Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2 hours ago, Bomarr said:

@Nabopolassz*r Boldog szülinapot! (a rendszer egyébként csillagozza a nevedet, gondolom mert azt hiszi hogy a vége egy csúnya szó :D)

Igen, azt én is láttam. Elsőnek még azt hittem, hogy NorbiLordi írta direkt így, de amikor már az enyémben is így jelölte meg a rendszer a tagelést szóval ja, ez automatikus. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. A Generali-val kötnék lakásbiztosítást. Van ilyen fizetési opció, hogy csoportos beszedési megbízás. Erről nagyon rég hallottam már. Ez azt jelenti, hogy megadom a biztosítónak a bankom nevét, a bankszámlaszámomat és akkor x időnként a biztosító leveszi a bankszámlámról a biztosítási díjat és nekem nem kell a továbbiakban a fizetéssel törődnöm? Hogy működik ez? Így, ahogy leírtam? Bocsánat, sajnos járatlan vagyok a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. A Generali-val kötnék lakásbiztosítást. Van ilyen fizetési opció, hogy csoportos beszedési megbízás. Erről nagyon rég hallottam már. Ez azt jelenti, hogy megadom a biztosítónak a bankom nevét, a bankszámlaszámomat és akkor x időnként a biztosító leveszi a bankszámlámról a biztosítási díjat és nekem nem kell a továbbiakban a fizetéssel törődnöm? Hogy működik ez? Így, ahogy leírtam? Bocsánat, sajnos járatlan vagyok a témában.

Nekem az Allianzal van ilyenem, meg a Vidanettel internetre. Már 100%ba nem emlékszem pontosan hogyan kellett, de az tuti hogy a bankba kellett bemenni ezt intézni. Hogy aztán ott adtak-e vmit amit vissza kellett vinni a biztosítónak az már nincs meg :D De tuti hogy elfogják mondani a biztosítónál is pontosan hogyan intézd ezt. Amúgy az eljárás valóban az, hogy Neked nem kell intézned utána semmit, minden hónapban automatikusan levonják a számládról a biztosítási díjat, így törődést nem igényel a továbbiakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az OTP esetében a Direktben is be lehet állítani, nem kell bemenni a bankba ezért. A szolgálgató (ez esetben biztosító) szedi be a díjat, amennyiben engedélyezted nekik, nem pedig te indítod az utalást, innen a neve. Simán megy utána minden. Nekem eddig csak egyszer kellett letiltanom, mert a szolgáltató (nem országos, hanem csak egyes településeken szolgáltató kábeltévés) sokkal előbb beszedte a díjat, mint ami fizetési határidő a számlán szerepelt, sokszor fizu előtt, és így volt rá példa, hogy mínuszba került a folyószámlám. Most már csak utalok nekik. De az ilyesmi elég ritkának számít. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.