Ugrás a kommentre

Palpatine szerepe az ep9-ben


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Április 1-jei tréfa, nyugi! Itt az eredeti cikk: https://screenrant.com/star-wars-palpatine-return-jedi-clone/

A cikk végén kattintsatok arra, hogy "Source: The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker". :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a regényváltozat: Tegnap újranéztem filmet, és sokkal mássabb volt úgy nézni, hogy az ember birtokában van a regényváltozatból származó információknak. Így sokkal logikusabb volt a film pár helyen. Pl. mikor moziban láttam először, akkor nem igazán értettem a párbeszédet Lando és Jannah között a végén, hogy miért kérdezi meg hogy honnan származik és ez miért fontos. De regényváltozatból származó infóknak hála ez is a helyére került például.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Eddig ezt én se hallottam. :o Ebben a topikban volt? Mert akkor egy mínusz pont magamnak.

Hát lehet akkor csak én láttam, de elfelejtettem itt közzétenni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 12. 19. - 22:15, Yoda József írta:

A rejtélyes fenyegető Palpatine üzenet, amiben a felvezető szövegben írnak, valószínűleg az, ami a Fortnite-eventben elhangzott az ő hangján:

 

At last the work of generations of complete. The great error is corrected. The day of victory is at hand. The day of Revenge. The day of the Sith

Hát nem videóként, de valóban volt már.

Egyébként szerintem a marketing fogások legalja egy ilyen horderejű "jelenetet" egy Fortnite eventben megosztani...

 

Szerk.: Amúgy a játékban így szerepelt

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nabopolasszar írta:

Egyébként szerintem a marketing fogások legalja egy ilyen horderejű "jelenetet" egy Fortnite eventben megosztani...

Abszolúte! Ha már a filmbe nem fért bele, akkor legalább használhatták volna a Battlefront 2-t, vagy, hajaj, a Resistance-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hát lehet akkor csak én láttam, de elfelejtettem itt közzétenni? :D

Elfelejtetted? :D :P 

1 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Hát nem videóként, de valóban volt már.

Egyébként szerintem a marketing fogások legalja egy ilyen horderejű "jelenetet" egy Fortnite eventben megosztani...

Beállok én is a sorba...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.