Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Természetesen bejött megint a Murphy, akkor lett sz*r idő, amikor a Balatonon voltam. :D Azért fürdeni így is tudtam. Tegnap olyan hirtelen jött az eső és a szél, hogy az étterem teraszáról szabályosan bemenekültünk, mindenki össze-vissza szaladt a molón, én két korsó sörrel a kezemben, mert azt azért mégsem hagyom elveszni. :D

 

Mindenesetre örülök most a lehűlésnek, csak most már maradjon így a nyár végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen bejött megint a Murphy, akkor lett sz*r idő, amikor a Balatonon voltam. :D Azért fürdeni így is tudtam. Tegnap olyan hirtelen jött az eső és a szél, hogy az étterem teraszáról szabályosan bemenekültünk, mindenki össze-vissza szaladt a molón, én két korsó sörrel a kezemben, mert azt azért mégsem hagyom elveszni. :D

 

Mindenesetre örülök most a lehűlésnek, csak most már maradjon így a nyár végéig.

Én szerdán megyek... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre örülök most a lehűlésnek, csak most már maradjon így a nyár végéig.

 

 

Idén vége a hőségnek, ebben biztos vagyok. Jövő héten augusztus utolsó hete van(erre a hétre ugye eső van, illetve 23 fok), azután már szeptember. Jönnek a kellemes melegek amit imádok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapodat Nabo!

 

(Tűzire rá kell keresni..... hátha van a neten :) )

 

 

EDIT: meg is van. https://www.youtube.com/watch?v=rPLQNWMBz_8

7:48-tól meg a Bayformers zenéje van, az Arrival to Earth. De ami nekünk érdekes, az (stílusosan? :D ) 11:38-tól keresendő :rock: :rock: :rock:

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot utólag is, Nabopolasszar! :) Én is el voltam a hétvégén Abaúj és Zemplén megyében, láttam néhány szép várat (a diósgyőri várat, Boldogkő várát, és a sárospataki Rákóczi várat, bár ez utóbbit csak kívülről sikerült megnézni). Apropó, várak: a siroki várat megnéztétek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen felújították a diósgyőri várat?

Olyan lett, mintha új lenne, kis túlzással. Talán kicsit túl szép is most már. :) Bennünk felmerült a kérdés, hogy vajon teljesen korhűen lett-e helyre állítva, bár talán ez nem számít annyira. A lényeg, hogy jó érzés bemenni, körülnézni, van pár jópofa kiállítási megoldás is a mai kor szellemében. Most Lajos korabeli várjátékok is voltak, középkori szellemű játékokkal a gyerekeknek, és a helyi hagyományőrző társaságok vívó és táncbemutatóival. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A velencei charta miatt volt vita a felújítás körül, de én örülök, hogy megtették. Nincs annál rosszabb, amikor azért hagynak elrohadni egy várat, mondván nem újítják fel, mivel nincs megbízható leírás/ábrázolás, hogy hogyan is nézett ki pompája idején. Ha rajtam múlna, a fehérvári bazilikát is teljesen felépíteném a királysírokkal együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.