Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

46 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az jutott eszembe, hogy egy visszavágóra az is alapot adhatna, hogy Obi-Wan be akarja fejezni amit elkezdett, egy utolsó kétségbeesett kísérletként, hogy megmentsék a galaxist és a Jedi Rendet, mert azt gondolhatja ha Vadert legyőzi akkor esetleg lehet esélyük Yodával ketten az Uralkodó ellen is.

Ez még tetszene is. Obi későbbi renoméját is emelné. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem lesz is alja a sztorinak, és nem csak a fanservice-re mennek rá. :D 

Szerintem ez a sorozat már most a fanservice szinonímája vagy tankönyvi példája lehetne. :D 

De szerintem teljesen felesleges reménykedni abban, hogy ezen túl is lesz valami, mivel a Rebelstől a The Bad Batch 1. évadának végéig tartó Lucasfilm-munkásság alapján biztosra vehetjük, hogy több lesz ennél. Reménykedni a bizonytalan szokott, nekünk már rég nem kéne bizonytalankodnunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, kb a Visions ami nem az.. :)

De ha már élezzük a lézert a visszavágóra, gondoljunk bele, hogy mennyire el kell találni. 

In és out universe is. Out universe a legkomplikàltabb és a legpuritánabb két párpaj közt kell arányban rakni. 

In pedig Sem Kenobi sem Vader nem gazdagodhat egy jelentős vereséggel. Maga az összecsapás viszont nem is lehet más mint jelentős. Megesz a kíváncsiság hogy mit találtak ki. Örülök, hogy nem nekem kellett kiagyalni ezt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézve jobban a concept artokat, szinte biztos, hogy az a folyosó, ahol a rohamosztagosokat látjuk, az az Inqvizítorok erődje. Nem játszottam a Fallen Orderrel, de végigjátszást láttam. Ugye ott a Mustafar egyik holdján található ez az erőd, amelynek nagy része a víz alatt van.

 

Esetleg itt fog Obi-wan és Vader megküzdeni? Illetve talán Obi-wannak hála megsemmisül az erőd? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Empire magazin: Lucasfilm boss Kathleen Kennedy opened up about the “emotional” reunion of McGregor and Christensen on set, as they slipped back into those iconic flowing robes

 

Clone Wars flashback? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit számolgattam, most hogy már tudjuk, a Book of Boba Fett 7 részes lesz, a zárórésze február 9-én fog érkezni. Ha a Marvel első darabja a Moon Knight lesz jövőre - amely nagyon valószínű - akkor az 6 részt jelent (feb. 16-márc. 23). Ebből kifolyólag talán lehetséges, hogy az Obi-wan Kenobi március 30-án fog elstartolni! :D

 

A finálé ebben az esetben május 4-ére esne, amely SW nap. :yeah:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan Kenobi nagyobb húzónév, mint Cassian Andor, így nem lenne csoda, ha az évet a Disney előbbivel akarná nyitni a 2022-es Star Wars vonalat. Sokkal nagyobb is a hype körülötte. Megkockáztatom, hogy az Andorról sokan nem is tudtak vagy már elfelejtették, annyira minimális körülötte a porkavarás. Kicsit az SW sorozatok Solójának tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

Obi-Wan Kenobi nagyobb húzónév, mint Cassian Andor, így nem lenne csoda, ha az évet a Disney előbbivel akarná nyitni a 2022-es Star Wars vonalat. Sokkal nagyobb is a hype körülötte. Megkockáztatom, hogy az Andorról sokan nem is tudtak vagy már elfelejtették, annyira minimális körülötte a porkavarás. Kicsit az SW sorozatok Solójának tűnik.

 

"Mondtam, hogy pörgessük fel az Andor marketing kampányt. De hát mit tudhatok én minderről, elvégre csak marketingből szereztem a diplomámat."

But what would I know My specialty is only strategic analysis - Pete's K2so  | Meme Generator

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Hamarabb kezdődik az Obi-van sorozat, mint az Andor?

Szinte biztos. Már tudjuk is, hogy az Andor a Disney pénzügyi évének utolsó negyedévében fog jönni, amely jelen állás szerint 2022. júliusa és szeptembere közötti időszak. A Kenobit meg szerintem lezavarják a Celebration előtt. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
1 órával korábban, Iqvi írta:

A sevareen meg senkinek nem jut eszébe? A geonosisról nem is beszélve:D

Sevareen utólag eszembe jutott. Geonosis viszont nem lehet, mert ott vörös a homok. :P 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hayden visszatért. :)

Jesszusom, ezt a csávót már így jó újra látni, hogy újra az SW közösség aktív tagja. Mi lesz, ha meglátjuk az Obi-Wan Kenobiban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon adnék egy Force vision/ Erő-összekapcsolódást (amolyan diád féleségként), ahol Hayden simán manifesztálódhatna Anakinként és úgy küzdene meg Kenobival, már ha nem lesz egy valódi összecsapás kettejük között csak ugye Hayden akkor Vader lenne. És így marad a falshback vele. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igaz a hír, amit most híresztelnek a Moon Knight premierdátumával kapcsolatban (március 30.), akkor elképzelhető, hogy Star Wars napon jön a Kenobi. Legalábbis egyelőre ez a következő SW sorozat, amely majd érkezni fog. Valószínűleg a BF után okosabbak leszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwarssessions.co.uk információi szerint az Obi-wan Kenobi nagyon nagy érdeklődés övezi, nem csak a rajongók, hanem maga a Lucasfilm stúdió körében is, a forrásuk szerint egészen odáig mentek, hogy a sorozat "az elmúlt évek és az elkövetkezendő évek legnagyobb Star Wars-eseménye lesz".

 

A forrás továbbá megemlítette, hogy a Kenobi sokkolni fogja a nézőket, ez egy teljesen új történet/világ lesz Obi-wan számára és mi nézők nem vagyunk felkészülve arra, mennyire más lesz ez a sorozat. Minden rajongói generációról gondoskodnak majd.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.