Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért remélem legalább Ahsoka-t valahogy lezárják végleg, mert majd jönnek a könyvek, képregények róla ami abszólút nem hivatalos, meg oltári nagy baromságok vannak benne. Alapból nem hiszem, hogy a 66-os idején élne, mert csak tett volna valamit, max nem felkeresni mesterét és beszélni a fejével, hogy mi ez a hülyeség a sötét oldallal. Nekem Ahsoka szála továbbra sincs lezárva. Maximum akkor fogadnám el hogy ha maga Lucas, Filoni, vagy a TCW stábja dobja össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is erről annyit, hogy...

http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

 

Hogy őszinte legyek sajnos nem igazán vagyok meglepve. Ez már olyan kiszámítható volt, mint az 5. évad fináléjának végkifejlete. Nem ez az első sorozat, amelyik pont a csúcson ért véget, de azért úgy érzem megérdemeltünk volna legalább egy 6. évadot... Nem értem, a Disney-nek Lucas szava nem szent? Arról volt szó, hogy a TCW mindenképp be lesz fejezve.

Egyébként a stábtagok búcsúzója nagyon szép volt, különösen James Arnold Tayloré. Azért legalább kapott valamilyen lezárást a sorozat.

 

R.I.P. TCW :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este offline kísértem a diskurzust mobilon. Vegyesek az érzelmeim. Egyrészt szomorú vagyok, hisz vége egy korszaknak és hát emiatt jelentem én meg itt az oldalon, hsz-eim 90 %-a is ide ment.

Jól éreztem magam a sorozat kisérése folyamán és itt köztetek is jó volt tenni venni, kibeszélni mindent. Másrészt Dzséjttel is egyetértek, hisz nem tudom mennyi esemény fért volna be még hihetően az ep 3. elé.

Ezzel a korai 100 részes és 5 évados ígéret bőven meg is van. Egyesek hátradőlhetnek.

Én is megtenném, ha mondjuk Sidius utolsó szava annyi lett volna, hogy: "..there is no mercy..." aztán villámok-villámok-villámok.

De így csak bizhatunk benne, hogy valamilyen formában pont kerül erre is. Kár..

Magyar vonatkozásban így immár biztosan csak 5 évad létezik majd. Remélem a magyar cn-en azért az 5. évad még sorra kerül.

Az ep 7-et, meg minden hype ellenére egy színes üres lufinak tartom és hihetetlen számomra régi színészek ide vagy oda -szinte képtelenség- de egyelőre nem várom. Nem is értem.

Szóval a végkicsengés számomra mégis a szomorúság, hisz elvették a játékomat, rajongásomat fenntartó alappillért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezzel én is így voltam. Késő éjszakáig dolgoztam, és csak telón próbáltam követni a fórumot meg a különböző nyilatkozatokat, és majd szétvetett benn az ideg, a munkára sokszor nem is tudtam koncentrálni. :( Annyira kár a történetért, és annyira váratlan volt laikus nézői szemmel az egész. Mindegyikünkben benne volt az a gyomorszorító érzés, milyen gyönyörű volt a vége a S5E20-nak, hogy "az akár egy sorozatfinálénak is beillett volna", erre tessék. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem legalább Ahsoka-t valahogy lezárják végleg, mert majd jönnek a könyvek, képregények róla ami abszólút nem hivatalos, meg oltári nagy baromságok vannak benne. Alapból nem hiszem, hogy a 66-os idején élne, mert csak tett volna valamit, max nem felkeresni mesterét és beszélni a fejével, hogy mi ez a hülyeség a sötét oldallal. Nekem Ahsoka szála továbbra sincs lezárva. Maximum akkor fogadnám el hogy ha maga Lucas, Filoni, vagy a TCW stábja dobja össze.

Ahogy eddig is, úgy az EU elemeit továbbra is mindenki kedve szerint ignorálhatja. ;)

Ahsoka sztoriját lezárták, kilépett a Rendből, civil polgár lett, eltűnt az Ep3-ra. Ez a "csak tett volna" valamit úgy látom, örök probléma lesz. Egyébként nem feltétlen kell tudnia róla, hogy Anakin=Vader. Én örülök, hogy nem írtak neki romantikus nyál happy endet, és ahogy a sorozat úgy az ő sztorija is viszonylagos lezárást kapott, nem lóg a levegőben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis elmélkedés: ha ezután kiadnának néhány TCW filmet, amiben még elvarrnák a konkrétan klón háborús szálakat (pl. Oreder 66, szeparatista vezérkar szabadlábra helyezése), majd indítanának egy új animációs sorozatot az ep3 és 4 között (mivel a TV sorozatból úgyse lesz semmi), abba rengeteg sztorit át lehetne emelni, ráadásul a nagyobb időintervallum is szabadabb kezet adna a készítőknek. Ahsoka is sokkal több teret kaphatna egy ilyen szériában, mint abszolút főszereplő, és, mivel a következő mozi epizód már egy teljesen más világot mutatott be, sokkal nagyobb teret kaphatnának a készítők is. Szóval, ha már nincs TCW, én azt mondom, egy folyamatos történettel megáldott, az ep3 és 4 között játszódó spin-off sorozattal baromi jól járnánk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis elmélkedés: ha ezután kiadnának néhány TCW filmet, amiben még elvarrnák a konkrétan klón háborús szálakat (pl. Oreder 66, szeparatista vezérkar szabadlábra helyezése), majd indítanának egy új animációs sorozatot az ep3 és 4 között (mivel a TV sorozatból úgyse lesz semmi), abba rengeteg sztorit át lehetne emelni, ráadásul a nagyobb időintervallum is szabadabb kezet adna a készítőknek. Ahsoka is sokkal több teret kaphatna egy ilyen szériában, mint abszolút főszereplő, és, mivel a következő mozi epizód már egy teljesen más világot mutatott be, sokkal nagyobb teret kaphatnának a készítők is. Szóval, ha már nincs TCW, én azt mondom, egy folyamatos történettel megáldott, az ep3 és 4 között játszódó spin-off sorozattal baromi jól járnánk.

 

Igen, ez szerintem megnyugtatná a kedélyeket. A mostani befejezéssel azok járnak igazán jól, akik nem akarják, hogy Ahsoka is meghaljon az Order 66 következtében, és valljuk be, így jóval nagyobb a túlélési esélye. A harctértől és a többi jeditől távol lesz, nem fenyegeti a veszély, hogy a klónok ellene fordulnak. Viszont érdekes lenne látni, hogy az ep3 utáni időszakban hogyan lesz szemtanúja egykori társai kiirtásának, hogyan birkózik meg ezzel, próbálja-e felkutatni a túlélőket, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis elmélkedés: ha ezután kiadnának néhány TCW filmet, amiben még elvarrnák a konkrétan klón háborús szálakat (pl. Oreder 66, szeparatista vezérkar szabadlábra helyezése), majd indítanának egy új animációs sorozatot az ep3 és 4 között (mivel a TV sorozatból úgyse lesz semmi), abba rengeteg sztorit át lehetne emelni, ráadásul a nagyobb időintervallum is szabadabb kezet adna a készítőknek. Ahsoka is sokkal több teret kaphatna egy ilyen szériában, mint abszolút főszereplő, és, mivel a következő mozi epizód már egy teljesen más világot mutatott be, sokkal nagyobb teret kaphatnának a készítők is. Szóval, ha már nincs TCW, én azt mondom, egy folyamatos történettel megáldott, az ep3 és 4 között játszódó spin-off sorozattal baromi jól járnánk.

Én is ebben az egyben reménykedem, az az elejtett félmondat "egy eddig érintetlen időszakban játszódó új rajzfilmsorozat"ról tartja bennem a lelket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha jedi a főszereplője egy ep.3 és ep.4 között játszodó sorozatnak az azért eléggé behatárolja a történéseket, nem? Túl szabadon nem mozoghat a galaxisban, a nagybani dolgokba nem árthatja bele magát (Lázadás keletkezése), mert túlságosan sok dolgot kavarna meg (eleve ugye nem kéne a lázadóknak csatát nyerniük). Akkor szerintem megint csak ott vagyunk, hogy túl sok a korlát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

- bizonytalan időre jegelik a 1313-t és a First Assault játékokat,

Mai pletyka, de "bennfentes információk" szerint a First Assault meg fog jelenni (két új kép is kiszivárgott, szóval a mérleg most a talán nem kacsa felé billen), sőt, ha sikeres lesz, zöld utat kap a Battlefront III. Ismétlem, pletyka, de talán a rombolda után a Disney elkezd építkezni.

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha jedi a főszereplője egy ep.3 és ep.4 között játszodó sorozatnak az azért eléggé behatárolja a történéseket, nem? Túl szabadon nem mozoghat a galaxisban, a nagybani dolgokba nem árthatja bele magát (Lázadás keletkezése), mert túlságosan sok dolgot kavarna meg (eleve ugye nem kéne a lázadóknak csatát nyerniük). Akkor szerintem megint csak ott vagyunk, hogy túl sok a korlát.

Természetesen nem csak egy Jedi lenne a főszereplő, már amennyire Ahsoka még belefér ebbe a jelzőbe. Mivel már nem Jedi. :D Természetesen helyet kaphatna a komplett Birodalmi oldal, Vaderrel, az Uralkodóval, Tarkinnal, stb. más túlélő Jedik is helyet kaphatnának, hogy a Lázadók vezéreit ne is említsem.

Majdnem húsz évbe rengeteg dolog belefér, egy nem behatárolt Birodalom pedig iszonyú sok lehetőséget tartogat. Eleve, az EU már két Jedihez köti a Lázadók Szövetségének megalakulását (Force Unleashed - Galen Marek és Rahm Kotha, utóbbi a klón háborúk veteránja). Az, hogy a Lázadók hány és milyen csatát nyertek, szerintem kimagyarázható: nem a Lázadók Szövetsége a nyerő, hanem csak kis, egymástól független, noname sejtek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben igy valóban nagy poteciál lenne. Nekem mégis azaz érzésem - bár ennek egyelőre nincs alapja - hogy az antológia sorozat helyett ezúttal egy nagy sztorit fognak elmesélni állandó főszereplőkkel. És talán, hogy nagyobb legyen az alkotói szabadság inkább visszalapoznak pár ezer évet a galaxis történetében. Legalábbis ez az én tippem.

Egyébként még érdekes lehetne az is ha elmesélnék az ep.6 közvetlen folytatását. Elvileg már kész a koncepció hogy miként fog kinézni a galaxis úgy 20-30 évvel a ROTJ után. Mi lenne jobb felvezetés a következő mozifilmhez mint megtudni, hogy miként lyukadunk ki abba az állapotba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként akik ezt nagy kaszának tartják, azokat a saját példámmal vígasztalnám:

nem vagyok nagy sorozatfaló. Az elmúlt 5 évben ezen kívül még két sorozatot kísértem:

A Sarah Connor krónikáit és a "V"-t. Mindkettő bazi nagy kaszát kapott.

Azokhoz képest ez nem az. Szóval én magam rövid időn belül harmadszor borulok gyászba.

Szép nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként most így jobban átgondolva, a tegnapi dühön túltéve magam, lehet nem is annyira szörnyű a TCW befejezése.

 

Ahsoka története nagyon szép kerek, nagyívű és a csúcson lett befejezve. Ez sokszor már ritkaságszámba megy a sorozatoknál és kétségkívül ez a legfontosabb szál a TCW-ben. Ezt el kellett varrni és lényegében ez (többé-kevésbé) igényesen megtörtént.

 

Lezáratlan szálnak maradt Maul, Talzin, Ventress, Mandalore, Ahsoka további élete, ill. esetleg a Mortis. Megmondom őszintén, nem biztos, hogy rosszul járunk ha ezeket nem is fejezik be.

Ventress és Ahsoka jelleme a csúcson van, ezen kb. már csak rontani tudnának. Megoldották a későbbi távollétük okát. Meg engem amúgy se annyira bilincselne le, hogy mit kezd magával Ahsoka a Renden kívül (komoly dolgot úgy se tud tenni a filmek miatt), ill. Ventress is mit sunnyog össze a kardjai nélkül.

Maul (reinkarnációja), Talzin és a Mortis világ nekem már nagyon kimutatott a SW világából, így maradt elég misztikum mindegyikben, értékelje mindenki a maga meglátása szerint a történteket, nem lenne érdemes a szánkba rágni vmi logikátlan magyarázatot.

Mandalore sorsa nagyon érdekes, de ami a főszereplőket érintette, annak ott vége. Rengeteg izgalmas dolog történik szerte a galaxisban, de ha semmi köze nincs az általunk jól ismert szereplőkhöz, akkor nem igazán hiányzik egy ilyen sorozatból.

De ami a legfontosabb érv: többször láttuk már, hogy ilyen összetett és monumentális szálakat egyszerűen nem tudnak rendesen, minden igényt kielégítően lezárni. Egyszerűen nincs rá idő. Mindig 1-1 fontosabb aspektust (leginkább karaktert) tekintve korrektül befejezik a témát, de túl sok zavaró megválaszolatlan kérdés marad, amitől nem áll össze az egész sztori. Azért meg, hogy vmi összecsapott hevenyészett magyarázatot hozzánk vágjanak, nincs sok értelme folytatni.

 

Szóval összességében a TCW bejárt egy nagy ívet és minden lényegi (a filmeket befolyásoló) szál méltó lezárásra került. Az újabb évad már amúgy is csak amolyan levezetés lenne, azt meg annyira nem sajnálom, hogy kimarad. Sajnos manapság kevés sorozat mondhatja el magáról, hogy akárcsak ilyen szinten ér véget.

 

Természetesen másrészről nagyon szomorú vagyok, mert a kezdeti ellenszenv ellenére nagyon megkedveltem a TCW-t, de elfogadom a finish-t.

Ennek ellenére az egész kasza körüli sunnyogást, bejelentéseket, szánalmas dumákat méltatlannak találom az egészhez, de ezt idővel úgyis elfelejtjük. Ami maradandó lesz, az egy ízléses és lebilincselő 100+ részes SW sorozat, ami évekig okozott örömet a rajongóknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, hát aludtam egyet rá, s egyelőre továbbra is sötéten látom a dolgokat. Persze egyszer mindennek vége szakad, a TCW-t sem lehetett volna vég nélkül folytatni (pedig elnéztem volna még sokáig), de e bejelentés körítése az csapnivaló volt. A döntést már ősszel, de legkésőbb az év elején meg kellett volna hozni és közölni is a nagyérdeművel. Mert ők belőlünk élnek. Ők azért vannak, hogy szórakoztassanak minket, s hogy mi ezért fizessünk. Nem mi vagyunk őértük, ők vannak miértünk. Legalábbis így kellene lennie. De a Di$ney (és sok más hasonló cég) számára nem így van. Valahogy rossz irányba tart a világ. S talán ezért is szeretem annyira ezeket az 'alternatív valóságokat', amelyekben kikapcsolódhatunk, egy időre magunk mögött hagyhatjuk a valós világ problémáit. Mennyivel érdekesebb is Palpi cselszövéseit nézni, mint az aktuális magyar belpolitikai eseményeket. Számomra elsősorban azért fájó ez a kasza, mert egy újabb ilyen szórakozási lehetőséggel leszek szegényebb. És nagyon szomorú ezt újra átélni a Star Trek és a Csillagkapu franchise bukása után. Pedig ahogy azok a világok is, úgy a Star Wars univerzum is hatalmas, s olyan végtelen lehetőségekkel rendelkezik, amiknek kiaknázására egy emberélet is kevés lenne. Amikor bő két éve megismerkedtem e világgal a ROTS megtekintése kapcsán (még nem is tudva a TCW-ről), látva a rengeteg könyvet és képregényt, elszomorodtam, hogy mégis miért nem kerül ebből semmi képernyőre. Aztán ráleltem a TCW-re, ami első pillantásra nem sok jóval kecsegtetett, sokáig húztam is a megtekintését, de mire véget ért a pilot, addigra egészen megváltozott a véleményem. Utána már abba sem tudtam hagyni, két hónap alatt végigdaráltam az akkor rendelkezésre álló két és fél évadot. Fantasztikus élmény volt! S utána már legtöbbször rendszeres hétvégi program lett az aktuális rész megnézése.

De ennek most vége. Talán ezt éreztem előre, amikor először láttam a Season 5 Finale Previewt, valahogy végig az motoszkált bennem, hogy itt most a sorozat befejezése következik. Ahogy haladtunk az eseményekkel, úgy ez az érzés egyre jobban háttérbe szorult, de azért egy kisördög képében mindig is ott maradt. Aztán sajnos be is következett a kasza, kár érte.

Ugyanakkor nagy köszönettel tartozok mindazoknak, akik részt vettek e nagyszerű sorozat elkészítésében, nagyszerű élmény volt hétről-hétre a legújabb résszel foglalkozni. Különösképpen az utolsó hónap volt egészen fantasztikus, ez az utolsó szál volt szvsz a legjobb történet a TCW-n belül, s talán kis túlzással azon kívül is. S e szál tényleg méltó befejezése lehetett volna a sorozatnak, ha tényleg annak készítik, s nem maradnak nyitva kérdések sem: mi történik Maul-lal, Rex-szel, Barriss-szel?

Ha folytatták volna a sorozatot, akkor ezeken kívül nagyon érdekelt volna pl, hogy mihez kezd Ahsoka az életével. Így viszont maradt talán 3-4 történetszál, amit kaphatunk, s abba nem tudom ez mennyire férne bele. De talán nem is kellene már bolygatni őt. Ha most valamelyik szálban meghalna, az egészen feleslegessé tenné a Rendből való kilépését, tönkretenné ezt a nagyszerű befejezést. Szóval hagyjuk őt békén, hagyjuk ki az EU-ból is, könyvből meg képregényből, ne tegyük tönkre a karakterét.

És persze köszönet jár ezen oldalnak is, hogy két évig veletek izgulhattam a sorozat szereplőiért és történeteiért.

 

A kaszától nagyon el vagyok kenődve, még sok jó rész várhatott volna ránk. Sok időnek kell eltelnie, hogy ez a seb begyógyuljon. Az EP7 nem érdekel, nem hiszem, hogy tudnának majd olyan történetet összeütni, ami lázba hozna (bár ne lenne igazam). Nem azt mondom, hogy nem fogom sosem megnézni, de moziba egészen biztosan nem megyek el. Nem mintha ez bármit is számítana.

De a Di$ney ezzel tényleg leírta magát előttem. Pedig amikor megvásárolták a céget, reménykedtem, hogy több filmet és sorozatot kapunk. Ehelyett csak pusztítanak (legújabb pletyka az SWTOR megszüntetése).

 

Tegnap új sorozatról beszéltek, ami egy más korszakban fog játszódni. Ez egy érdekes lehetőség, s Dzséjt véleményével szimpatizálok. Egy EP3 és EP4 között játszódó Dark Times-sorozattal megpróbálhatnák visszaszerezni az elpocsékolt tekintélyüket. Külön pont járna, ha átvennének TCW-karaktereket is. De sikert nálam csak akkor érnének el vele, ha a TCW minőségéből nem engednének. De ebben én nem hiszek. Ha lesz új sorozat, az is szvsz csak 2D-s rajzfilm lesz, vagy ilyen Di$ney-féle gagyi 3D-s sz*r. Úgy meg hatalmas csalódás lenne a TCW után, hiába szerepelne benne Cad Bane, Ventress vagy Ahsoka. Inkább lemondanék róla.

 

A remény azért még él bennem, hogy eljön egy új, szebb időszak, amikor ezt a nagyszerű univerzumot a tévé képernyőin is jobban megismerhetjük. De hinni már nem hiszek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Azta, mi történt itt. Átrágtam magam sok híren, hozzászóláson.

Na most akkor remélem jól értem a dolgokat. Tehát nem lesz TCW 6. évad, de Fiolini szerint valamilyen formában megkapjuk a sorozat befejezését képező pár történeti szálat.

Lesz, egy új animációs sorozat, mely a filmek és a sorozatok által eddig érintetlen érában játszódnak.

Ugye ez a helyzet most?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ha én most elkezdeném sorolni az általam kedvelt de elkaszált sorozatok listáját... nos, akkor sokáig itt lennénk :P

 

Hármat nem volt nehéz felsorolni és az arányon van a lényeg. 3ból 3, azért "nem rossz", na! :cry:

 

Egyébként most így jobban átgondolva, a tegnapi dühön túltéve magam, lehet nem is annyira szörnyű a TCW befejezése.

...

Lezáratlan szálnak maradt Maul, Talzin, Ventress, Mandalore, Ahsoka további élete, ill. esetleg a Mortis. Megmondom őszintén, nem biztos, hogy rosszul járunk ha ezeket nem is fejezik be...

 

Ezekből én -már megint- Mault tartom égetőnek. Talzin elvan ahol van magányában...Ventress iránya megvan, Ahsokáé is. Mandalore-t leírtad, egyetértek; megvagyunk nélküle.

Mortisra elvagyok a saját és többek véleménye alapján is összegyúrt értelmezéseimmel, szerintem kerek.

 

Ami érdekelne, de nem égető: Zillo, Bane, Boba(bár ő talán tényleg fiatal még páncélba bújni)

És persze örülni fogok a még kijövő történeteknek(Clovis,Fives+ki tudja?), a jelenet ász amit Filoni dobott.

Ezúton jegyzem meg, hogy ilyen hamar még nam kaptunk jelenetsorokat a TCW további részeiből az évad végeztével! -Micsoda pozitívum! :hehe:

Cukrozzák a taknyot, emlékszel Ody? ;)

Na mindegy, szóval Palpi nekem két cliffhangerrel is adósom egyelőre! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekből én -már megint- Mault tartom égetőnek.

Eleve minek kellett megint életben hagyni... Igazából ennyi hülyeség után nekem már mindegy hogyan akarnák lezárni. Amilyen értelmetlenül visszahozták, olyan értelmetlenül hagyhatják a fenébe vagy olyan értelmetlenül kitalálhatnának neki vmi halált. Egyre megy. Nem tartom annyira égetőnek a problémát.

 

Ami érdekelne, de nem égető: Zillo, Bane, Boba(bár ő talán tényleg fiatal még páncélba bújni)

Sok érdekes téma lenne még ezeken kívül is, de (ahogyan írtad is), ezek nem igazán fontosak. Ilyenekért nem lenne igazán érdemes megbontani a TCW eddigi szép ívét. Erre írtam, hogy inkább csak levezetés lenne egy ilyen évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Azta, mi történt itt. Átrágtam magam sok híren, hozzászóláson.

Na most akkor remélem jól értem a dolgokat. Tehát nem lesz TCW 6. évad, de Fiolini szerint valamilyen formában megkapjuk a sorozat befejezését képező pár történeti szálat.

Lesz, egy új animációs sorozat, mely a filmek és a sorozatok által eddig érintetlen érában játszódnak.

Ugye ez a helyzet most?

Igen, ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis elmélkedés: ha ezután kiadnának néhány TCW filmet, amiben még elvarrnák a konkrétan klón háborús szálakat (pl. Oreder 66, szeparatista vezérkar szabadlábra helyezése), majd indítanának egy új animációs sorozatot az ep3 és 4 között (mivel a TV sorozatból úgyse lesz semmi), abba rengeteg sztorit át lehetne emelni, ráadásul a nagyobb időintervallum is szabadabb kezet adna a készítőknek. Ahsoka is sokkal több teret kaphatna egy ilyen szériában, mint abszolút főszereplő, és, mivel a következő mozi epizód már egy teljesen más világot mutatott be, sokkal nagyobb teret kaphatnának a készítők is. Szóval, ha már nincs TCW, én azt mondom, egy folyamatos történettel megáldott, az ep3 és 4 között játszódó spin-off sorozattal baromi jól járnánk.

Igen, ez nekem is eszembe jutott, jó ötlet lenne a Disneytől, ha már ennyire harmatosra sikeredett a rajongók figyelembe vétele. Az EPIII-IV közé tökéletesen beférne egy animációs sorozat, milyen jó lenne lázadó-birodalmi felállásban csatákat látni? :D Plusz Ahsoka esetleges szereplése se lenne gond, hiszen tiszta a terep az EPIII átvészelésére neki.

 

Ami pedig a Disney esetleges kifogásait, mellébeszéléseit illeti a kaszával kapcsolatban:

3q3uyc.jpg

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez nekem is eszembe jutott, jó ötlet lenne a Disneytől, ha már ennyire harmatosra sikeredett a rajongók figyelembe vétele. Az EPIII-IV közé tökéletesen beférne egy animációs sorozat, milyen jó lenne lázadó-birodalmi felállásban csatákat látni? :D Plusz Ahsoka esetleges szereplése se lenne gond, hiszen tiszta a terep az EPIII átvészelésére neki.

 

A címe legyen CIVIL WARS!

 

ÉS ÁMEN!!!!!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ebben az egyben reménykedem, az az elejtett félmondat "egy eddig érintetlen időszakban játszódó új rajzfilmsorozat"ról tartja bennem a lelket.

Nem tudom, ugyanarról beszélünk-e, de egy tervezett animációs sorozat az Ep7-et vezetné fel, vagyis az Ep6-7 közti időszakban játszódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ugyanarról beszélünk-e, de egy tervezett animációs sorozat az Ep7-et vezetné fel, vagyis az Ep6-7 közti időszakban játszódna.

Ezt hol hallottad? A hivatalos cikk csak annyit mond, hogy egy érintetlen időszakban játszódik. Arról, hogy ez melyik időszak egy szó sincs. Egyébként csak arról beszéltünk, hogy mit szeretnénk ebből. Én a Lázadásos Ep3-4 köztiben abszolút benne lennék, de sem Kotor, sem Ep-6-7 közti bohóckodásból nem kérek.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt hol hallottad? A hivatalos cikk csak annyit mond, hogy egy érintetlen időszakban játszódik. Arról, hogy ez melyik időszak egy szó sincs. Egyébként csak arról beszéltünk, hogy mit szeretnénk ebből. Én a Lázadásos Ep3-4 köztiben abszolút benne lennék, de sem Kotor, sem Ep-6-7 közti bohóckodásból nem kérek.

Tegnap elég sok oldalt bújtam, talán a Twitteren olvastam, de emlékeim szerint Zééé is ilyesmiről írt.

Egy Ep6-7 közti animációs sorozatot 2015-ig be kéne fejezniük, ha az Ep7 felvezetéseként szolgálna. A TCW-vel párhuzamosan lehet, hogy nem fért volna bele a költségvetésbe, részben ezért volt szükséges a kasza... bár ez erős találgatás részemről, nem több. "Az Ep7-re fókuszálunk" (aztán majd a 8-9-re) nem hiszem, hogy valós magyarázat a Disney részéről. Ha így lenne, nem dolgoznának közben a spin-offokon, nem lenne tervben új animációs sorozat, és még ki tudja mi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ha a TCW-t lezárnák és helyette egy hasonló minőségű és igényességű animációs sorozatot kezdenének, akár az Ep.3 és 4 közt, akár az 6 után, az nagyon nagy húzás lenne. Most felkúrják a fanok agyát, aztán amikor már mindenki elégetett egy raklapnyi "mikiegeres vudubabát", akkor jön a nagy bejelentés.

 

Én kifejezetten örülnék is ennek. Arról már írtam korábban, hogy a TCW-nek miért lehet indokolt a befejezése. Ezt a csúcson tudnák abbahagyni és kezdeni egy másik dolgot, amiből a TCW-s szereplőknek se kéne feltétlenül kimaradni.

 

Az az egy baj van, hogy ez a kasza, és főképp az ezt körüllengő kavarás, annyira ízléstelenül volt kivitelezve, hogy nehezen tudok komolyabb bizalmat táplálni a Disney irányába. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elég sok oldalt bújtam, talán a Twitteren olvastam, de emlékeim szerint Zééé is ilyesmiről írt.

Egy Ep6-7 közti animációs sorozatot 2015-ig be kéne fejezniük, ha az Ep7 felvezetéseként szolgálna. A TCW-vel párhuzamosan lehet, hogy nem fért volna bele a költségvetésbe, részben ezért volt szükséges a kasza... bár ez erős találgatás részemről, nem több. "Az Ep7-re fókuszálunk" (aztán majd a 8-9-re) nem hiszem, hogy valós magyarázat a Disney részéről. Ha így lenne, nem dolgoznának közben a spin-offokon, nem lenne tervben új animációs sorozat, és még ki tudja mi...

 

Azt írtam, hogy a KOTOR sorozat ki van csukva, mivel hatalmas anyagi veszetség lett már maga a játék is. Az EA múlt év végén tette free to play kategóriába a játékot, de így se akarnak már vele játszani az emberek. Ennek mondjuk több oka is van, most nem kezdem összehasonlítani a WoW-al, ettől függetlenül a KOTOR egy rétegtermék, ami a Star Wars világán belül sem érdekel mindenkit és akkor finom voltam. Kicsi az esélye, hogy az új animációs sorozat az EPIII - IV közötti űrt öleli fel. Miért? Mert az LFL már legyártatott két évadnyi forgatókönyvet az élőszereplős sorozatra, aminek a leforgatását a Disney az ABC-n hamarosan debütáló S.H.E.I.L.D sorozathoz köti. Nem fogják egy animációs sorozat miatt kukázni a már elkészült forgatókönyveket és/vagy azt átváltani animációs formátumra. Csak én mondom, hogy az új sorozat jó eséllyel az EPVII-et fogja felvezetni. Gondolkozzunk reálisan....miért kellett "hirtelen" törölni a TCW-t? Ha egy KOTOR vagy akármilyen az EPIII-IV közötti időben játszódó más animációs sorozat készülne, amellett még nyugodtan mehetne a TCW, de nem...itt nem erről van szó. Az új sorozat az EPVII marketingjének a szerves részét kell, hogy képezze. Ráadásul csak 2 évük van, tehát egy olyan animációs sorozat várható, ami nem több mint 2 évaddal fog rendelkezni és egyből belevezet minket az EPVII eseményeibe. Ettől még lehet KOTOR vagy EPIII-IV között játszódó animációssorozat, de én nem lovalnám bele magamat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.