Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

20 perccel korábban, 1valaki írta:

Nem akarják ezek a jómunkásemberek belengetni a második évadot?Amennyiben ez igy marad,akkor a Disney hatványozottan megérett egy szívlapátos tarkókezelésre.

Minek jelentenék be, ha még véget sem ért az első évad? Sosem csinálta még ezt a Lucasfilm (csak az Andorral, de azt eleve 2 évadosként jelentették be). A PW-ben amúgy már felbukkant a második évad, meglepődnék ha az évadzáró után nem jelentenék be, vagy ha magában az évadzáróban nem lenne valami utalás a folytatásra mondjuk egy after creditsben

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bad Batch 2. évadát is csak akkor jelentették be, amikor az utolsó két rész volt hátra. Szóval ráérnek még, pláne, hogy leghamarabb 25 végén fog jönni - és ezt optimistán tippelem - de az is lehet, amit Ody ír: a Skeleton-Mando után jön a Filoni film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

A Bad Batch 2. évadát is csak akkor jelentették be, amikor az utolsó két rész volt hátra. Szóval ráérnek még, pláne, hogy leghamarabb 25 végén fog jönni - és ezt optimistán tippelem - de az is lehet, amit Ody ír: a Skeleton-Mando után jön a Filoni film.

És most éppen az utolsó két rész van hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, 1valaki írta:

És most éppen az utolsó két rész van hátra.

A lényeg, hogy türelem. :) A Disneynél sem hülyék ülnek. Látják a minőséget és a sorozat megítélését is. Biztosra vehetjük a folytatást, a kérdés, hogy mikor jön majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

A Bad Batch 2. évadát is csak akkor jelentették be, amikor az utolsó két rész volt hátra. Szóval ráérnek még, pláne, hogy leghamarabb 25 végén fog jönni - és ezt optimistán tippelem - de az is lehet, amit Ody ír: a Skeleton-Mando után jön a Filoni film.

A sztrájkok miatt meg pláne nehéz jósolni, nem tudjuk mennyivel csúsztatja meg az egész tervet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy érzem, hogy lesz 2. szezon, viszont a fura a dologban az, hogy az Ahsoka-t a bejelentése óta limitált szériaként hirdették, ami általában egyetlen évad.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Én is úgy érzem, hogy lesz 2. szezon, viszont a fura a dologban az, hogy az Ahsoka-t a bejelentése óta limitált szériaként hirdették, ami általában egyetlen évad.

Talán meglepetést akartak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet másik sorozatban folytatódik a sztori. Nekem az is eszembe jutott, hogy (maradék 2 rész + Skeleton Crew spekuláció):

Spoiler

Hogy Ahsoka, Ezra, Sabine ott rekednek a másik galaxisban, és Jude Law karaktere talál majd szintén ide a Skeleton Crew-ban, és valahogy az ő segítségével kerülnek vissza. Mintha azzal a sorozattal kapcsolatban is emlegették volna, hogy valami távoli helyen tűnnek el a gyerek főszereplők

 

És akkor egy Mandó 4. évad meg ezzel párhuzamosan fókuszálhatna arra, hogy

Spoiler

Mit művel Thrawn a Galaxisban, persze Din szemén keresztül, aki zsoldosként segíti a Köztársaságot.

 

Aztán ha ezek mind lementek, jöhet a Filoni film, mint lezárás

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell
Ez a felhasználó elismerésben részesült!

Yoda József új rangot szerzett 'Ezüst fokozatú támogató'

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezek valódi spoilerek, vagy saját elgondolások? 

Saját elgondolások, csak tartalmaz az elmúlt részekből infót, meg esetleg a Skeleton Crew-ból is olyat, amit nem biztos, hogy mindenki követett (de az is hivatalos infó volt). És tudom hogy vannak akiket ilyenek zavarnak, ezért tettem spoilerbe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma került be a Fortnite nevű játékba Ahsoka, az alábbiak érkeztek, hogy pontosítsunk, spoilerbe teszem, mert szerintem elspoilerez(het) egy későbbi eseményt:

 

Spoiler

Az ott Ahsoka botja, ezek szerint megkapja azt is ebben az évadban? :D

 

CDN media

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, kudar írta:

És csak szigorúan virágnyelven: iszonyúan ütős volt a rész vagy baromi kemény? :D

Itt ott rózsás, sok helyen egy-egy csokor ibolya. De lesznek akik gazt is látnak. ;) (te kérted virágul) 

 

  • Zavaros 1
  • Vicces 3
  • Köszönöm 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Itt ott rózsás, sok helyen egy-egy csokor ibolya. De lesznek akik gazt is látnak. ;) (te kérted virágul) 

 

Vagyis változatos? Remek :D

 

Szerk: megnéztem, de gazt nem láttam. :P Kifejezetten jó rész volt! :) De az tény, hogy az évadzáróra még maradt némi puskapor, a nagy durranás még hátravan. ;)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg felvezető volt a fináléra, semmi egetverő.

 

1 órával korábban, Pildi írta:

Vagyis változatos? Remek :D

Egetverőnek talán nem lehet nevezni valóban, de a minőség kifogástalan, a kaland is megvan és igen; változatos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nem volt rossz rész, de nekem az előző három epizódhoz képest ez kevésbé tetszett. A fináléra felépítettek néhány dolgot és aminek elsődlegesen meg kellett történnie ebben a részben az megtörtént, úgyhogy én annyira nem panaszkodnék. Fent vannak a bábuk a sakktáblán, a befejezés várhatóan nagyon ütős lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Dzséjt se írt ide semmit, pedig már hajnalban látta. Valószínűleg felvezető volt a fináléra, semmi egetverő.

Akartam, de elfelejtettem. :oops:

Nekem bejött a rész. Bár ezt tartom eddig a leggyengébbnek, ezt úgy kell érteni, hogy itt a leggyengébb az, ami más jó sorozatoknál a legerősebb. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.