Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Regikonyvek.hu-ról biztos nem rendelek többet. Még a múlt hét eleje-közepe tájékán rendeltem egy könyvet, bolti átvételt választottam. Már csütörtök éjjel van, sőt lassan péntek, de még mindig nem kaptam értesítést, hogy átvehetem. Írtam nekik, azt írták, még nem érkezett meg a boltba a termék...

Pedig nagyszerű a választék, ráadásul szuper árak vannak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Pildi Nem tudod esetleg, hogy a Bookline oldalán hogyan tudok egy előjegyzett terméket eltávolítani? Vagy bárki más... Mert előjegyeztem még régebben egy könyvet, amelyet azóta már meg is vettem, de továbbra is kapom az e-maileket, hogy az előjegyzett termék megvehető. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@caseyjonesSajnos csak tippelni tudok, már régen vettem ott könyvet és előjegyzésem még nem volt.

 

Ha regisztrált vásárló vagy, akkor a rendelések vagy hasonló menüpontban elvileg törölhetőnek kellene lennie.

Ha ez nem működik, akkor fel kell venni velük a kapcsolatot és töröltetni. 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iqvi, Adrián, Sky, RacerX, Nute: köszi szépen. :)

 

Születésnapomra az alábbiak lettek meg: SW: Mester és tanítvány, Percy Jackson I-II., Trónok Harca 1. kötet. :D

Ha végzek a kronológia megtekintéssel akkor jöhet a Mester és tanítvány, ha pedig végzek a HP -val, akkor jöhet elsőként az Endgame: Toborzás és utána Percy Jackson. Prioritások, gyerekek, prioritások. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.