Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az,hogy nem nőcentrikus lesz a film, ettől fellélegeztem igen. Oscar Isaac meg szerintem nem negatív figura lesz. Domhnall nyilván Luke fia lesz, Isaac és Ridley meg talán összejönnek, mint Han és Leia az originalban. Domhnallal nem jöhetnek össze, mert hát rokonok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hírek! Tetszik a színészgárda. Andy Serkis és Max von Sydow lepett meg a legjobban, a többiek nem is voltak ismerősek.

A fotónak nagyon klasszikus hangulata van!

 

Az IGN pedig még emellé a fotó mellé is képes volt becsempészni a sagaposzteremet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Domhnall Gleeson Obi-Wan leszármazott is lehet ám. Kissé vörhenyes, igazi angol srác.

 

Domhnall_Gleeson_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Billy Dee Williams szerepeltetése pedig attól függetlenül borítékolható, hogy nem jelentették be. Ezek most a főbb szereplők, de majd jönnek a hírek a mellékszereplőkről is. Denis Lawson és a többiek is felbukkanhatnak apróbb szerepekben. Andy Serkis motion capture színészként híresült el, így gyanítható, hogy ismét egy CGI lényt fog életre kelteni, Ő abban nagyszerű és biztosan nem véletlenül bérelték fel....nem azért, mert jó volt szakácsnak a King Kongban, hanem mert jó (nagyszerű) volt King Kongnak (meg Caesarnak, Gollamnak és Haddocknak)!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Munka után este hazatérvén éppen készülnék elolvasni a szokásos 10-15 napi hozzászólást a fórumon mikor megláttam az origon a hírt. Nekem szerencsém van mert a nagy öregeken kivül egy színészt sem ismerek(kivéve persze Max von Sydowt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! A hollywoodreporter szerint J.J.-ék még nem fedték fel az összes kártyájukat.

Egy női főhős bejelentése várat magára. Aki minden bizonnyal félvér, afro vonásokkal. (tehát az oxfordi csaj, vagy Lupita ott lehet még, netán valaki egészen más)

 

Mert hát nem feledjük, hogy a korábbi Disney féle hivatalos nyilatkozatban egy fiatal trió tagjait emlegették, akik meghatározó tagjai lesznek az új fejezetnek.

John Boyega, és Daisy Ridley-n kívül a többi tag már 30 felett van, vagy idősebb.

 

És egy kis illusztráció, hogy ki kicsoda a képen.

2vmy1wz.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha nem ül ott az olvasópróbán a belső körben akkor valszeg egyáltalán nem főszereplő. Az pedig lényegtelen, hogy ki hány éves, ha fiatalnak néz ki: Domhnall Gleeson kinézetre egyértelműen Boyega és Ridley korosztályának tűnik. Szerintem nyugodtan boritékolható, hogy ő a harmadik tag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi keresnivalója van Kenny Bakernek és Peter Mayhew-nak egy olvasó próbán? :D

Kenny Baker nincs is ott, legalábbis nem a belső körben. Eleve, mit keres ő még a stáblistán? Ha csak nem hagyományból tették fel, talán most is kap egy tiszteletbeli jelenetet. Mert amúgy szükség rá már nincsen, az R2 robotok totál jól működnek emberi belsőség nélkül is (a CG dublőrről nem is beszélve).

 

Mayhew ottléte viszont nem furcsa, neki ugyanis van szövege. A forgatáson azt mondja el, amit Chewie majd elhörög. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon klasszul összeválogatott főszereplőgárdát kaptunk. Peti bátyánk szerintem azért volt ott a próbán hogy tudja mikor van Csubinak jelenése. Max papa és Andy kellemes meglepi. Daisyke meg méltó a nevéhez. Tényleg százszorszép csajszika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt is megértük: végre érdemi infókat kapunk az Ep7-ről. :yeah: Impozáns gárda! Kíváncsi vagyok, az újoncok mit tudnak majd nyújtani az SW univerzumának tagjaiként. Valamivel több női karakternek én is jobban örültem volna, bár mellékszerepekben továbbra sem zárhatók ki. Azért Daisy és Carrie párosával így is érzékelhető a haladás ezen a téren, miután egynél több női főszereplő egyik trilógiára sem jutott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer ennek a napnak is el kellett jönnie :evil: Fantasztikus a közös fotó!!!

Igazán megörültem a hírnek, a színészgárda eddig ígéretesnek tűnik. Domhnall Gleesont azóta kedvelem, amióta eljátszotta kedvenc Weasley-met, szóval nekem ő az igazán kellemes meglepetés :rock: Remélem, remek szerepet kapott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max von Sydow nem lehetne egy Obi-wan erő szellem?

Most láttam róla egy képet ahol eléggé hasonlít Alec Guiness-re.

Persze ez hozza magával egy Anakin és Yoda szellem lehetőségének kérdését is.

Szerintem abszolut lenne keresnivalójuk a 7. epizódban.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem, hogy Sydow nem Obi-Wan szelleme lesz. Saját karakteres arca, orgánuma van: gyakorlatilag rögtön ahogy felbukkan be kéne mutatkoznia hogy egyáltalán az embernek eszébe jusson hogy nem egy teljes új karakter és a magam részéről még ezután is nehezen nyelném le a dolgot.

Meglepne ha Sydow-t ilyesmire vesztegetnék el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.