Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Spoiler
1 órával korábban, Bence1997 írta:

Ki kit tippel a halotti listára? Mivel hasonló lezárásra számíthatunk, mint tavaly - utolsó két rész szól a főszálról, ott a Kliens majd a Birodalom kiiktatása volt a cél, itt Grogu megmentése és mondhatjuk, hogy úgyszintén a Birodalom kiiktatása - ezért úgy hiszem, hogy esélyes egy újabb karaktertől búcsúzás. Nem hinném, hogy Fennecet vagy Bobát kimernék írni (ha a Boba spin-off valóban készül, akkor eltudnám képzelni, hogy eme párost látjuk benne és a kiszabadulás a Sarlaccból flashback lenne), Cara is olyan, hogy nem ölik meg, bár kitudja. Din a főszereplő. Talán Mayfeld? Vagy senkit se fognak most kiiktatni? :D Mondjuk én úgy tudom, hogy Bill Burr nem fog visszatérni ebben az évadban. A színész mondta még az idén. Aztán lehet hogy kamuzott. :P

Esetleg Mayfeld fog elhalálozni a jó oldalon (aki lényegében nem is jó). A másik frakcióból már nehezebb a választás. A nagy durranás az lenne, ha a sztori teljesen más irányt venne pl. úgy, hogy Grogu nem kerülne most vissza Djarinhoz, és valahogy Gideon is meghalna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 11. 23. - 22:35, Bence1997 írta:

A YT -on kikerült elvileg az eheti epizód leakje. Nagyjából elvan mondva a történet. Semmi garancia, hogy ez lesz a történet, de a főbb pontok a spoiler mögött:

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Azért ez durva mennyire igaz volt. :o Meglepő, hogy eddig még nem szivárgott ki az e heti rész leírása. Holnap beindul a Boba-Din-Fennec-Cara tengely. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. évad premier: 2021. karácsony. :)

 

A két új sorozat, a The Rangers of the New Republic és az Ahsoka keresztezni fognak a Mandi jövőbeli évadaival, mely végül egy "klimatikus" történelmi eseményhez fog vezetni. :o

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

A két új sorozat, a The Rangers of the New Republic és az Ahsoka keresztezni fognak a Mandi jövőbeli évadaival, mely végül egy "klimatikus" történelmi eseményhez fog vezetni. :o

Azt a büdös! :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bence1997 írta:

3. évad premier: 2021. karácsony. :)

 

A két új sorozat, a The Rangers of the New Republic és az Ahsoka keresztezni fognak a Mandi jövőbeli évadaival, mely végül egy "klimatikus" történelmi eseményhez fog vezetni. :o

 

Csak nem a valahai naboo-i szenátor feltámadásához?:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Csak nem a valahai naboo-i szenátor feltámadásához?:yes:

A fene, valamiért egyből Amidalára gondoltam. Már be akartam írni, hogy miért támadna fel Padmé olyan sorozatok koklúziójaként, amik 20-onegynéhány évvel a halála után játszódik. Aztán földet ért a papír húszas. :lol: Pedig a mai tegnapi bánatomra még nem is ittam. Mondjuk lehet, hogy az a baj. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

 Pedig a mai tegnapi bánatomra még nem is ittam. Mondjuk lehet, hogy az a baj. :D 

 Nem baj helyetted is tologatom a söröket. Így szabi alatt csak elereszti magát az ember.:D Roppant nagy előnye szabinak hogy másnap nem kell korán kelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

A nagy bejelentések közepette erről se feledkezzünk meg :D fenn van az új rész a szokott oldalon :P 

Yep már le is kaptam és mindjárt kezdem is nézni. :D

Nettó 31p.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a sorozat minden erénye, amiért lehet szeretni szerintem benne volt ebben a részben. Képes volt új perspektívát adni bizonyos helyzeteknek, szereplőknek, az előző részben bemutatott dolgokat jól vitte tovább és kaptunk egy nagyon hangulatos kis kalandot, ami remek felvezetése a jövő heti finálénak. Nem panaszkodhatunk most SW rajongóként egyébként sem, de ez a rész már önmagában nagyon szórakoztató lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

3. évad premier: 2021. karácsony. :)

 

A két új sorozat, a The Rangers of the New Republic és az Ahsoka keresztezni fognak a Mandi jövőbeli évadaival, mely végül egy "klimatikus" történelmi eseményhez fog vezetni. :o

 

17 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

Csak nem a valahai naboo-i szenátor feltámadásához?:yes:

Nekem is Palpatine ugrott be egyből. :D 

 

Sajnos csak holnap délután tudom megnézni a részt, és belemerülni mert holnap munkanap. :angry: :fuck2: Örülök ha ma végzek az új tartalmak olvasásával. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, csoli1138 írta:

jó választás ez is....

 

Ezek gondolom már előre ki vannak választva, emiatt nyilván spoilermenteseket választanak (ha esetleg előre kiszivárogna), viszont azok meg ugye nem annyira izgalmasak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.