Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Elsőre nem tünt fel de a lángoló Jedi templom körül füves a táj. Emlékszem egyébként mikor anno olvastam, hogy JJ eredeti tervei szerint elég sokat láttunk volna a jedi tanoncok mészárlásából akkor nagyon bántam hogy a végleges filmbe nem került bele. De lehet hogy Rian győzte meg, hogy ne süsse el rögtön a trilógia nyitányában. Sokkal hatásosabb ha esetleg Luke narrálja az eseményeket.

 

XcgSwB8.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem itt most tényleg megkapjuk ezt a puzzle-t.

 

Mindig a trilógiák közepének kell kiterjeszteni a sztorit. Szóval tuti, hogy megtudjuk az egész eseményt. Eddig amúgyis titkolták(kb. minden fronton: könyv, képregény, játék stb.) szóval most jött el az ideje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian megerősítette, hogy az előzetesben a sivár bolygó ahol a gépek felverik a vörös homokot egy Crait nevü bolygó. Sok értékes ásvány található itt ezért jó pár bánya működik a planétán. Annak idején a Lázadók Szövetsége egy bázist is fenntartott itt, de ez a létesitmény a film idején már elhagyatott.

Amikor a filmet elkezdte kidolgozni ennek a bolygónak az ötlete volt az egyik első dolog ami felmerült benne. Állitólag Crait-en jó pár érdekes, egyedi design elemmel fogunk találkozunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az is nagyon tetszik, ahogy Rey az apró köveket röpteti. Elvégre a méret nem számít :evil: Emlékeim szerint eddig csak a Legendsben találkoztam a méretbeli problémák megfordításán, most jó volt látni hasonlót filmes anyagon is. Aztán ki tudja, hogy mit fog jelenteni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Crait nevű bolygó nekem olyan ismerős- :hmm: Ha jól emlékszem, régebben volt egy olyan pletyka, hogy egy Crait nevű bolygón harcol majd a két fél, és ez a bolygó vulkanikus kinézetű lesz.

 

Nos kicsit mellétalált a híresztelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian megerősítette, hogy az előzetesben a sivár bolygó ahol a gépek felverik a vörös homokot egy Crait nevü bolygó. [..] Annak idején a Lázadók Szövetsége egy bázist is fenntartott itt, de ez a létesitmény a film idején már elhagyatott.

Lol, RO enciklopédia 170. oldal:

 

"HEFF TOBBER (KÉK NYOLCAS)

Tobber hadnagy teherpilótaként segítette a lázadókat a craiti helyőrségen, amíg nem kellett elhagyniuk a bolygót."

 

Azt hiszem, elmondhatjuk, hogy már az RO háttéranyagába is elkezdték finoman beleszőni az ep8-at. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az is nagyon tetszik, ahogy Rey az apró köveket röpteti. Elvégre a méret nem számít :evil: Emlékeim szerint eddig csak a Legendsben találkoztam a méretbeli problémák megfordításán, most jó volt látni hasonlót filmes anyagon is. Aztán ki tudja, hogy mit fog jelenteni :)

 

A Rian Johnson által rendezett Looperban is van ismerős jelenet, ott is szerepel egy szuperképességű fiatal, aki hasonlókat tud művelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes kapcsán csak röviden írok, mert úgy látom mindenkinek hasonló a véleménye. Ez fantasztikus volt 10/10

 

Bár azt kicsit mérges is vagyok, mert ebből semmit nem sokat tudtam meg. :angry:

Viszont a látvány még a TFA-RO kettőst is veri így elsőre. Reméljük tényleg jó lesz.

 

 

Kérdés: Szerintetek mit jelenthet Kylo összetört sisakja? Visszatalál a jó oldalra? Mert nekem ez nagyon fura volt.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a trailer végén látott űrcsata a film nyitánya lesz. Bár csak egy kis szelet látszott a bolygóból, és gyűrűt nem láttam, de úgy gondolom az a D'Qar. Ugye az Első Rend tudta hogy ott az Ellenállás bázisa, tehát logikus hogy ott csapnak le először. Lehet közvetlenül azután jön a támadás, amint Rey és Chewie lelépnek a Falconnal. Gondolom ezután a szekvencia után jön a Luke - Rey jelenet, ahogy befejeződött az ep7.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol, RO enciklopédia 170. oldal:

 

"HEFF TOBBER (KÉK NYOLCAS)

Tobber hadnagy teherpilótaként segítette a lázadókat a craiti helyőrségen, amíg nem kellett elhagyniuk a bolygót."

Na ezt szeretem a Story Group által fémjelezte új rendszerben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is (Isaac el se jött). :) Már csak ő van a filmben a nagy hármasból.

 

Igen, ha belegondoltok, a Legacy-karakterekből eléggé kevés maradt. Carrie elment, Kenny Baker elment, Han a történeten belül. Nem hiszem, hogy a 9. részben a - most már sajnos tolószékes - Peter Mayhew lenne Chewie. Főleg, hogy szerintem már eleve nem lesz Chewie-nak nagy szerepe a VIII.-ban sem. Az Episode IX.-re simán lehet, hogy már csak Hamill és Anthony Daniels lesz az eredeti trilógiából, persze úgy, hogy R2 és Chewie is némileg feltűnik majd, de már Jimmy Vee és Joonas Suotamo által játszva. De R2 figuráját erősen, érezhetően leváltotta BB-8, Chewie pedig Han nélkül nem igazán működik. Ackbar-t sem tudom, hogy hogyan oldják majd meg, elvégre az ő hangja is elhunyt.

 

Én azért nagyon örülnék a következő két film bármelyikében legalább egy Lando-kameonak. Hátha Billy Dee csak kamuzott, amikor azt mondta, hogy nincs benne a VIII.-ban. Még tán Wedge tűnhetne fel, mint a Köztársaság, vagy az Ellenállás egyik vezetője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkérdezték Riant, hogy a címben a jedi egyes vagy többesszám. Azt mondta hogy őt meglepi, hogy erről egyáltalán vita alakult ki. A címben egyébként a jedi szerinte -tessék kapaszkodni- egyesszám. Tehát a rendező szerint Az utolsó jedi a helyes cím :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.