Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Én mindenképp szeretnék oltást, de kizárt, hogy beadassam magamnak az oroszt vagy a kínait. És szerintem nem vagyok egyedül. Ami azt jelenti, hogy szinte senki sem fogja beoltatni magát...

 

Jah, én is hasonlóan. Micsoda helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most olvasom, hogy a ruszki tisztifőorvos szerint a vakcinájuk beadása előtt két héttel és a beadás után 42 napig nem szabad inni alkoholt. Pont az oroszoknál? :D Nem lesz népszerű ez az oltás.

Akkor ezért tudnak annyit exportálni, ott nem kell a kutyának se. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Máshol se kell. :D 

Ez azért nálam is erősen kizárótényező. :D 

 

De amúgy így meg aztán pláne nem értem, amit Nyunyóka magyarázott. Ha a többi oltásnál pl. nincs ilyen korlátozás, akkor ezt csak el kell mondják, nem? Vagy előre nem szólnak, beadnak vmit, aztán utána elmondják, hogy akkor most az oroszt kaptad, ne igyál, vagy mi? Totál értelmetlenség az egész, Meg gondolom mindegyiknek vannak egyedi lehetséges mellékhatásai, gyógyszerek, szerek, amiket nem lehet fogyasztani az oltás környékén stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, pb69 írta:

Ez azért nálam is erősen kizárótényező. :D 

 

De amúgy így meg aztán pláne nem értem, amit Nyunyóka magyarázott. Ha a többi oltásnál pl. nincs ilyen korlátozás, akkor ezt csak el kell mondják, nem? Vagy előre nem szólnak, beadnak vmit, aztán utána elmondják, hogy akkor most az oroszt kaptad, ne igyál, vagy mi? Totál értelmetlenség az egész, Meg gondolom mindegyiknek vannak egyedi lehetséges mellékhatásai, gyógyszerek, szerek, amiket nem lehet fogyasztani az oltás környékén stb..

Lehet a ruszkik miatt az összes oltás után 42 napot kell várni az ivással. :lol: Már látom, hogy nálunk rekord alacsony lesz a hatékonysága. :facepalm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örültem neki, hogy van lehetőség előre regisztrálni a vakcinához, még ha nem is az elsők között kapnám meg. De azzal, hogy benyögte a Cili hogy nem lehet választani, le is tettem róla egyelőre hogy éljek vele, pedig azóta vártam, hogy múlthéten bejelentették indul majd a honlap. Így meg aztán pláne, hogy az orosz orvosok sem bíznak a Szputnyikban.

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Most olvasom, hogy a ruszki tisztifőorvos szerint a vakcinájuk beadása előtt két héttel és a beadás után 42 napig nem szabad inni alkoholt. Pont az oroszoknál? :D Nem lesz népszerű ez az oltás.

 

Így meg pláne nem fogom magamnak beadatni, azért álljon már meg a menet :D Van amivel nem viccelünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Most kiderült, hogy csak félreértette Cili néni a kérdést... A jelenlegi 0 vakcina közül úgy gondolta, hogy nem lehet választani. :lol:

 

Én eskü megvoltam győződve róla, hogy ezt csak viccből írtad. Most futottam bele a cikkbe, hogy kajakra kiadtak egy ilyen nyilatkoztatot:

 

„Nincs ellentmondás Müller Cecília országos tisztifőorvos és a kormány korábbi nyilatkozata között a védőoltás kapcsán. Magyarország Kormánya 17,5 millió adag külföldi vakcinát kötött le különböző gyártóknál, de azok még nem érkeztek be az országba. Amint a lekötött vakcinák megérkeznek és azok a hatóság által engedélyezettek lesznek, elkezdődhet a beoltás. Jelenleg Magyarországon nincsen engedélyezett koronavírus elleni vakcina. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy a magyar emberek nem is tudnak miből választani. Erről beszélt mai sajtótájékoztatóján Müller Cecília.

 

academy awards oscars GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ahhoz hogy a régi életünk visszatérjen és meg tudjunk pl olyat csinálni hogy nyáron Párizsba megyünk, ősszel Münchenbe ahhoz kell hogy a fejlett világon(Európa, Ausztrália, Usa stb..) minden országban legyen az átoltottság 60%.

 

Jó, hogy példaként felhoztad Párizst. Az emberek azért készülnek arra, hogy jövő nyáron már lehet utazni, pl. július első hetére sok szállodába már nem is lehet szobát foglalni Párizsban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma mondták nekem munkahelyen, hogy figyeljem magamon, hogy vannak-e Covid tüneteim. Ma például fejfájás miatt kicsit korábban el kellett mennem. Sajnos nem volt nálam fejfájás csillapító, pedig az mindig van, mivel fejfájós vagyok. Éjszaka közepén volt egy kisebb wc-zhetnékem egy kis has és bélfájással. Viszont nem volt hasmenésem. És miután könnyítettem magamon már jobban is lettem. Egyébként sokszor előfordul nálam, hogy mondjuk stressz, vagy lelki problémák miatt is fáj a hasam, belem, vagy éppen a fejem is. Ezért egy kicsit össze vagyok zavarodva, hogy Covid-os lehetek-e vagy sem.

Láz. Ez nincs. Még csak hőemelkedésem sincs, illetve gyakran mérem, de eddig még nem volt 36.5-nél magasabb érték. Száraz köhögés. Néha napján ősszel, télen köhögni szoktam, de ha nem vagyok megfázva, akkor ez csak elvétve fordul elő, hogy ritkán. Az utóbbi három hónapban talán összesen 5-6 alkalommal köhögtem. És a köhögések között is nagyobb szünet volt. Egyébként, ha megfázok, akkor szokott lenne erős torokfájásom és nagy köhögésem.  Szerencsére idén még nem volt. Fáradékonyság. Az a baj ezzel, hogy ez nálam gyakori szokott lenni, főleg akkor ha sokat dolgozom.  Fejfájás. Ezzel az a baj, hogy alapból sokat fáj a fejem. Ha lemegy, ha felmegy a hőmérséklet, ha ideges vagyok valami miatt és még lelki gondok miatt is előjön a fejfájás.  Ősz és tél folyamán sűrűn folyik az orrom is. Nehezíti a dolgot az orrsövény ferdülésem is. Az utóbbi időben is szinte naponta volt olyan, hogy reggel vagy délelőtt 1-2 órára elkezdett folyni az orrom, sűrűn fújtam, úgy tűnt, mintha meg lennék fázva, de aztán abbamaradt az orrfolyás. Szóval nem tudom, de ezek alapján, nem tűnik, úgy mintha Covidos lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Úgy tűnik vége az ingyenélésnek.

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ma mondták nekem munkahelyen, hogy figyeljem magamon, hogy vannak-e Covid tüneteim. Ma például fejfájás miatt kicsit korábban el kellett mennem. Sajnos nem volt nálam fejfájás csillapító, pedig az mindig van, mivel fejfájós vagyok. Éjszaka közepén volt egy kisebb wc-zhetnékem egy kis has és bélfájással. Viszont nem volt hasmenésem. És miután könnyítettem magamon már jobban is lettem. Egyébként sokszor előfordul nálam, hogy mondjuk stressz, vagy lelki problémák miatt is fáj a hasam, belem, vagy éppen a fejem is. Ezért egy kicsit össze vagyok zavarodva, hogy Covid-os lehetek-e vagy sem.

Láz. Ez nincs. Még csak hőemelkedésem sincs, illetve gyakran mérem, de eddig még nem volt 36.5-nél magasabb érték. Száraz köhögés. Néha napján ősszel, télen köhögni szoktam, de ha nem vagyok megfázva, akkor ez csak elvétve fordul elő, hogy ritkán. Az utóbbi három hónapban talán összesen 5-6 alkalommal köhögtem. És a köhögések között is nagyobb szünet volt. Egyébként, ha megfázok, akkor szokott lenne erős torokfájásom és nagy köhögésem.  Szerencsére idén még nem volt. Fáradékonyság. Az a baj ezzel, hogy ez nálam gyakori szokott lenni, főleg akkor ha sokat dolgozom.  Fejfájás. Ezzel az a baj, hogy alapból sokat fáj a fejem. Ha lemegy, ha felmegy a hőmérséklet, ha ideges vagyok valami miatt és még lelki gondok miatt is előjön a fejfájás.  Ősz és tél folyamán sűrűn folyik az orrom is. Nehezíti a dolgot az orrsövény ferdülésem is. Az utóbbi időben is szinte naponta volt olyan, hogy reggel vagy délelőtt 1-2 órára elkezdett folyni az orrom, sűrűn fújtam, úgy tűnt, mintha meg lennék fázva, de aztán abbamaradt az orrfolyás. Szóval nem tudom, de ezek alapján, nem tűnik, úgy mintha Covidos lennék.

Ezzel inkább az orvost keresd meg. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltéve, ha háziorvos hajlik rá. Anyu hétfőre lett hirtelen lázas 38.2-vel, 2 napra rá el is ment neki úgy ahogy jött. Neki háziorvos elintézte annyival, hogy biztos nem covid, ő ezért hiába nem igényeltet tesztet neki mert állítólag azt is nézik nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.