Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Köszi... megint! :D

 

Azért ez durva, ha ezek közül csak a fele igaz, akkor már megérte megcsinálni ezt a részt. Úgy érzem, hogy egy valóban másfajta SW köszönt majd ránk a részben - és e rész után. Csak lenne már december. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigolvastama kiszivárgott dolgokat, és tetszik. Nem mindegyik, de összességében ha ilyesmi lesz, főleg a Luke/Rey/Kyloszál tetszik nagyon, akkor elégedett leszek, bár azért még így is mocskosul hasonlít a TESBre. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármennyire is várós ez a film számomra, mégis ott van az a tudat, hogy ez az EpVII folytatása lett, ami valljuk be nem jó előjel. Ahogy a 7 véget ért, úgy kell a 8-nak igazodnia hozzá. Hasonló lesz, mint a 2. illetve az 5. rész: itt is külön lesznek a szereplők. Azonban most néztem egy videót, és ott azt mondta a gyerek, hogy ez a film pont az ellentéte lesz a TESB -nek. Vagyis úgy értette, hogy ott a történet elején együtt van mindenki, majd különválnak, végül újra egyesülnek - kivéve Hant.

Ebben a részben már külön van Rey a többiektől, illetve Finn is kiütve van - picit emlékeztet Hanra, viszont itt nincs elrabolva. A történet közepén itt is különválik mindenki: Rey még mindig Luke -al lesz Ahch-to -n, Poe Leia -val marad, Finn pedig az új szereplővel, Rose -al elmegy Canto Bight -ra. A film végén viszont megint egyesülnek - itt már mindenki (bár Luke kérdéses :hmm: ), méghozzá a Crait nevű bolygón. Egyrészt a BTS videóban Finn és Rey ott táncikálnak, Reyen már az új ruha van. Illetve ebben a videóban látható egy jelenet Leia -ról, aki a bolygón van, és a kamera szélén látni egy fejet - ami Rey -é, és az új frizurája van. Szóval összegezve már tudhatjuk a történet vázát.

 

A 7. rész biztonsági játék volt, és bár a 8. rész sok újdonságot fog hozni - ez nagyon jó Rian -től - azért ne feledjük, hogy eme történet valamiképpen TESB-copy lesz, viszont sokkal jobban elkülönül és egy egyedibb filmet kaphatunk - ha igazak az Erőről szóló pletykák. Kíváncsi vagyok a filmre, 3 hónap remélem gyorsan eltelik. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyűrűk Ura - Két toronyban is külön vannak a szereplők, akik az előző részben együtt voltak. Ezt nem az SW találta ki. Egy epikus történet úgy lesz még epikusabb, ha a fontosabb szereplők egy ideig külön útvonalakon indulnak el. Lásd a Trónok harcánál ahol a történet elején mindenki egy helyen van -Deres- aztán szétmennek a szélrózsa minden irányába.

De nem is értem hogy akkor már miért nem Klónok támadása-copy. Ott nem mentek szét majd találkoztak újra a szereplők? :) Értem én hogy nagy a félelem az ep.7 után hogy copy lesz a film, de ne essünk már túlzásba....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint írtam, "sokkal jobban elkülönül és egy egyedibb filmet kaphatunk ". :)

 

A "valamiképpen TESB-copy" főleg a "történetre" és egy-két helyszínre vonatkozik. ;) Igen, mondhatnánk AOTC-copy -nak is, de tudtommal abban a filmben Anakin nem megy el egy öreg jedihez tanulni egy isten háta mögötti bolygóra. :) Az 5. részben igen, és itt is.

Illetve az előzmény trilógia középső részében 2 nagyhatalom - ha lehet így hívni őket - harcának kezdetét láthatjuk, mind2 fél hatalmas erőforrással bír, rengeteg katonával - mégha azok nem is humanoidok - stb. Míg az 5. részben és így látva ebben a részben is a kicsi, maroknyi lázadók/ellenállók vs. nagy, hatalmas birodalom/első rend a téma. Persze az Új köztársaság megmaradt erői segítenek majd Leia -éknak, de mint azt ebből a kémhírekből megtudható, nem lesz nagy változás - egyelőre. Persze hasonlítani fog mind a 2. és az 5. részre abban, hogy különvannak a szereplők. Ez nem baj, soha nem is mondtam, hogy ez akkora baj lenne. Ha így lesz epikusabb a történet, hát legyen.

A helyszínekre egy példa: Crait. És Crait csak "hasonló", mint Hoth, nem ugyanolyan. Jó dolog a vörös homok. Viszont láthatunk egy Hothi csatára emlékeztető harcot a film végén. Arra nem térnek ki a szövegben, hogy mi a végkimenetel, csak annyit írnak, hogy a por segítségével győzik le a Rend lépegetőit, ami egy újdonság, és kíváncsian várom - márha igaz. :)

 

Minden más helyszínben tök más, mint az 5. Canto Bight PT-s helyszínnek tűnik, Ahch-to totál más, mint az eddig OT -s helyszínek stb.

Nem mondom én hogy TESB-copy lesz, úgy írtam hogy valamiképpen, amit ugye fentebb ecseteltem. Az Erő-kiválasztott dolog miatt - márha ezek valóban igazak - én is egy SW filmek között egyedi alkotást gondolok, és Riant látva meg is fogjuk azt kapni.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet rámondani h TESB kopi?

Hogy a lázadókon rajta ütnek lépegetőkkel és menekülniük kell?

Hogy kilövik a hajót ionlövedékkel?

Hogy a tantvány elmegy a mesterhez tanulni?

Próbát kell kiállnia? ERőszellem mondja h kezdje el tanítani...stb

Gondolom egyik se ismerős a TESBből. :D

Félreértés ne essék, nekem nagyon tetszenek az újítások, és szinte minden amit olvastam a spoilerekben, csak remélem hogy ezek a dolgok amik merőben hasonlítanak, kevésbé lesznek túlsúlyban. :)

 

redknight - olvass egy picit vissza. Eddig úgy néz ki ilyen nem lesz. De Luke kard nélkül is OP lesz! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, azért az ep2 és az ep5 között nagyon sok hasonlóság van. Igen, Anakin nem megy el egy agg mesterhez de...

 

Csak ebben a két részben van aszteroidás üldözés.

Mindkét részben fontos szerepet kap egy Fett a Slave I-gyel.

Mindkettőben van egy nagy felszíni csata lépegetőkkel és légi járművekkel.

Mindkettőben egymásba habarodnak a szerelmes párok, itt vallják be érzelmeiket, ráadásul mindkét esetben a halál árnyékában, és a vallomás előtt mindkét esetben csak egy csók csattant el, azt leszámítva a párok inkább tagadták érzéseiket. (Azért ez van olyan durva hasonlóság, mint az, hogy a hős tanulni megy egy agg Jedihez.)

Mindkét részben levágja az aktuális Sith tanítvány az aktuális Skywalker tanítvány jobb kezét.

Mindkét részben elveszti a hős a fénykardját.

Mindkét részben elszeparálódnak egymástól a főhősök, és a legutolsó jelenetben sincs mindenki együtt.

Épp ellenkezőleg, mindkét részben a férfi és a női főszereplő, valamint a két droid van csak jelen a záró képsorokban.

Mindkét rész végén szerepet kap egy gyárkomplexum.

Mindkét részben nagyobb szerepet kap Yoda, mint az azt megelőzőben.

Mindkét rész végén mutatják az aktuális Skywalker gép kezét.

 

Amúgy meg, Crait egy sivatag, vörös homokkal, Geonosis egy pedig vörös homokos sivatag. Azt nem tudom, egy sivatag hogyan hasonlíthat inkább egy hófödte tundrára, mint egy másik sivatagra, de hát... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ebben a két részben van aszteroidás üldözés.

Mindkét részben fontos szerepet kap egy Fett a Slave I-gyel.

Mindkettőben van egy nagy felszíni csata lépegetőkkel és légi járművekkel.

Mindkettőben egymásba habarodnak a szerelmes párok, itt vallják be érzelmeiket, ráadásul mindkét esetben a halál árnyékában, és a vallomás előtt mindkét esetben csak egy csók csattant el, azt leszámítva a párok inkább tagadták érzéseiket. (Azért ez van olyan durva hasonlóság, mint az, hogy a hős tanulni megy egy agg Jedihez.)

Mindkét részben elszeparálódnak egymástól a főhősök, és a legutolsó jelenetben sincs mindenki együtt.

Épp ellenkezőleg, mindkét részben a férfi és a női főszereplő, valamint a két droid van csak jelen a záró képsorokban.

A kiemeltek a legfontosabbak. De egyszerűen annyira más a hangulata az EpII-nek, hogy az embernek eszébe nem jut, hogy EpV copynak nevezze. Szerintem ez lesz a helyzet a VIII-cal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Last Jedi. (amit tudni lehet.)

 

Első rész.

 

 

 

 

Folyt. köv...

 

 

Thx, most futottam bele egy másik fórumon. Nem tudom miből gondoltam, hogy ide még nem citálták:)

 

Nekem ne mlenen bajom vele, de a legvége a játékkártyák alapján vélhetően nem úgy lesz, Luke bácsi bizony elhagyja a bolygót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

sziasztok! azert abban bizom hogy luke fenykardozni fog, es levag mindenkit aki az utjaba all! szerintetek van ra sansz?

 

:'DDDD én is ezt várom, hogy mindannyiunk régi nagy hőse levágjon mindenkit, aki az útjába áll... Ez nem egy Steven Seagal-film. És Luke még csak nem is Vader a Zsiványból. Ilyet hogy lehet várni???

Eleve nem ettől lesz jó a film. Amúgy meg nem hiszem, hogy nem lépnék meg azt, hogy a 8-ban/9-ben Luke fénykardot ragadjon, és párbajozzon. De kétlem, hogy átmenne Uma Thurman-be a Kill Bill vol. 1-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyszerűen annyira más a hangulata az EpII-nek, hogy az embernek eszébe nem jut, hogy EpV copynak nevezze. Szerintem ez lesz a helyzet a VIII-cal is.

 

Én egy kicsit azért félek még a 8. rész kapcsán. Bár a RO elég eredeti és bevállalós volt, ami hatalmas plusz, nem tudom elfelejteni hogy az Ep4 és Ep7 között túl sok volt a copy. Remélem az csak egy egyszeri biztonsági játék volt a speciális helyzetre való tekintettel, és az Ep8 már egy RO-hoz hasonlóan egy új és egyedi irányba megy tovább.

 

 

Abban is reménykedek, hogy megtartják a középső részekre jellemző csapatszétbontást, mert szerintem ez mind az Ep2 mind az Ep5 esetében nagyon jól működött. Számomra eddig mind a két trilógiának a középső darabja volt a kedvencem, szóval elvárásaim vannak bőven, de ha tényleg jó lesz a film, én leszek az első aki ódákat zeng majd róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.