Ugrás a kommentre

Poe Dameron vs. Plo Koon (KIEMELT SELEJTEZŐ)


Donát

Kiemelt Selejtező #4  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

  • Donát megnyitotta a topikot
  • Donát kiemelte a topikot

Tudom, hogy nincs sok esélye, de Plo mester iránt én mindig is elfogult leszek, bárki is legyen az ellenfél. :) Egyébként Poe talán a legnagyobb kedvenc az új trilógia főhősei közül, így bárki is jut tovább, annak csak örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe az abszolut kedvencem az új trilógiában. Valamiért a kánonban jobban bejönnek a nem erőhasználók nem tudom miért :hmm:

Plo Koon-tól nem tudom elvenni hogy az egyik legbölcsebb Jedi.

Ráadásul neki köszönhetjük, hogy Ahsoka jedi lehetett (meg az íróknak de nah :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe nekem még igencsak ellentmondásos karakter. Sokszor kifejezetten antipatikus, a Resistance-ben meg pláne. Ploból sajna nem sokat láttunk, az viszont kifejezetten meggyőző volt. Szerintem egy méltatlanul mellőzött figura, aki sokkal többet érdemelt volna, mert érdekes fazon. Most is inkább ő kapja a voksom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe és Plo esetében is az a helyzet, mint a másik szavazásnál pl. Windu és Aayla esetében. Előbbi jóval több időt töltött a képernyőn, jelentősebb, más kaliberű karakter. A filmek alapján (bár ez számos Jedire igaz) Plo csak egy háttérkarakter, aki vajmi keveset ad hozzá a történethez, nem igazán ismerjük meg, hatalmas kérdőjelek maradnak utána. Szerencsére a TCW csiszolt ezen is, de bármennyire is kedvező irányba, Poe ellen ez kevés. 

Poe számomra is kissé ellentmondásos, bár ez a karakterfejlődésének része. Sokszor felelőtlen, vakmerő és nagyképű, de ezen tulajdonságain csiszolva szép lassan valódi vezetővé érik a TLJ-ban. A képregénysorozatában jobban megismerhetjük, így kiderül, hogy az imént említett negatív tuljdonságai alatt valójában egy törődő, bátor, önfeláldozásra kész ember rejlik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Poe nekem is nagy kedvencem, a gyengeségeivel együtt. Mert azt elvitatni nem lehet tőle, hogy minden idegszálával az Ellenállást és Leiát szolgálja, lojalitása sziklaszilárd. Az, hogy van pár hibája? Na bumm... A TLJ végére ezek is megoldódtak. :D 

Plo mester badass meg minden, de nekem olyan mint a többi Jedi. Semmi különlegeset nem tudok rá mondani azon kívül, hogy felfedezte Ahsokát. Ez viszont kevés, hogy rá szavazzak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.