Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

37 perccel korábban, Dzséjt írta:

Akkor ezt most itt hagyom.

 

Persze ez jó hir, viszont én nem bánnám, ha kapnánk valamiféle idővonalbeli tájékoztatást, mert szinte képtelenség meghatározni, mennyi idő is telt el a Birodalom kikiáltása óta. A 14. War Mantle rész egy amolyan fordulópont, is lehetne, ha kapnánk valamiféle idővonalbeli magyarázatot. Most akkor a 14. résszel eltelt már 1 év, avagy sem?  Ha eltelt 1 év, akkor nem lennék meglepődve, ha Ahsoka Tano egy rövid cameo erejéig a tiszteletét tenné a sorozatban, Rex oldalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nagyobb mennyiségű idő telt volna el, azt szerintem egyértelműen jelezték volna valamivel, pl.: Omega tökéletes indikátor lehetne ebből a szempontból ha kapna egy új modellt.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ha nagyobb mennyiségű idő telt volna el, azt szerintem egyértelműen jelezték volna valamivel, pl.: Omega tökéletes indikátor lehetne ebből a szempontból ha kapna egy új modellt.

Talán fél év már eltelt, 1 év meg olyan soknak tűnik, szerintem. 

 

Jó lenne ha Crosshair történeti ivét normálisan lezárnák az 1. évad végén. Nem kellene ezt átvinniük a 2. évadra is. 

Vagy igy, vagy úgy, de lezárják, remélhetőleg.

 

 

Ezt meg most dobta fel a twitter, hát...ez... :D  

 

https://twitter.com/maia3aura/status/1410689152102797313

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök a bejelentésnek. :)

 

Én most azt mondom, kb. annyi évadot kapunk, mint a Rebels. 3-4 évad szerintem bőven benne lehet a sorozatban. Szerintem a maradék két rész már inkább a kaminoi/klónos szállal fog foglalkozni. Most mondok egy teóriát - sajátomat - hogyan is képzelem el az évad végét és a következő évadot:


 

Spoiler

Hunter megmenekül, végre eldönti a Bad Batch, hogy mit is akar a galaxisban - még egy évadot szerintem nem fognak áldozni arra, hogy különböző küldetésekre menjenek Cid megbízásából - és ez azt jelenti, hogy besegítenek Rexnek, aki klónokat toboroz. Howzer is ott lehet a csapatban Gregorral és még pár noname klónnal. Emlékszem, Filoni terve az volt a Rebelsben, hogy Rexék egy pár klónnal lettek volna, de ezt végül elvetették. Itt jöhet ez a történet. A 2. évad szólhat erről, hogy klónokat keresnek. Eközben én behoznám a Delta osztagot, ha már Scorch "elvileg" szerepelt az előző részben, akkor jöjjön a többi is és lesz egy speciális klónosztag, aki a Birodalom megbízásából le kell vadásznia a Bad Batch tagjait. Crosshair igazából 50-50, hogy most visszatalál a társaihoz, vagy marad rosszfiú - esetleg meghal - továbbá én még Codyt is viszontlátnám. Egyelőre nagyon el van tűnve a karakter, hát jöjjön. :D

Mellékszálként meg jöhet az alvilág. A 13. rész ennek megágyazott. Jöjjenek a pyke-ok, Crimson Dawn - ide még Mault is belehet szőni Dryden Vossal - továbbá a fejvadászok is gyűjjenek. Bane, Fennec, Boba és még egy páran.

Mivel Kanan és Hera múltjából is láttunk egy kis szeletet, eltudom képzelni, hogy a Ghost család többi tagja is tiszteletét teszi valamilyen formában: Mandalore és Bo-Katan feltűnését már korábban is pletykálták, hát ide jöhetnek és akkor Sabine múltja is előkerülhetne egy picit. Zeb népének kiirtása nem tudom mikor történt, de simán beleszőhetik a sorozatba. Lothal miképpen festene ki ebben az animációs stílusban?

 

Kíváncsi vagyok a fináléra és hogy ez milyen irányba viszi a Batch tagjait. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ma egész nap ezt várom, csak este végzek a melóval, de utána rohanás haza.

 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Dettó :D kicsit azért sajnálom, hogy egy ideje már nem tudom az elsők között nézni a heti részt

 

Én is ebbe a cipőben járok. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szintén zenész. De amint leteszem a billentyűzetet, repülök megnézni. Csak addig nehogy valaki elspoilerezze a végét nekem. Már három ismerősöm írt rám, hogy "te, micsoda vége volt az e heti résznek"... Bazzz... Szerencsére még egyik sem azzal kezdte, hogy mi volt a vége, így idejében leállítottam őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Én megvárom a letudásával a következő részt. Majd közvetlenül a szezonzáró meglesése előtt kerítek sort rá.

Kitartást hozzá, de tényleg! 

Még kiváncsibb lettem, vajon kapunk-e rá választ, a jövő héten...??

Ez a rész, már maga volt egy cliffhanger, és még mi lesz a jövő héten.....

De nehéz spoiler nélkül irni bármit is.  :)   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, habár szinte simán ki fogom bírni azt a hét napot. Más lenne a helyzet ha úgy alakultak volna a dolgok az előző részben hogy Omega miatt lehessen izgulni. Na abban az esetben tutira nem várnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.