Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

15 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Boldog születésnapot Nute, és nagyon utólag Iqvi-nek is :)

 

14 órával ezelőtt, Whill írta:

Boldog születésnapot @Nute Gunray :)

 

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Boldog születésnapot, helytartó úr! :)

 

Köszi nektek is. :)

 

@Bomarr, jobbulást! Van ötleted, hogy hol kaptad el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első tünetek úgy két hete jelentek meg, de sokáig nagyon enyhék volt és azok is hol voltak hol nem. Olyan volt mint egy enyhe megfázás. Mindez azután hogy egy közeli családtag COVID-os lett. Szóval egy ideig úgy tűnt, hogy elég könnyen megúszom. Ami kellemetlen volt, hogy egy fémes, keserű szag/szájiz jelent meg az orromban meg a számban. Persze mivel állandóan a COVID-os családtag mellett voltam ezért biztos ami biztos a szokottnál is több vitamint kezdtem szedni. C és D vitamint illetve cinket. Aztán beindult egyfajta leggyengülés a szervezetemben. A gyomrom is egyre roszabb lett. A legalja az volt, amikor annyira elkapott a hányinger hogy alig maradt meg bennem valami. Annyira rosszul voltam hogy aludni szinte semmit nem tudtam emiatt viszont pár nap alatt annyira legyengültem, hogy kikelni az ágyból is egy külön mutatványnak bizonyult, közben enni is csak nehezen tudtam.

 

A gyógyszereket igy fejből nem tudom de összegyüjtöm majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ma délután tudtam meg, hogy az egyik jó haver akivel néha elbeszélgettem amikor a városban jártam, meghalt a kórban. Teljesen ledöbbentem rajta. 

Részvétem. Anyukám barátja is meghalt. :( 

  • Szomorú 13
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Donát írta:

Anyukám barátja is meghalt. :( 

Részvétem! :( 

 

Szörnyű, amilyen állapotok már most vannak. Az meg pláne, hogy sokan még így is csak gúnyolódnak a víruson és a helyzeten, hogy mennyire el van túlozva, nincs itt semmi látnivaló. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Aztán jön a klasszikus érv, de hogy rákban is sokan halnak meg, arról mégsincs hír minden nap. :facepalm:

Hát persze, meg influenzában. Biztos az a hülye, aki nem így gondolja. Gondolom, ha rákos lesz vki, vagy rákban hal meg az ismerőse, akkor azt észre se veszi, csak most, ha koronavírusban. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát @Ody Mandrell Részvétem mindkettőtöknek!

 

2 perccel korábban, Donát írta:

Aztán jön a klasszikus érv, de hogy rákban is sokan halnak meg, arról mégsincs hír minden nap. :facepalm: 

 

Csak a rák ellen nem lehet küzdeni maszkviseléssel, meg távolságtartással... ezt a betegséget viszont (többé kevésbé, ahogy az itteni példákból látjuk nem egyszerű) el lehetne kerülni, ha mindenki odafigyelne, meg az miért vigasztalna bárkit is, hogy másban is sokan halnak meg. Ez az a fajta érv, mint hogy ők is lopnak, mi is lopunk - ezt most oldaltól függetlenül mondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, pb69 írta:

Szörnyű, amilyen állapotok már most vannak.

De a főnök már megmondta, hogy karácsonyra szeretné feloldani a korlátozásokat, hogy zemberek együtt ünnepelhessenek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem @Ody Mandrell és @Donát :( 

 

Amúgy ha megnézzük, 7.5 millióan haltak meg idén rákban eddig. Nem vagyok benne biztos, hogy a korlátozások nélkül nem lenne ennyi, vagy esetleg még ennél is több a koronavírus áldozatainak száma. Nyilván ezt már sosem tudjuk meg, de emlékszem tavasszal volt egy tanulmány, amiben azt modellezték, hogy mi történne ha nem lennének korlátozások és végigsöpörne a járvány a földön. 40 millió halottat számoltak... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ma délután tudtam meg, hogy az egyik jó haver akivel néha elbeszélgettem amikor a városban jártam, meghalt a kórban. Teljesen ledöbbentem rajta. 

:(

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Részvétem. Anyukám barátja is meghalt. :( 

Részvétem mindkettőtöknek! :( 

 

Korlátozásokra szükség van, karácsony ide vagy oda, ha nem akarjuk, hogy ne ünnep, hanem tragédia legyen a vége. Korábban kicsit én is sajnáltam a karácsonyi vásározás, borozás elmaradását, de most már eszembe sem jut. Örülök, hogy ha megússzuk betegség, kórház és a még sokkal rosszabbak fordulat nélkül. A nagy családi ünneplés is elmarad, és ki fogjuk bírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.