Ugrás a kommentre

CSOPORT SELEJTEZŐ 4 (Windu, Secura, Watto, Wedge)


Donát

Csoport Selejtező #4  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot
  • Donát kiemelte a topikot

Windu: Hát ki nem bírná Sam Jakson bármelyik alakítását?

Egy üde színfoltja a Jedi tanácsnak, plusz egy mondhatni szürke jedi, mert mindkét oldalt valamilyen formában használta.

De nálam még nem éri el a szavazat szintet.

Secura: Nekem olyan szinten semmilyen volt ez a karakter hogy az hihetetlen.

TCW-ben olyan összvissz 2 részt szerepelt. A tisztogatásban meg pont a drága "szeretője" Bly lőtt bele először.

Semmiképpen sem kapja meg a szavazatomat.

Watto: A mi kis Galaktikus kisebbségi rabszolgakereskedőnk, igazából belegondolva szerettem a karakterét.

De ő sem kapja meg a szavazatomat.

Wedge: Egy legenda, nagy örömömre visszatér az SW9-ben, és még a Resistance Reborn kötetben is köszönetét teszi. Szóval Wedge-nek adom a szavazatomat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wedge vagy... Ááááá, mit fárasztom magamat, naná, hogy Aayla Secura. Legalább két dolgot tudok, ami miatt jobban kedvelem Wedge-nél. :D 

Spoiler

Jedi lovag és jó tanácsokkal látta el Ahsokát, amikor szükség volt rá.

Spoiler

Tuti nem erre gondoltatok, mi? Perverzek! :P 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Wedge vagy... Ááááá, mit fárasztom magamat, naná, hogy Aayla Secura. Legalább két dolgot tudok, ami miatt jobban kedvelem Wedge-nél. :D 

És még valaki mondja azt, hogy Aayla egysikú karakter. :lol:

 

Szegény Watto meg eléggé szárnyaszegett eddig...

 

Na jó, befejeztem. Nálam Windu. Windu legalább érdekes. Wedge-et nem igazán kedvelem, Watto 1 részben jó volt, de ide kevés, Aayla háttérkarakter, Windun ellenben már 14 éve vetyengünk, hogy a legnagyobb hülye vagy értelmes Jedi, akinek nem volt jó választása. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Wedge vagy... Ááááá, mit fárasztom magamat, naná, hogy Aayla Secura. Legalább két dolgot tudok, ami miatt jobban kedvelem Wedge-nél. :D 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Rossz az, aki rosszra gondol, de hülye aki nem.

Amúgy meg komolyra fordítva a szót egy Palpatine idézettel elmondom a véleményem: Ez meglepett, de kelemesen. :palpatine:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már Windu. A többi 3 olyan szinten mellékszereplő, hogy azt se tudom belőni hirtelen, melyikőjüket láttuk legtöbbet. Talán a Rebels-t is figyelembe véve Wedge-et. Legkevesebbet meg talán Wattot, mert Aayla azért kapott némi szerepet a TCW-ban. De a "legszomorúbb", hogy igazából különösebben nem is érdekel egyikőjük sem. Ha választanom kéne hármójuk közül, akkor Aayla, és nem, nem azért, amiért mindenki gondolná. :D De még így is azt mondom, hogy ha a 4-es fogatból kéne vkit jelölni, akiből sokkal többet szerettem volna látni, akkor az is Windu lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

És még valaki mondja azt, hogy Aayla egysikú karakter. :lol:

 

Szegény Watto meg eléggé szárnyaszegett eddig...

 

Na jó, befejeztem. Nálam Windu. Windu legalább érdekes. Wedge-et nem igazán kedvelem, Watto 1 részben jó volt, de ide kevés, Aayla háttérkarakter, Windun ellenben már 14 éve vetyengünk, hogy a legnagyobb hülye vagy értelmes Jedi, akinek nem volt jó választása. :P

Igazából nem Windura akartam szavazni, de meggyőztél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Nálam Windu. Windu legalább érdekes. Wedge-et nem igazán kedvelem, Watto 1 részben jó volt, de ide kevés, Aayla háttérkarakter, Windun ellenben már 14 éve vetyengünk, hogy a legnagyobb hülye vagy értelmes Jedi, akinek nem volt jó választása.  :P

 

Asszem nálam is Windu lesz, mert érdekes figura a maga módján és abszolút elmondható róla, hogy lényegesen mozdítja előre a cselekményt. Itt megint előjön, hogy nem kell feltétlenül azonosulni vele ahhoz, hogy jó karakternek tekintsük. Végül is fórumos szemmel az a jó karakter, akiről sokat lehet beszélgetni, és hát ő aztán pontosan ilyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Donát írta:

Nálam Windu. Windu legalább érdekes. Wedge-et nem igazán kedvelem, Watto 1 részben jó volt, de ide kevés, Aayla háttérkarakter

Én is hasonló okokból szavazok Windura. Érdekesebb és jelentősebb karakter a másik háromnál. Jellemileg ellentmondásos forma, mert a TCW-ben (Zillo-s részek) és a képregényében vannak kifejezetten szimpatikus megmozdulásai (a Töréspont c. könyvéről nem is beszélve, igaz, az már Legendák), míg máskor igazi slimóként viselkedik (pl. Ahsoka kizárásakor sok más Jedivel együtt, vagy Anakinnal szemben az Ep3-ban). 

Wedge számomra abszolút "szürke kisegér" kategória, hiába az egyik legfontosabb Lázadó majd Új Köztársasági pilóta/vezető. Még a Legendák művek sem tudták kirángatni ebből a szürkeségből, mivel mindenütt egyazon szárnysegéd és mellékkarakter szerepét tölti be. Legalábbis az általam olvasottak közül (az X-szárnyúakhoz nem volt szerencsém).

Aayla érdemeit kár letagadni (:P), és bár volt egy-két jó története a Legendákban, igazán őt is a TCW tudta kidomborítani. A Jedi Crash az egyik, ha nem a legjobb 1. évados TCW rész, remek mondanivalóval és történettel, Aayla karakterének pedig óriási pluszt ad. Kár, hogy később nemigen kaptunk hasonló részeket. :(  

Watto még Wedge és Aayla párosához képest is más kaliber, így nem sok esélye van a többiekkel szemben. A kapzsi rabszolgatartó szerepét töréletesen betölti, ennél nem több és nem kevesebb. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Windura szavaztam én is, pedig tudvalévő mennyire nem díjazom azt ahogy Anakinhoz állt az EPIII-ban. Ezeket leszámítva viszont csíptem. A TCW-ben külön jó volt a fekete Jedi. Szóval jusson csak tovább. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Windu az a szereplő, akit kvázi szeret utálni az ember a begyöpösödöttsége miatt, azonban mégis az egyik legerősebb és legbadassebb Jedi mesterről van szó. Watto-t fura mód kedvelem, sztem tök vicces, de nem sok vizet zavar... A többiek abszolút érdektelenek számomra. Windura ment a voks:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.