Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mivel az Avatar a pazar látvány mellett elég komoly morális kérdéseket is feszegetett, kár lenne érte, ha ilyen esetleges feltámasztásos vonallal próbálkoznának. Az egész küzdelmet és az érte hozott áldozatokat is súlytalanná tenné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik hogy Jimmy-ék sajna nem osztják ezt a frankó nézetet.

 

----------------------------------------------------------------------

 

59IekKh.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az Avatar a pazar látvány mellett elég komoly morális kérdéseket is feszegetett, kár lenne érte, ha ilyen esetleges feltámasztásos vonallal próbálkoznának. Az egész küzdelmet és az érte hozott áldozatokat is súlytalanná tenné.

Mondjuk, ha a 12. mellékszereplőt is feltámasztják, akkor én megkockáztatom, hogy ez nem folytatás, hanem előzmény lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A galaxis örzői 2 kellemes meglepetés volt számomra, pedig az első része nem igazán nyerte el a tetszésemet.

A látvány pazar, és külön tetszett, hogy a sok poén mellett(amik most jobban betaláltak nekem, mint az első rész esetében, lehet újra kéne már néznem..), mélyítették a karakterek személyiségét is.

Biztos meg fogom még nézni majd szinkronosan is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam pont az ellenkezője történt. Az elsőt imádtam, a második viszont elég gyenge eresztés lett :( Az egyik legzavaróbb volt hogy a poénok a nyitójelenetet leszámitva irtó laposak voltak.

Csatlakozom, hasonlóan éreztem magam, pedig az egy igencsak tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali!

 

Szárnyas fejvadász ügyben kérnék segítséget a verziók beazonosításához.

 

Van egyszer egy ilyen:

1:52:47 23.97 Fps a 4.szinkronnal.

 

A fájlnév alapján Final cut, de az 117 perces lenne (és gondolom az is ennyi FPS,).

 

A lejátszási hossz alapján viszont ez a Workprint prototype version 1982-ből. Furcsállanám, ha ez alá tettek volna egy szinkront, de állítólag 2007-ben ki lett adva egy 5 lemezes kiadásban. A szinkron alapján nálunk ezt adhatták ki BD-n.

http://iszdb.hu/?audio=9063

 

 

Ami még eszembe jutott, hogy ez tényleg a Final Cut, de valaki visszakonvertálta 25FPS-re a hangot és fake 23,976fps-re a videósávot.

 

Ez a másik:

1:51:52 25.00 Fps a 2. szinkronnal

FPS-t átszámmítv a ez 116/117 percre jön ki. Ez lehet akár a nemzetközi mozis verzió és a rendezői verzió is, mindkettő létezett, amikor aszinkron készült. A wikis cikk alapján a nemzetközi mozisra tippelnék.

http://iszdb.hu/?audio=4030

 

 

Segítség:

http://iszdb.hu/?film=3664

http://www.imdb.com/title/tt0083658/alternateversions

https://en.wikipedia.org/wiki/Versions_of_Blade_Runner

 

Ha valaki esetleg tud biztosat, elárulhatná:)

*******

*******

*******

 

 

Időközben kiderítettem.

 

Az elsőnél az van, amit gondoltam, a Final cut visszakonvertálva 25fps hosszúságúra, de rossz framerate-el.

 

A másodikra viszont rosszul tippeltem, az a 92-es Director's Cut PAL os verziója.,

 

 

Gondolom az első szinrkon készült az International Theatrical-hoz.

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le a kalappal a Fox előtt. Lehet szidni sok minden miatt, elismerem. De egy ilyen gyengén teljesítő filmből, mint az Alien Covenant, 5 változatot tud megjelentetni Magyarországon. Addig a Disney nem akarja a Karib-tenger kalózai új részét megjelentetni csak dvd-n. Mikor nálunk nagyon jól ment a mozikban is. Nagyon bűzlik ez a dolog, hogy minden stúdiónak megéri a blu-ray megjelentetés csak a legsikeresebb Disney-nek nem. Ezért nagyon haragszom rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le a kalappal a Fox előtt. Lehet szidni sok minden miatt, elismerem. De egy ilyen gyengén teljesítő filmből, mint az Alien Covenant, 5 változatot tud megjelentetni Magyarországon. Addig a Disney nem akarja a Karib-tenger kalózai új részét megjelentetni csak dvd-n. Mikor nálunk nagyon jól ment a mozikban is. Nagyon bűzlik ez a dolog, hogy minden stúdiónak megéri a blu-ray megjelentetés csak a legsikeresebb Disney-nek nem. Ezért nagyon haragszom rájuk.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az Aliens-újrakiadások a Foxnak sem éri meg hazánkban. Nemrég adták ki az egész Alien Sagat, pár hónapja volt egy brutális leárazás, mindezt úgy, hogy BD-n már idehaza is megért több kiadást. Kizártnak tartom, hogy a soklemezes változatból sok kelne el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.