Ugrás a kommentre

Theatrical trailer


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Mivel Abrams Star Treknek álcázott Star Wars-filmeket gyártott, ez nem meglepő. :D Mindkét Star Trek-filmje hemzseg a Star Warsszal párhuzamos elemektől. :)

A Star Trek BD audiokommentárjában konkrétan kimondja, hogy azért vállalta el anno a Treket, mert nagy Star Wars rajongó, de sosem lesz lehetősége Star Wars-filmet készíteni, így a Trekben élte ki magát. Most meg nézzük meg... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes együtt látni a 3 előzetes jeleneteit. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=XIRoASL90EI

 

Egyébként lehet, hogy amatőr kérdés (a hangfelismerés sose volt az erősségem), de... a theatrical trailerben Rey vagy Lupita mondja, hogy "The Force, it's calling to you... just let it in."?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átjött valakinek, hogy a trailer előzetes 3 mini jelenet közül kettő (Rey nézi az égen az Első rend vadásgépeit, valamint Poe valami éjszakai helyszínen néz valamit a távolban kezében a fegyverével) nem is volt benne ebben a legújabb trailerben?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán írnak a híresebb zeneszerzők csak a trailerhez külön zenét, de előfordul. Például az első Dred bíró film traileréhez Jerry Goldsmith külön zenét szerzett. A zenei albumon saját tracket is kapott a taktus. (Nem mellesleg nagyszerűen sikerült a betét.) Ebben az is különleges, hogy a film zenéjét egyébként nem Goldsmith, hanem Alan Silvestri készítette. Tehát csak a trailer miatt a világ egyik leghíresebb zenszerzője komponált egy alig 3 perces taktust. Nem semmi!

 

 

Az ilyen csak nagyon különleges alkalmakkor fordul elő, mondjuk pont a Star Wars esetében joggal feltételezhette az a bizonyos valaki.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem igazán SW -s főleg az eleje. Persze ettől még nagyon jó és hangulatos.

Igen, a zongorás pötyögés új volt,de mivel fel vagyok készülve zenei újdonságokra is, elég könnyen befogadtam.

A Jurassic World trailerben is volt egyszerű zongora-klimpír, ez egy halvàny pàrhuzam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek várható még egy előzetes decemberig? Vagy ennyi volt? A decemberi filmeknek általában szokott lenni egy novemberi-december eleji final trailere is. Vagy JJ-től ne is számítsunk ilyesmire? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek várható még egy előzetes decemberig? Vagy ennyi volt? A decemberi filmeknek általában szokott lenni egy novemberi-december eleji final trailere is. Vagy JJ-től ne is számítsunk ilyesmire? :P

Szerintem még lesz de az nem fog sok új jelenetet tartalmazni inkább az eddig látottak fogja újra felhasználni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek várható még egy előzetes decemberig? Vagy ennyi volt? A decemberi filmeknek általában szokott lenni egy novemberi-december eleji final trailere is. Vagy JJ-től ne is számítsunk ilyesmire? :P

Nemtudom. Én már megkaptam amit akartam! Jöhet a film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.