Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Áh...elég fárasztó szleng. Nem fogom használni. Részemről azt mondom, hogy Snoke terme óta túlvagyunk ezen. Nem biztos, hogy Kylo érdemel második esélyt. Egy hősi halál a jókért/az anyjáért esetleg belefér..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylonak megvolt az esélye arra, hogy a jó útra térjen, de a TLJ-ban egyértelművé vált, hogy nincs ilyesmi szándéka. Én ki lennék békülve ezzel az opcióval, de úgy tűnik, már elhatározta magát. Innen még egy fordulat eléggé erőltetett lenne. Szvsz nem fog átállni, mégha szimpatikus lenne is ez a dolog... nem tartom lehetségesnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most értem haza. Volt valami figyelemre érdemes? :D 

Semmi, de tényleg semmi az ég adta egy világon. De azért, mielőtt megnézed azt a semmit, azért kötözd le magadat és vegyél be egy marék nyugtatót, mert üt, mint Rozi néni pálinkája. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az előzetesekre gondolok egy The Rise of Skywalker kapcsán. Ugye tudsz a filmről? :D Mert olybá' tűnik mintha számodra nem is létezne. :lol: 

Nem szeretem az előzeteseket, rossz tapasztalataim vannak velük. Nemcsak nekem személyesen, hanem ahogy figyelem a legtöbbek reakcióit, illetve általánosan a filmek előzeteseinek hatásait, inkább szívás van belőlük, mint haszon.

De természetesen nagyon várom a 9-et. Viszont előzetes találgatásokba, ötletelésekbe nem akarok belemenni. Egyszer már próbáltam anno a TCW (akkor még úgy tűnt, hogy) utsó évadánál, de nem igazán jött be a dolog, úgyhogy ezt az aspektust inkább hanyagolom. Nem akarok sem csalódni, sem esetleg előre lelőni bmilyen poént. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanám, hogy a hét híre, de így hétfől hajnali egykor talán ehhez még kicsit korán van. Még simán kiderülhet, hogy Adam Driver imádja a Drive című filmet, ami azért valljuk be, vinné a pálmát. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

https://widescreen.hu/daisy-ridley-allitasa-szerint-a-star-wars-skywalker-kora-nem-lesz-olyan-ellentmondasos-mint-a-tronok-harca-volt/

 

Most egy világ megnyugodhat :D Daisyről új dolgot tudtam meg nem nagy Trónok harca fan :D 

A cikk még igy is hogy alig van benne infó enyhén félrevezető. Daisy saját bevallása szerint a negyedik évadnál tart a Trónok harcában (mostanában kezdett bele). Egyáltalán nem mondott olyat hogy ne lenne fan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bomarr írta:

A cikk még igy is hogy alig van benne infó enyhén félrevezető. Daisy saját bevallása szerint a negyedik évadnál tart a Trónok harcában (mostanában kezdett bele). Egyáltalán nem mondott olyat hogy ne lenne fan.

 

Attól mondjuk a végét tudhatja nem? Én is igazából most kezdtem bele az 5. évad végénél járok mégis tudom mi lett a vége. 

 

De amúgy te ezen infót honnan veszed? :D Most délelőtt találkoztál vele gyorsba? :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.