Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Nagyon tetszenek! Mondjuk egy újabb jel arra, hogy Kylo vágása átkerül új helyére, de most ezen túllépek. A Poe - Finn beállás külön cukkolja a tömegeket, de én komálom. :D Leia pedig olyan törékeny, mégis méltóságteljes itt. Hux pedig... egyetértek Odyval, még szadistább lett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper képe! Phasmát ezek szerint nem fokozták le. :) Hux még durvábban néz ki mint a VII-ben. Nagyon szadista feje van. :D

 

Én remélem hogy az ő karakterét is kibontják kicsit jobban, mert szerintem hatalmasak benne a lehetőségek. Brutális a kinézete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képsorozat folytatódik :)

Feltűnik Laura Dern, mint Amilyn Holdo admirális, valamint Benicio Del Toro, "DJ" kódnév alatt.

A korábbi forgatási képeken látszódó elegáns közegből is láthatunk képeket, szóval aki szerint az igazi SW csakis használt, koszos, olajszagú lehet az tépheti a haját megint :D

 

http://www.vanityfair.com/hollywood/2017/05/star-wars-the-last-jedi-cover-portfolio?mbid=social_twitter

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És tényleg, amikor jött a hír, hogy Del Toro benne lesz, pont így képzeltem el. :)

 

A Luke-Leiás kép tetszik a legjobban, de a Reyesek sem rosszak. Úgy érzem, ez azért jóval változatosabb és színesebb film lesz, mint az ep7 volt. Éles váltás lesz, annyi szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a képek sokkal jobban felcsigáztak mint az előzetes. úgy látom bepillantást fogunk nyerni előkelőbb társaságok eseményeire is.

 

Nálam az Ep2 ilyen szempontból az etalon, ott szinte minden társadalmi réteg képviselteti magát, plusz két teljesen új bolygót/kultúrát is felépít. Jó lenne ha az Ep8 felnőne erre a szintre, mert már hiányzik ez a fajta PT hangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.