Ugrás a kommentre

Hetedik évad trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Wolffe írta:

Melyik szállal fog kezdődni? Ahsoka vagy Bad Batch?

Üdv itt Wolffe.:peace: Ha időrendben akarnak haladni, akkor a Bad Batchel érdemes kezdeni, és utánna az Ahsoka's walk-al mert ez vezeti fel a Siege of Mandalore-t. De majd kijavítanak ha rosszul írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Camee írta:

Érdekes hogy a disney sokkal jobb a sorozatokban TCW, Rebels, Mandalorian mint a filmekben. Ez az igazi SW :)

Másnak meg fordítva. :) Nem kell hasonlítgatni. 

10 perccel korábban, Wolffe írta:

Melyik szállal fog kezdődni? Ahsoka vagy Bad Batch?

Bad Batch. Ez szinte biztos. 

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Üdv itt Wolffe.:peace: 

Több mint két éve tag. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Több mint két éve tag. :D

Ez részletkérdés.:P

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:
  28 perccel korábban, Camee írta:

Érdekes hogy a disney sokkal jobb a sorozatokban TCW, Rebels, Mandalorian mint a filmekben. Ez az igazi SW :)

Kinek mi. Nálam teljesen más szint egy sorozat és egy film, ezért nem szoktam őket hasonlítgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Iqvi írta:

Üdv itt Wolffe.:peace: Ha időrendben akarnak haladni, akkor a Bad Batchel érdemes kezdeni, és utánna az Ahsoka's walk-al mert ez vezeti fel a Siege of Mandalore-t. De majd kijavítanak ha rosszul írtam.

Köszi! Igen már régebb óta tag vagyok, de inkább csak olvasgatni szoktam a topikokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye az tuti, hogy Anakin és Padmé egy hosszabb ideig nem találkoztak az EpIII előtt. Mivel az EpIII-ban Padmé már terhes, ez azért behatárolja az EpIII időbeli hosszát is. Plusz szerintem Padmé hasa nem változik olyan durván az erkélyes jelenethez képest a film végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állati jó előzetes! Belőlem simán kiváltotta azt a libabőrt, amit egy filmes trailer. :) A kis Caleb feltűnése nagyon jó kapcsolódási pont a Rebelshez. Ahsoka, Maul, Mandalore, Ep3-as becsatlakozás... mind-mind nagyon várós. Az animáció is nagyon szép.

Egyébként most újrázom a sorozatot, és szerencsére ma is ugyanúgy be tud szippantani a hangulat, a történet, a karakterek, mint annak idején. Az alapozás részemről így megvan, plusz a premierig is "lefoglalom" magam. :D 

 

2 órával ezelőtt, cyrano írta:

Ki lesz a sorozat fordító? Ktom, mint a mandinál? 

Elvileg Werebazs készíti, de ha nem jelentkezik, én vagyok a "B terv". Azt nem tudom, hogy más (nem fórumos) megcsinálja-e. Bár nem ártana tudni, a felesleges meló elkerülése miatt. 

 

12 perccel korábban, csoli1138 írta:

Egybe dobják fel vagy epizódikusan mint a mandit?

Úgy tudom, hogy részenként fog felkerülni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kompletten átemelt EPIII-as párbeszédek, jelenetek! :yes: Jó lesz egy másik szemszögből is látni az EPIII elejét. :)

Az nekem is tetszett. Még arra is ügyeltek, hogy Yoda füle ugyanúgy álljon, mint a filmben. :D 

 

84216844_2857209280998492_74681044286633

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, cyrano írta:

Szóval 21-e. Naptárba piros betűvel bevésve. Ki lesz a sorozat fordító? Ktom, mint a mandinál? 

A TCW korábbi évadait is mi fordítottuk, így most is ez várható. @Werebazs vagy @Darth Sky lesz a befutó.

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Egybe dobják fel vagy epizódikusan mint a mandit?

Nagy valószínűséggel epizódonként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A TCW korábbi évadait is mi fordítottuk, így most is ez várható. @Werebazs vagy @Darth Sky lesz a befutó.

Nagy valószínűséggel epizódonként.

Áldassék a nevük! Össze kellene már dobni nekik egy karton söricilinre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Biztos, hogy utána, mivel Padmé ugyanazt a ruhát viseli, amiben Mustafarra érkezik.

Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy utána játszódik. Majd meglátjuk. Én szerintem ez még előtte van. Nincs abban semmi, hogy korábban is felvette a ruhát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy utána játszódik. Majd meglátjuk. Én szerintem ez még előtte van. Nincs abban semmi, hogy korábban is felvette a ruhát.

Korábban is?

Mármint Padmé "Sosem-Fogtok-Kétszer-Ugyanabban-a-Ruhában-Látni" Amidala?

af01e601199b396e493f396d70a07b8d.png

ab76e246b4693d3bcf06c7da8c59b1ad.jpg

Szerkesztve: - HeirToGrievous
  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Korábban is?

Az a baj, hogy ezzel a logikával nem áll össze a kép. Mert akkor az előzetesben látott jelenet már azután van, hogy Obi-Wan elmondta Padménak, hogy Anakin gyerekeket gyilkolt. Anakin meg ekkor szeparatista vezetőket öldös, vagy már végzett velük. Na már most a jelenetből nekem úgy jön le, hogy mindketten boldogok, Anakinon nyoma sincs annak, hogy megrontotta a sötét oldal, Padmén sem az látszik, hogy Obi-Wan éppen az előbb közölte vele a rossz hírt. Anakin ráadásul köpenyben ment el a Mustafarra, az meg itt nincs rajta, és nem is láttuk, hogy levette volna egészen az Obi-Wannal való találkozásig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az élőszereplős filmekben valóban nem viseli kétszer ugyanazt a ruhát Padmé.

(Istenem, de sajnálom, hogy a legszexibb ruhája pont csak az ep2 kivágott jelenetében látható... :D )

De az animációs sorozatokban közel sincs ekkora változatosság, sőt a filmes ruháit használják fel.

Szerintem az a jelenet már az ep3 idejében játszódik, de még Anakin átállása előtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kissé jól néz ki. :D

Ez enyhe kifejezés. :D

 

Amúgy csak halkan jegyzem meg, de kicsit belenyúltak a Bad Batch történetébe is. Már csak azért is, mert úgy tűnik, már az első rész tartalmazni fog egy plusz jelenetet. Az a Rex-Cody beszélgetés eddig nem volt az unfinished verzióba, kicsit módosítottak akkor a rész elején. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.