Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Rog, Cupsy, Karrde, csoli, Jake, kudar, Frenkie, Krande: köszi szépen!

 

Te is lassan vén f*sz leszel. :D

Én sosem leszek vén, legfeljebb csak bölcs és nemes f*sz. :D

 

Yoda József: boldog születésnapot, isten hozott a felnőttek között. :D:yeah::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, közben én meg visszatértem a nyaralásból. Bár, mint ahogy azt tapasztalhattátok, volt kint wifi, így kvázi aktívabban tudtam itt lenni a nyaralás alatt, mint az átlagos hétköznapokban.

 

Egyébként döbbenetes, hogy így, agyilag nem kizsigerelve, megfelelő idő rendelkezésre állása mellett mennyivel jobban meg tudtam fogalmazni a mondanivalómat és mennyivel tisztábban át tudom gondolni az - egyébként ismert - összefüggéseket. Igyekszem a jövőben is rápihenni a hozzászólásaimra, hogy ne csak annyit tudjak bepötyögni, hogy "Nagyon tetszett és egyetértek xy-nal".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, közben én meg visszatértem a nyaralásból. Bár, mint ahogy azt tapasztalhattátok, volt kint wifi, így kvázi aktívabban tudtam itt lenni a nyaralás alatt, mint az átlagos hétköznapokban.

Majd mesélj pár szót Montenegróról, milyen volt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem az én tisztem ezt elmondani, de magamban tartani is nehéz. Most tudtam meg, hogy Bődi Zoltán, aki hosszú, nagyon hosszú ideig Oldfighterként fórumozott köztünk, tegnap este, 39 éves korában elhunyt. :( :( :( Bár a fórumot nem felhőtlen körülmények között hagyta el, azt hiszem, abban mindnyájan egyetérthetünk, hogy egy igazi egyéniség volt, jó humorral. Én titkon reméltem, hogy azért egyszer visszatér közénk. Sajnos nem fog. Nyugodj békében, Öreg Harcos! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.