Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdemes a csatorna honlapján levő műsort nézni, a port.hu-n és az EPG-ben olvasható műsor lehet egy régebbi változat is. Bár azt hiszem egy levelet megér a dolog. :)

Ez a hétfő-kedd-szerda 20:15 inkább tűnik új műsor-rendnek, mint régi ismétléseknek.

Szerintem hétfőn legyünk résen!

Bár a cn az eddigiekkel ellentétben nem reagált a levelemre, de én szólok albundynak is, hogy valamilyen szinten készüljön hétfőre..

A magyar cn honlapja ritkán frissül; lehet, hogy hhetünk a port.hu-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem másnak is új a következő infó, s nem tagadom, kicsit ismét megpezsdült az élet bennem a hétfői rossz hírek után. A lényeg, hogy Stephen Stanton (ugye ő volt Tarkin a TCW-ben) a következőt twittelte ki még szerdán:

'Headed out to the studio to work on a new pilot.'

Aztán a következőkből kiderül, hogy ez a stúdió ugyanaz, ahol a TCW hangját is felvették, s jelen volt többek között Nika Futterman (Ventress) is. Ez akár azt is jelentheti, hogy a TCW-hez vettek fel új jeleneteket, esetleg új részeket (ami akár a záró szál is lehet), vagy tényleg egy új sorozathoz készült valami felvétel. Ez utóbbi esetén izgalmas dolog eljátszani azzal a gondolattal, hogy ők ketten talán továbbra is Tarkin és Ventress megszemélyesítőjeként voltak jelen, ami talán egy EP3-EP4 közötti sorozatot is jelenthet.

Egy teljesen más korszakban játszódó történet előkészítése valószínűleg tovább tartana, mint amennyi eddig rendelkezésükre állt, még akkor is, ha ez csak próbafelvétel volt. S ez reménykedésre adhat okot :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem másnak is új a következő infó, s nem tagadom, kicsit ismét megpezsdült az élet bennem a hétfői rossz hírek után. A lényeg, hogy Stephen Stanton (ugye ő volt Tarkin a TCW-ben) a következőt twittelte ki még szerdán:

'Headed out to the studio to work on a new pilot.'

Aztán a következőkből kiderül, hogy ez a stúdió ugyanaz, ahol a TCW hangját is felvették, s jelen volt többek között Nika Futterman (Ventress) is. Ez akár azt is jelentheti, hogy a TCW-hez vettek fel új jeleneteket, esetleg új részeket (ami akár a záró szál is lehet), vagy tényleg egy új sorozathoz készült valami felvétel. Ez utóbbi esetén izgalmas dolog eljátszani azzal a gondolattal, hogy ők ketten talán továbbra is Tarkin és Ventress megszemélyesítőjeként voltak jelen, ami talán egy EP3-EP4 közötti sorozatot is jelenthet.

Egy teljesen más korszakban játszódó történet előkészítése valószínűleg tovább tartana, mint amennyi eddig rendelkezésükre állt, még akkor is, ha ez csak próbafelvétel volt. S ez reménykedésre adhat okot :clap2:

Ó, remek lenne! Ilyesmivel csak nem trollkodna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy This Clone Wars vagy The War with the Clones vagy Clones vs. Droids vagy The Adventures of Skyguy and Snips with the Clones and other stuff. :D

Főképp ez a TAoSaSwtCaOS javaslat tetszik. A siker garantált lenne. :D

Bár felőlem "Disney, the best" is lehet a címe, ha mondjuk az Ep.3 és 4 közt játszódik, akkor mindent megbocsájtok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kérem elkészült az ígért meglepetés!

Néhányan biztosan emlékeztek rá, hogy az első 4 évad esetében készítettem dvd borító belső méretű, nyomtatható füzetkének való, kicsinyített érdekességeket.

Nem volt ez másként az 5. évadnál sem!

Fogyasszátok egészséggel:

ep leírások és érdekességek 5. évad.zip

 

Az újaknak pedig dobom a felzárkózó csomagot! ;)

érdekességek1-4 évad.zip

 

Remélem elnyeri tetszéseteket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kérem elkészült az ígért meglepetés!

Néhányan biztosan emlékeztek rá, hogy az első 4 évad esetében készítettem dvd borító belső méretű, nyomtatható füzetkének való, kicsinyített érdekességeket.

Nem volt ez másként az 5. évadnál sem!

Fogyasszátok egészséggel:

ep leírások és érdekességek 5. évad.zip

 

Az újaknak pedig dobom a felzárkózó csomagot! ;)

érdekességek1-4 évad.zip

 

Remélem elnyeri tetszéseteket!

 

Nagyon szép munka :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ep3-4 közti időszak valóban kiaknázatlan és rengeteg potenciált rejtő kor. Remek táptalaj lenne egy új animációs sorozatnak. Annál is inkább, mivel elképzelhetőnek tartom, hogy az Underworld élőszereplős tv-sorozatból nem lesz semmi, révén eddig is a hatalmas költségvetés miatt tették félre Lucasék. A Disney pedig jelen helyzetében (még nem térült meg a felvásárlás) biztos nem fog egyhamar belevágni. Ugyanakkor több, mint 100 résznyi script hever a fiókban, egy nagyjából már meglévő elképzeléssel, amit balgaság lenne kukába dobni... ezeket az elképzeléseket tökéletesen lehetne alkalmazni egy új animációs sorozatban, kiegészítve a TCW-ből függőben maradt elemekkel. Így kapnánk egy meglévő koncepciót (Coruscant alvilága, fejvadászok, mellékalakok), kiegészítve a TCW egyenes ági folytatásával (Ahsoka, Ventress, Maul, Rex, Talzin, stb.). Könnyen el tudom képzelni, hogy épp ezért hívták a projektbe Filonit (animációs tapasztalat, TCW-s sorosok, konzultáció), illetve az említett szinkronhangot. Szerintem sokunk álma válna valóra ennek megvalósulásával, annál is inkább, mivel így gyakorlatilag a TCW utódsorozatát kapnánk meg. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És kárpótolva is lennénk a TCW hiánya miatt. Már a bejelentésnél gondolkodtam rajta, hogy a sorozat lezárásánál is nagyobb kidobás lenne a meglévő ötletek, lehetséges folytatások alapterveinek lehúzása a budin. Ez már csak kiszúrja a Disneysek szemét végre, és észreveszik a potenciált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint csak azt tudom mondani, amit eddig is. Igazat adok azoknak, akik szerint hülyeség lenne eldobni egy ilyen sikeres sorozatot, pláne az elkészült részekkel együtt.

 

Másrészt marketing szempontból is nagy baromságot csinált eddig a Disney. Nagyon tróger módon kaszálták el a TCW-t. Nagy húzás lenne tőlük ha ez csak a trollkodás lett volna és kiderülne, hogy igazából egy masszívan a TCW-re (stílusban, kinézetre is) és a prequel-re építő új sorozat indulna (mondjuk a sokunk által preferált Ep.3 és 4 közti). Ezzel a lépéssel a visszájára fordíthatnák az eddigi eseményeket és a fanok érzéseit.

 

Ez így persze logikusan hangzik, de eddig se jöttek be az ilyen jellegű okoskodásaink. Lehet, hogy csak mi reménykedünk és vágyakozunk, a Disney meg tényleg olyan sügér, amilyennek mutatja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ep3-4 közti időszak valóban kiaknázatlan és rengeteg potenciált rejtő kor. Remek táptalaj lenne egy új animációs sorozatnak. Annál is inkább, mivel elképzelhetőnek tartom, hogy az Underworld élőszereplős tv-sorozatból nem lesz semmi, révén eddig is a hatalmas költségvetés miatt tették félre Lucasék. A Disney pedig jelen helyzetében (még nem térült meg a felvásárlás) biztos nem fog egyhamar belevágni. Ugyanakkor több, mint 100 résznyi script hever a fiókban, egy nagyjából már meglévő elképzeléssel, amit balgaság lenne kukába dobni... ezeket az elképzeléseket tökéletesen lehetne alkalmazni egy új animációs sorozatban, kiegészítve a TCW-ből függőben maradt elemekkel. Így kapnánk egy meglévő koncepciót (Coruscant alvilága, fejvadászok, mellékalakok), kiegészítve a TCW egyenes ági folytatásával (Ahsoka, Ventress, Maul, Rex, Talzin, stb.). Könnyen el tudom képzelni, hogy épp ezért hívták a projektbe Filonit (animációs tapasztalat, TCW-s sorosok, konzultáció), illetve az említett szinkronhangot. Szerintem sokunk álma válna valóra ennek megvalósulásával, annál is inkább, mivel így gyakorlatilag a TCW utódsorozatát kapnánk meg. :yes:

Túl szép, hogy igaz legyen :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendelkezésünkre álló infók alapján miből gondolod, hogy esélytelen?

 

Természetesen a csalódás elkerülése végett hiba lenne ebbe beleélnünk magunkat, holott az elképzelés szerintem is iszonyú jó.

 

Szerk: Arra gondoltam, hogy amennyiben tényleg végérvényesen pontot tesznek a TCW még hátralévő részeivel a Lucas-érára, akkor valóban nem várható EPIII-VI közötti sorozat. De ezzel kapcsolatban (sincs) még semmi konkrét és biztos infónk... amennyire én tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.