Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom ti hogy tapasztaltátok, de az előző félévben minőségibb digitális oktatás volt szerintem, pedig csak 1 hetük volt átállni az egyetemeknek hirtelen. Most, amikor tudtak rá előre készülni hónapokat, most meg borzalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ehhez gimnazistaként, illetve saját tapasztalatból csak azt tudom mondani, hogy egy kicsit talán túlbonyolították. Mert nekünk a gmail helyett át kellett álni a gsuite-ra, annak ellenére hogy a gmail is jól működött. Illetve nem tudtak olyan órarendet összeállítani, hogy rendes 45 perces online óráink legyenek a fontos tárgyakból. Erre is csak most kezdenek ráállni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk igazából egyszerűsödött a dolog, mert tavaszhoz hasonlóan most már minden tanár az e-learning platformot használja, tavasszal volt a Teams-től a Zoomon át a Discordig minden kb. Arra rájöttek, hogy az aláíráshoz érdemes beadandókat iratni, 6 tárgyamból 4-hez kell (Aminek marhára örülök, mert közben a szakdolgozatot is írnom kellene). A vizsgákat próbálja némelyik bonyolítani hogy 40 kérdésre jut 25 perc megválaszolni, de alábecsülik a CTRL+F képességeinket :D Némelyik tanárnak a hozzállása olyan amilyen, de mivel engem nem tanítottak pandémia előtt így nem tudom, hogy amúgy milyen lenne normál körülmények között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.