Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szeretnék tanácsot kérni egy ügyben. Az MVM hívott ma telefonon és különféle biztosítási csomagokat ajánlottak. Az egyik volt ez az Otthon SOS Asszisztenica biztosítás. Ennek az Otthon SOS plusz változatot ajánlották. Havi 590 forint lenne, beépítve valamelyik számlába - a negyedéves gázba, vagy a kéthavi áramszámlába. Azt ígérik, hogy biztosítási eseményenként átvállalják a vészelhárítás közben felmerült költségeket 40.000 forintig. A gáz és a villanyvezetékek miatt fontolgatom. Bár gázt csak a gáztűzhelynél használunk, illetve most cseréljük le gázfőzőlapra. Illetve itt írják, hogy díjmentesen elvégzik a gázkészülék karbantartását, valamint a gázkészüléket 300.000 forintig megjavítják a biztosítási időszakban. Mondjuk azt se értem, mi az a biztosítási időszak.

Hallottatok erről valamit? Tudtok erről valamit? Ez jó szolgáltatás, vagy csak valami beugratás? Valahogy túl szépnek hangzik, ahhoz, hogy igaz legyen. A gázfőzőlap és a villanyvezetékek miatt fontolgatom, de bizonytalan vagyok. Ha telefonon keresnek meg, akkor mindig gyanakodom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2022. 07. 13. - 13:54, Dzséjt írta:

Boldog születésnapot, @Jinx Lumos Joke!

 

2022. 07. 13. - 19:31, Darth Revan9 írta:

Boldog szülinapot, @Jinx Lumos Joke!

 

2022. 07. 13. - 4:50, Ody Mandrell írta:

Isten éltessen sokáig, Jinx!

Köszönöm szépen! :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyamvadt migrén. Most is rámjött. Nagyon erős volt. Azt nem értem, hogyan lehet az, hogy az életem bizonyos időszakaiban előjön 1-2 hétre egy nagyon aktív migrénes korszak, amikor akár naponta is pokoli erős migrén kínoz. Ilyenkor azt hiszem, hogy meghalok. Aztán pár órán belül elmúlik. Jellemző tünetei: egyre erősődő, lüktető fájdalom a jobb a halántékomnál, illetve a jobb halántékom közvetlen közelében. Ezzel együtt folyik az orrom, mintha taknyos lennék - de csak a migrén idejére, aztán elmúlik, és a jobb szemem könnyezik. A fájdalom általában 1, 2, vagy 3 órát tart ki, de volt olyan, amikor 5-6 órát is kitartott. Aztán mindig gyengének érzem magam. Hányás sose volt, bár hányinger közelébe jutottam. Most, ezen a héten indult a legújabb migrénes hullám. Korábban 2021 januárban, 2020 márciusban, 2018 szeptember vége és október eleje körül, 2017 szeptember vége és október eleje körül, valamint 2014 februárjában jött elő. Azért hihetetlen, hogy csak úgy rámjönnek ezek a migrének, 1-2 hétig kínoz, aztán egy évig, másfél évig, vagy még tovább elő se jön, mintha sose lett volna ilyen bajom. És az ilyen migrénes korszakoknál mindig volt valamilyen különösen stresszes élményem is. Valakinek volt már ilyenje?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 07. 16. - 17:11, Darth Revan9 írta:

Nyamvadt migrén. Most is rámjött. Nagyon erős volt. Azt nem értem, hogyan lehet az, hogy az életem bizonyos időszakaiban előjön 1-2 hétre egy nagyon aktív migrénes korszak, amikor akár naponta is pokoli erős migrén kínoz. Ilyenkor azt hiszem, hogy meghalok. Aztán pár órán belül elmúlik. Jellemző tünetei: egyre erősődő, lüktető fájdalom a jobb a halántékomnál, illetve a jobb halántékom közvetlen közelében. Ezzel együtt folyik az orrom, mintha taknyos lennék - de csak a migrén idejére, aztán elmúlik, és a jobb szemem könnyezik. A fájdalom általában 1, 2, vagy 3 órát tart ki, de volt olyan, amikor 5-6 órát is kitartott. Aztán mindig gyengének érzem magam. Hányás sose volt, bár hányinger közelébe jutottam. Most, ezen a héten indult a legújabb migrénes hullám. Korábban 2021 januárban, 2020 márciusban, 2018 szeptember vége és október eleje körül, 2017 szeptember vége és október eleje körül, valamint 2014 februárjában jött elő. Azért hihetetlen, hogy csak úgy rámjönnek ezek a migrének, 1-2 hétig kínoz, aztán egy évig, másfél évig, vagy még tovább elő se jön, mintha sose lett volna ilyen bajom. És az ilyen migrénes korszakoknál mindig volt valamilyen különösen stresszes élményem is. Valakinek volt már ilyenje?

 

Konkrétan ilyen nem, de érdemes lenne megkonzultálni egy neurológussal, mivel visszatérő dolog. Illetve arcüregi ciszták is okozhatnak hasonlót, abban pedig egy fül-orr-gégész tud neked segíteni. Azért is gyanús a dolog, mert az orrod is folyik ilyenkor, talán az lehet az egyik indikátora, hogy az arcüreggel van összefüggésben a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Donát írta:

Konkrétan ilyen nem, de érdemes lenne megkonzultálni egy neurológussal, mivel visszatérő dolog. Illetve arcüregi ciszták is okozhatnak hasonlót, abban pedig egy fül-orr-gégész tud neked segíteni. Azért is gyanús a dolog, mert az orrod is folyik ilyenkor, talán az lehet az egyik indikátora, hogy az arcüreggel van összefüggésben a dolog.

Igen, viszont nem minden esetben folyik az orrom. Tegnap is volt egy, de akkor nem volt olyan erős és nem is folyt az orrom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Miért nem képes egy lány azt mondani, hogy "bocsi, kedves vagy, de nem adom meg a telefonszámom"? Helyette inkább ad egy kamu számot, amit aztán felhívok, és felveszi valami random kisállat kereskedő :lol: bocsi, hogy idejöttem ezt kiírni, de nagyon felhúzott

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Miért nem képes egy lány azt mondani, hogy "bocsi, kedves vagy, de nem adom meg a telefonszámom"? Helyette inkább ad egy kamu számot, amit aztán felhívok, és felveszi valami random kisállat kereskedő :lol: bocsi, hogy idejöttem ezt kiírni, de nagyon felhúzott

A nőket ne vedd komolyan. :) Ez itt kifejezetten golyóérett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Miért nem képes egy lány azt mondani, hogy "bocsi, kedves vagy, de nem adom meg a telefonszámom"? Helyette inkább ad egy kamu számot, amit aztán felhívok, és felveszi valami random kisállat kereskedő :lol: bocsi, hogy idejöttem ezt kiírni, de nagyon felhúzott

Éretlen, még nem nőtt fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.