Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ajánlott hozzászólás

Szerintem is Ben lenne a leglogikusabb Skywalker, bár akkor felmerülne, hogy visszatér a Világos Oldlara. Az meg Anakin után nem lenne túl érdekes/eredeti húzás. Plusz (bár ez csak a személyes véleményem: sem neki, sem Vadernek nem járt volna megváltás a tettei után). 

Akik még szóba jöhetnek, azok Anakin és Luke (Erő-szellem formában természetesen), illetve egy esetleges rejtett leszármazott. De én bízom benne, hogy Rey megmarad "senki"-nek, noha régebben reménykedbem a Skywalker/Solo származásában. Az Ep7-8 után azonban azt mondom, hogy Rey története és karaktere úgy teljesedik ki igazán, ha nem csinálnak Skywalker/Solo vagy egyéb lányt belőle.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine: Lehet Snoke is "csak" Palpatine tanítványa volt, azt láthattuk már, hogy a Sithek a sírjukhoz kötik a szellemüket, ha az a HCS II akkor ez lehet  szerintem.

 

A cím: Kylot kimosdatni az apagyilkosságból szerintem necces, annak milyen morális üzenete van?! Ha J.J. olyan irányba viszi a történetet amire gondolok akkor szentté avattatom

 

Kylo hajói nem férnek el a képek egy hszbe szóval 2 lesz

 

kylo ship.jpg

 

 

2.81zA7bmqrBL._SX679_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A cím zavarba ejtő. Skywalker rise? Mintha valaminek a kezdete lenne. 

Ott a The Dark Knight Rises, szintén trilógia zárófilm, és annak a címében is ott a rise szó. Ez ugye felemelkedést jelent. Az SW címek egyike-másika azért elég elvont (The Phantom MenaceA New HopeThe Force Awakens), szóval szerintem itt sem feltétlen kell szó szerint egy Skywalkerre gondolni. Lehet, hogy spirituális értelemben értendő a dolog, teszem azt beáll az egyensúly az Erőben a Skywalkerek által.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Tarzaan írta:

Amúgy az a cumó a tengerben jóval kisebbnek néz ki akár azelső halálcsillag "fegyvertányérjánál" is.

Ezt mégis miből sikerült leszűrni? Az égvilágon nincs semmi viszonyítási alap azon a képkockán, hogy be tudjuk lőni a méretét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ott a The Dark Knight Rises, szintén trilógia zárófilm, és annak a címében is ott a rise szó. Ez ugye felemelkedést jelent. Az SW címek egyike-másika azért elég elvont (The Phantom MenaceA New HopeThe Force Awakens), szóval szerintem itt sem feltétlen kell szó szerint egy Skywalkerre gondolni. Lehet, hogy spirituális értelemben értendő a dolog, teszem azt beáll az egyensúly az Erőben a Skywalkerek által.

Igen, nekem valami ilyesmi ugrott be elsőre, amikor a címet megpillantottam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az a bolygó, ahol a banda (Rey, Poe, Finn, Chewie, BB-8 és C-3PO) van igen gyanús, hogy a Batuu lesz. Nagyon kíáncsi vagyok rá. Bár regényből már ismerem, kíváncsi vagyok rá a képernyőn is. Mert bár erdős/sziklás bolygó, kellően egyedi is. :) 

 

Die Helden vor dem Falken

 

A sivatagos helyszín gonolom/remélem a Tatooine lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Valaki amúgy felvetette, hogy a Skywalker a címben egy új rendet jelent. A jedik ideje lejárt, egy új szekta nő ki a gyökerükből Rey által: a Skywalkerek. :)

Ne már. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Sky írta:

Amúgy az a bolygó, ahol a banda (Rey, Poe, Finn, Chewie, BB-8 és C-3PO) van igen gyanús, hogy a Batuu lesz. Nagyon kíáncsi vagyok rá. Bár regényből már ismerem, kíváncsi vagyok rá a képernyőn is. Mert bár erdős/sziklás bolygó, kellően egyedi is. :) 

 

Ráadásul ez elvileg a film legeleje lesz. Valami korai kaland a Batuu-n jól illene nyitásnak. Most először láthatnánk együtt a nagy triót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ott a The Dark Knight Rises, szintén trilógia zárófilm, és annak a címében is ott a rise szó. Ez ugye felemelkedést jelent. Az SW címek egyike-másika azért elég elvont (The Phantom MenaceA New HopeThe Force Awakens), szóval szerintem itt sem feltétlen kell szó szerint egy Skywalkerre gondolni. Lehet, hogy spirituális értelemben értendő a dolog, teszem azt beáll az egyensúly az Erőben a Skywalkerek által.

 

Jó példa, és ahogy ott ér véget ugye mindig kell lenni egy Batmannak, és a végén lesz is. Úgy néz ki itt is lesz valaki Skywalker csak máshogy értve. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ráadásul ez elvileg a film legeleje lesz. Valami korai kaland a Batuu-n jól illene nyitásnak. Most először láthatnánk együtt a nagy triót!

Hasonlítani fog a az EPVI elejéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Ezt mégis miből sikerült leszűrni? Az égvilágon nincs semmi viszonyítási alap azon a képkockán, hogy be tudjuk lőni a méretét.

 

Hogya fenébe ne lenne.

 

Eleve látszanak mögötte is a sziklák, meg a köd, meg a hullámok fodrai a roncselőtt.

 

Az RO-ból meg elég jól látjuk, hogy az első HCS tányérja mekkora böhöm egy csillagrombólóhoz képest is.

 

Egyértelmű, hogy az a cucc max pár kilóméterre van tőlük, a tányér átmérője is max 2-3 km lehet. A telteje ugyan már a felhők közt van, de a Kékestető is sokszor a felhőalap fölöttvan.

 

 

Ez a cucc SOKKAL kisebb a HCS-k tányérjánál.

 

Ha ez mégis az, JJ nagyon elrontotta az arányokat, ahogy amúgy a Starkillar Base-nél is tette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Tarzaan írta:

Egyértelmű, hogy az a cucc max pár kilóméterre van tőlük, a tányér átmérője is max 2-3 km lehet. A telteje ugyan már a felhők közt van, de a Kékestető is sokszor a felhőalap fölöttvan.

Hát szerintem meg egyáltalán nem ilyen egyértelmű, hogy mennyire van messze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Tarzaan írta:

 

Hogya fenébe ne lenne.

 

Eleve látszanak mögötte is a sziklák, meg a köd, meg a hullámok fodrai a roncselőtt.

 

Az RO-ból meg elég jól látjuk, hogy az első HCS tányérja mekkora böhöm egy csillagrombólóhoz képest is.

 

Egyértelmű, hogy az a cucc max pár kilóméterre van tőlük, a tányér átmérője is max 2-3 km lehet. A telteje ugyan már a felhők közt van, de a Kékestető is sokszor a felhőalap fölöttvan.

 

 

Ez a cucc SOKKAL kisebb a HCS-k tányérjánál.

 

Ha ez mégis az, JJ nagyon elrontotta az arányokat, ahogy amúgy a Starkillar Base-nél is tette.

Szerintem csalóka az a snitt. "Ne bízz a szemedben, az megcsalhat" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Hát szerintem meg egyáltalán nem ilyen egyértelmű, hogy mennyire van messze.

 

De igen, enynire egyértelmű.

 

Az eddigi filmek alapjánaz a tányér akkora böhöm, hogy még megdőlve is kilógna a légkörből. Viszonyíts már pl. a csillagrombolókhoz.

 

rogue-one-death-star.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.