Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A traielr után érthető hogy a Battlefrontban miért csak légi csaták vannak.

Azért valószínűleg lesz egy minimális űrcsata is, ugyanis nem hiszem, hogy Finn hajója csak úgy magától zuhanna le

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől a traielrtől összezavarodtam hogy ki kinek a kije. De szerintem az egyik pozitív karternek Skywalkernek kell lenni különben miért lett volna az első teaserben hogy Luke mondja 'Az erő átjárja a családomat... stb." meg ugye mondták a készítők hogy a Skywalker család lesz a központban továbbra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől a traielrtől összezavarodtam hogy ki kinek a kije. De szerintem az egyik pozitív karternek Skywalkernek kell lenni különben miért lett volna az első teaserben hogy Luke mondja 'Az erő átjárja a családomat... stb." meg ugye mondták a készítők hogy a Skywalker család lesz a központban továbbra is.

Az egy régi idézet újravàgva, így a tartalma vonatkozhat Kylo-ra is, aki gyanítom nem Ren lovagnak indult..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Zééé biztos Finnt látná ott szívesebben. ;) Komolyra fordítva, Finn-nek kijár egy komoly sérülés az erdőben, hacsak nem történik valami csoda, ami megállítja Kylo Rent. Ez a csoda lehet éppen Csubakka is... Szerintem és Anthony Breznican, az EW szerkesztője szerint is Csubakka fekszik ott. Szőrös, és mintha a töltényöve is látszana.

 

Ami azt illeti, Peter Mayhew már aligha tud sokat szerepelni Csubakkaként, akármennyire is megműttette a térdeit. Lehet, hogy úgy gondolták, más színészre nem bízzák a szőrtornyot, inkább kapjon egy tisztességes, emlékezetes halált.

 

A trailer nagyon-nagyon tetszett!!! Csodálatos hangulata van, nagyon él minden (még az üres terek is) és nem mond el sokat - reméltem, hogy ezután sem leszünk sokkal okosabbak a sztorit illetően, mint eddig. Nagyon örülök, mert így bőven meglesz a rácsodálkozás lehetősége a moziban.

Luke-ot nem hiányoltam különösebben, a moziban úgyis találkozunk vele. Jöhet a film!

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lenne jó tudni, hogy ki teszi fel az elején a kérdést Reynek, hogy kicsoda ő, és kinek felel úgy, hogy senki sem. Mert ha az Leia, akkor majdnem biztos, hogy Rey nem a lánya. Bár persze akár lehet úgy is folytatni a dialógust, hogy "nem, te egy Skywalker vagy", mintegy buzdítóbeszéd részlete.

 

Egy kis párhuzamosdi. Padmé és Leia a háború és a család gondjai elől szerelme ölelésébe menekül.

 

KVxkbu0.png

 

FTULw1I.png

 

qGRgbSr.png

 

A gonoszok mindig kifelé kandikálnak a sötétség erőire.

 

8EcXFMl.png

 

SuvZaXI.png

 

8EQKrVc.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen fantasztikus ez a trailer, azóta már vagy 5-ször megnéztem. :) Én továbbra is azt gondolom, hogy Rey a Solo-házaspár gyermeke, egyszerűen annyira hasonlít Padméra, hogy nem hiszem, hogy ez csak pusztán véletlen lenne. Az is elképzelhető persze, hogy Luke lánya, de a Skywalker-vért én mindenképpen feltételezem.

 

A filmben csupa Föld-típusú bolygó lesz, az OT-re hajazó helyszínekkel, majd meglátjuk, remélem a készítők egyelőre csak ezeket mutatták meg, és még lesz más is. :) örülök, hogy maga a trailer a sztoriból nem mondott el sok mindent, éppen ezért én Luke-ot sem hiányoltam. A rohamosztagosok továbbra is királyak, számomra egyelőre az Első Rend nagyon szimpatikusnak. :P

 

No, megvan a muníció dec. 18-ig, jöhet a film. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lehet az a fénycsóva, ami elhúz Kylo csillagrombolója előtt? Mintha valami űrjármű lenne. :hmm:

Szerintem a Starkiller bázis lövedéke. Összepasszolna azzal a vörös világvége momentummal, ami letarolja a fákat (szerintem az Ellenállás bázisát szétlövik, ezúttal nem lesz útban a bolygórómboló bázisnak egy bolygó :evil: ).

 

Dzséjt: Azt nem Kanata (ha jól írom) kérdezi, aki épp a jelenetben is látszik?

Abban a jelenetben Rey-jen kívül senki nem látszódik - vagyis hát, rajta és BB-8-en kívül.

Amúgy gondoltam rá, hogy talán ő, de akkor meg Leia a végén beszél. Mert két jól elkülöníthető női hang van a trailerben, mármint Reyén kívül. És a hang alapján én azt mondom, Fisher beszél az elején és Nyong'o a végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Zééé biztos Finnt látná ott szívesebben. ;) Komolyra fordítva, Finn-nek kijár egy komoly sérülés az erdőben, hacsak nem történik valami csoda, ami megállítja Kylo Rent. Ez a csoda lehet éppen Csubakka is... Szerintem és Anthony Breznican, az EW szerkesztője szerint is Csubakka fekszik ott. Szőrös, és mintha a töltényöve is látszana.

 

Anthony Breznican téved...

 

 

 

4720396finn_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anthony Breznican téved...

 

 

 

4720396finn_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

 

 

Szerintem az lehet, hogy Chewbacca tartja Finnt a kezében. De nem kell mindjárt temetni.

Lehet, hogy valaki megmentette,amennyire tudta, és Rey csak az aggodalomtól sír.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hihetetlenül hangulatos lett ez a trailer. Egyre kevésbé aggódok amiatt, hogy 18-án majd csalódás ér engem. Rey tökéletes választás volt, ezt így, gyakorlatilag látatlanban meg merem kockáztatni. Finn továbbra sem igazán szimpatikus, de majd ha hallom hosszabban is beszélni, hátha más lesz a véleményem. A helyszínek, a látvány, a zene, mind nagyon a helyén van :) Luke nem igazán hiányzik, sőt én igazából drukkolok, hogy ebben a filmben csak egy nagyon rövid, de ütős szerepe legyen, Han zseniális mint mindig, és az az ölelés... "30 év után" is aranyosak együtt.

 

Szerintem Rey nem Csubit siratja, nekem túlzottan emberszerűnek tűnik az a hulla. Meg egyébként sem gondolom hogy Csubit ki akarnák írni a történetből. Inkább Han az aki veszélyben van ebből a szempontból szerintem...

 

Viszont azt nem tartom elképzelhetetlennek hogy Finn esetleg komolyabban megsérüljön (végül is nem látszik tisztán hogy a Rey előtt fekvő "izé" halott vagy csak elájult, kómában van stb..) a Kylo elleni ütközetben. Sőt ebben talán kissé reménykedem is... :evil:

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó gondolat Csoli...lehet, hogy Csubi tartja a kezében, de az akkor is Finn teste. :peace:

A kép alja homàlyos. Balra olyan mint a bőrdzseki, jobbra olyan mint Chewie válla a hevederrel. Ennyi.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.