teljesen OFF topik kérdést is: vajon volt bármiféle rajongói reakció arra amikor anno a Lucasfilm abbahagyta az Ewoks és a Droids sorozat gyártását? Nyilván minőségben messze elmaradtak a TCW-től igy könnyen lehet hogy nem)

Alább írt KisKósa példákat, amikor épp a Disney -t sikerült rávenniük rajongóknak egy éppen elkaszált sorozat folytatására, lezárására, plusz egy évaddal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alább írt KisKósa példákat, amikor épp a Disney -t sikerült rávenniük rajongóknak egy éppen elkaszált sorozat folytatására, lezárására, plusz egy évaddal.

Hoppá, tényleg csak most olvastam vissza jobban. Az esély mondjuk igy sem sok, de ha már egyszer nem nulla akkor én is irok egy levelet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, tényleg csak most olvastam vissza jobban. Az esély mondjuk igy sem sok, de ha már egyszer nem nulla akkor én is irok egy levelet!

Ez szép tőled. :) Tudom én, hogy nincs sok esély rá, főleg ha tényleg feloszlatják a LucasAnimation -t is, de így legalább elmondhatjuk, hogy részt vettünk egy ilyen nemes akcióban. :) Ártani senkinek se ártunk vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: pont hogy nem ugyanaz a kategória. Olyanról még nem hallottam, hogy egy Bódi Szilvi féle "csitri" jószándékból összeállt volna egy vasgyári munkással, no de olyanról viszont igen, hogy rajongói nyomásra folytattak (vagy épp méltó módon befejeztek) egy sorozatot. Gondold meg még egyszer.

 

 

Sajnos én ebben nem hiszek. Ahogy mondtam senkinek nem fogok könyörögni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A finom zsíroskenyeret zsírral lefelé leejtették, mi felvettük, próbájuk jóízűen fogyasztani, de hát ropog a homok a fogaink között......hát ilyen lett ez az ügy is. Soha nem hittem volna, hogy egy ember több mint 40 éves remekművét, amit egykoron a hollywoodi álomgyár szemében a legnagyobb szálkának tartottak, egy pillanat alatt sikerül bezúzni. Sokunk ugyan gyermek volt még, de a privatizálás, a Videoton, Csepel Művek stb. elkótyavetyélése is hasonló sokk lehetett....legalábbis érzelmi síkon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy átfutottam, a Zillo sárkányt nem említik... Pedig én arra lennék talán a legkíváncsibb (Maul, Ahsoka, Cad Bane, Hondo és a többiek mellett :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A finom zsíroskenyeret zsírral lefelé leejtették, mi felvettük, próbájuk jóízűen fogyasztani, de hát ropog a homok a fogaink között......hát ilyen lett ez az ügy is. Soha nem hittem volna, hogy egy ember több mint 40 éves remekművét, amit egykoron a hollywoodi álomgyár szemében a legnagyobb szálkának tartottak, egy pillanat alatt sikerül bezúzni. Sokunk ugyan gyermek volt még, de a privatizálás, a Videoton, Csepel Művek stb. elkótyavetyélése is hasonló sokk lehetett....legalábbis érzelmi síkon.

Szerintem nem kell minden nap beírni a sirámot. :) Ez úgy is egy folyamat lesz. Majd a végén elég lesz ha siránkozunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy átfutottam, a Zillo sárkányt nem említik... Pedig én arra lennék talán a legkíváncsibb (Maul, Ahsoka, Cad Bane, Hondo és a többiek mellett :D)

 

 

Szerintem Cad Bane-t és Hondot nem kell megmagyarázni. Bane sitten ül, Hondo meg el van magának. Hondot ismerve tuti üzletel a Birodalommal is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a semminél több, ne számítsunk nagy dobásra a "bónusz tartalom" címen beígért anyag kapcsán. Elvileg csak 2 sztori arcot fog tartalmazni, amit még az 5. évadhoz gyártottak (Clovis-, Fives-szál - ebből láthattunk részletet a múltkori videóban). A már 6. évadhoz készült, befejezetlen epizódokat csaknem biztos, hogy nem fogjuk látni. Állítólag ezek közt kaptak volna helyet a Boba Fettel, és sorozatban már felbukkant többi fejvadásszal foglalkozó részek, illetve ezen "majdnem kész" részek tartalmazták volna Cad Bane és Aurra Sing sorsát is. Ez tovább erősíti annak csaknem 100%-os valószínűségét, hogy nem lesz teljes mértékű lezárása a TCW függőben maradt történeteinek. Ez mindenképp elszomorító hír, a Save The Clone Wars nevű figyelemreméltó kampány ellenére, amely halvány reménysugárként tartja a lelket a rajongókban. De a Lucasfilm Animation leépítése (folytatódnak az elbocsátások) nem sok jóval kecsegtet, lelkes rajongók ide vagy oda.

 

Természetesen én is támogatom az ötletet, annak ellenére, hogy nemigen hiszek a Disney-re gyakorolt különösebb hatásában... ettől függetlenül, rajtam ne múljon!

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy belső információ szerint valóban csak azt a két szálat adják ki/le ami már elkészült. Egyébként szinte sokkolta a Lucasfilmeseket a fanok reakciója. Ez azért örömteli még akkor is, ha nem lesz belőle semmi.

 

Egyébként engem legkevésbé sem Bane meg Sing érdekel. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szinte sokkolta a Lucasfilmeseket a fanok reakciója.

A lényeg szvsz kimaradt: a fanok lagymatag reakciója. Amivel én nem feltétlenül értek egyet. Így szvsz ez a cikk csak fake.

 

Amúgy a CN honlapján található tévéműsorában is megjelent április 2-ára 10.35-kor a TCW dupla epizóddal.

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg szvsz kimaradt: a fanok lagymatag reakciója. Amivel én nem feltétlenül értek egyet. Így szvsz ez a cikk csak fake.

 

Amúgy a CN honlapján található tévéműsorában is megjelent április 2-ára 10.35-kor a TCW dupla epizóddal.

 

Na végre, legalább ennyi pozitívum van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg szvsz kimaradt: a fanok lagymatag reakciója. Amivel én nem feltétlenül értek egyet. Így szvsz ez a cikk csak fake.

Nem hinném, hogy légből kapott lenne az egész, a már meglévő 2 szálon túl szerintem se lesz semmi egyéb...

A "lagymatag" jelzőt nem is értettem, ezért nem írtam be. A fanok reakciója ennek szöges ellentéte. Azért jó látni (még ha nem is lesz semmi pozitív eredménye), hogy sokan nem akarják elengedni a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos már évekkel ezelőtt kitárgyaltátok de azért felteszem a kérdést mert érdekel.

Tehát a CWben Anakint végig mesternek szólítják, a ROTFben pedig azért hisztizik,hogy nem kapja meg a rangot.

Na most ez,hogy is van?

Más dolog a hivatalos rang és megint más a tiszteletteljes megszólítás vagy egymásra hivatkozás. Anakin nincs (és soha nem is lesz) Jedi Mester rangban. Ezt nem kapja meg az Ep.3-ban és ezért dühöng. Viszont padawanja van, aki nyilván mesternek szólítja, hisz a tanítója. Emellett az ilyen jedik egymást mesternek szólítják, attól függetlenül, hogy megkapták-e már a rangot.

 

Amúgy bizonyos EU művek szerint (és a saját elképzeléseim szerint is így kerek) akkor lesz vki hivatalosan Mester, ha legalább egy padawant sikeresen kinevelt, tehát az átment a próbáján és nem padawan többé, ill. a Jedi Tanács kellően magas színvonalúnak értékeli a kiképzést.

Ez alapján Anakin nem lehet Mester, hisz Ahsoka nem lett Jedi Lovag. Bár a fiú joggal "követelheti" magának a címet, hisz nem rajta múlott a dolog, igazából Ahsoka alighanem érett volt a próbákra és sikerült is volna neki, ha... Nem ragozom tovább, szerintem így elég egyértelmű. ;)

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.