Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megnéztem a John Wick 3-at. Nagyon jó volt! :clap: Várom a következő részt!

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Megtaláltad valahol magyarul? Már szeptemberben meg kellett volna jelennie itthon, de semmi azóta sem. Lehet ki sem aadják. Akkor viszont megnézem én is felirattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Frenkie írta:

Megtaláltad valahol magyarul? Már szeptemberben meg kellett volna jelennie itthon, de semmi azóta sem. Lehet ki sem aadják. Akkor viszont megnézem én is felirattal.

A ProVideo hatáskörébe tartoztak a Lionsgate filmek, de ezek egy ideje nem jelennek meg nálunk házimozis forgalmazásban. Ezért nincs az új Hellboy sem, és ezért nem lesz Rambo V, vagy a Midway sem. Csak akkor kerül fel majd szinkronnal a letöltő oldalra, miután leadta valamelyik filmcsatorna. Ez úgy néz ki a Film Now (Hellboyt nemrég adták). Hamarosan lesz a John Wick 3 is a Film Now-on szinkronnal, utána érdemes keresni. Sajnos idáig jutottunk. Ha az ember meg akarja nézni a Lionsgate filmjeit szinkronosan, vagy megnézi a moziban, vagy így járt. Sőt, van ami minket még jobban érint:

A ProVideo-nak október 1-én lejárt a szerződésük a Disney-vel, és még mindig nem hosszabbították meg a szerződést! Ezért nincs még mindig Aladdin vagy Toy Story 4 DVD. És ha ez nem oldódik meg, nem lesz itthon Skywalker kora sem, nemhogy Blu-ray-en, de DVD-n sem! Se semmilyen Disney film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, mui-ruy írta:

 

A ProVideo-nak október 1-én lejárt a szerződésük a Disney-vel, és még mindig nem hosszabbították meg a szerződést! Ezért nincs még mindig Aladdin vagy Toy Story 4 DVD. És ha ez nem oldódik meg, nem lesz itthon Skywalker kora sem, nemhogy Blu-ray-en, de DVD-n sem! Se semmilyen Disney film.

Szerintem valaki le fog rá csapni úgyis, túl nagy lóvé van benne.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

A ProVideo hatáskörébe tartoztak a Lionsgate filmek, de ezek egy ideje nem jelennek meg nálunk házimozis forgalmazásban. Ezért nincs az új Hellboy sem, és ezért nem lesz Rambo V, vagy a Midway sem. Csak akkor kerül fel majd szinkronnal a letöltő oldalra, miután leadta valamelyik filmcsatorna. Ez úgy néz ki a Film Now (Hellboyt nemrég adták). Hamarosan lesz a John Wick 3 is a Film Now-on szinkronnal, utána érdemes keresni. Sajnos idáig jutottunk. Ha az ember meg akarja nézni a Lionsgate filmjeit szinkronosan, vagy megnézi a moziban, vagy így járt. Sőt, van ami minket még jobban érint:

A ProVideo-nak október 1-én lejárt a szerződésük a Disney-vel, és még mindig nem hosszabbították meg a szerződést! Ezért nincs még mindig Aladdin vagy Toy Story 4 DVD. És ha ez nem oldódik meg, nem lesz itthon Skywalker kora sem, nemhogy Blu-ray-en, de DVD-n sem! Se semmilyen Disney film.

Ez azért nagyon durva. Pont az EP9 elött van ez a marhaság. Bár ami itt folyik már én semmin sem csodálkozom. Gyönyörü lesz ha az összes sw-film meglesz hazai kiadásban ezt meg szerezhetem be külföldröl, ráadásul még magyar felirat sem lesz rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

A ProVideo hatáskörébe tartoztak a Lionsgate filmek, de ezek egy ideje nem jelennek meg nálunk házimozis forgalmazásban. Ezért nincs az új Hellboy sem, és ezért nem lesz Rambo V, vagy a Midway sem. Csak akkor kerül fel majd szinkronnal a letöltő oldalra, miután leadta valamelyik filmcsatorna. Ez úgy néz ki a Film Now (Hellboyt nemrég adták). Hamarosan lesz a John Wick 3 is a Film Now-on szinkronnal, utána érdemes keresni. Sajnos idáig jutottunk. Ha az ember meg akarja nézni a Lionsgate filmjeit szinkronosan, vagy megnézi a moziban, vagy így járt. Sőt, van ami minket még jobban érint:

A ProVideo-nak október 1-én lejárt a szerződésük a Disney-vel, és még mindig nem hosszabbították meg a szerződést! Ezért nincs még mindig Aladdin vagy Toy Story 4 DVD. És ha ez nem oldódik meg, nem lesz itthon Skywalker kora sem, nemhogy Blu-ray-en, de DVD-n sem! Se semmilyen Disney film.

 

Szerk.: Pontosítottam.

A Toy Story 4 november 4-én jön, az eddigi John Wick filmeket pedig az Ads Service (1. rész) és a ProVideo (2. rész) adták ki vegyesen.

 

 

És aki most készül megvenni a Toy Story 2. részét az készüljön fel arra, hogy nem a teljes filmet fogja megkapni, ugyanis egy ideje már csak vágottan lehet hozzájutni.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terminator: A legrosszabbra készültem spoilermentesen. Igazából mondhatjuk, hogy így kellemeset csalódtam. A Ganéjzisnál jobb. És bár a 3-at és a Salvationt is tudtam szeretni a maga idejében, mai fejjel már egyértelmű, hogy lejjebb sorolandó kategóriák. Valami elveszett, nincs izgalom nincs szív, lélek, ezekben újabb próbálkozásokban. Sorrendem: 2,1,3=4=6,5 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben úgy néz ki, hogy Amerikában és nemzetközi szinten is óriásit hasal az új Terminátor. Nem vagyok egy kárörvendő típus, de ennek most nagyon örülök. Eredetileg ugyanis egy új trilógiát akartak csinálni ebből a förtelemből. Jobb lesz inkább gyorsan elfelejteni, hogy ez a film egyáltalán létezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Közben úgy néz ki, hogy Amerikában és nemzetközi szinten is óriásit hasal az új Terminátor. Nem vagyok egy kárörvendő típus, de ennek most nagyon örülök. Eredetileg ugyanis egy új trilógiát akartak csinálni ebből a förtelemből. Jobb lesz inkább gyorsan elfelejteni, hogy ez a film egyáltalán létezett.

Amennyire én tudom a Salvation is egy új trilógia első részeként jött ki, majd a Genisys szintén. Ezek szerint a Dark Fate-el is hasonló a helyzet.

Én jövő héten nézem majd... nagyon vegyesek a vélemények, egyesek szerint tényleg a 3. legjobb T film az első két rész után, mások szerint meg a világ legrosszabb T filmje. (Szvsz nekem a 3. rész tetszett a legkevésbé... a Salvation-el és a Genisys-el is elvoltam) ... na majd eldöntöm, hogy a Dark Fate hova sorolandó a személyes listámban.

Mellesleg a visszhangok alapján borítékolható, hogy egy darabig békén lesz hagyva a T frencsájz! :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ti is pont úgy viselkedtek a Terminátor kapcsán, mint sokan az EP8 esetében a többi fórumon. Nem vagytok kárörvendők, de azért kárörvendtek, sz*rozzátok a Deadpoolt, kóklernek nevezitek a rendezőt...miközben egy teljesen korrekt filmet csinált. Bezzeg ha a Star Wars-t szidnák így, mi? Egyébként több helyről hallottam a hasonlatot, hogy olyan ez a film, mint a SW-nak az EP7.

  • Nagyon tetszik 1
  • Zavaros 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, mui-ruy írta:

Most ti is pont úgy viselkedtek a Terminátor kapcsán, mint sokan az EP8 esetében a többi fórumon. Nem vagytok kárörvendők, de azért kárörvendtek, sz*rozzátok a Deadpoolt, kóklernek nevezitek a rendezőt...miközben egy teljesen korrekt filmet csinált. Bezzeg ha a Star Wars-t szidnák így, mi? Egyébként több helyről hallottam a hasonlatot, hogy olyan ez a film, mint a SW-nak az EP7.

 

Egy vagy 2 ember véleménye miért olyan mérvadó? Arról nem beszélve,hogy van aki nem ért egyet vele azt azért észrevetted?  

Az,hogy mi korrekt film vagy mi nem azt majd az adott személy eldönti a te véleményed is egy a sok közül kb. annyit ér mint az enyém se többet se kevesebbet. 

Bezzeg a Star Warst szidnák? 2 év telt el lassan 3 az Utolsó Jedik óta azt még most is kapja a hányadékot más oldalakon szerinted azt egy itteni fannak milyen élmény olvasni ennyi időn keresztül?  Ráadásul mondom ezt úgy,hogy nekem egyáltalán nem jön be Rian filmje mégse írok mindennap róla. 

 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, mui-ruy írta:

Most ti is pont úgy viselkedtek a Terminátor kapcsán, mint sokan az EP8 esetében a többi fórumon.

Saját reddit meg egyéb oldalakat, topikokat hoztak létre, hogy ekézhessék az új Terminátort? Petíciót írtak? Halálba kívánták a színészeket és a rendezőt? Azt hangoztatják, hogy tönkretették és megcsúfolták a gyerekkoruk? Csak mert én úgy emlékszem, hogy az ilyen és ehhez hasonló motívumok szokták kiborítani az itteni közönséget, nem az, ha valaki lefosozza valamelyik SW filmet.

39 perccel korábban, mui-ruy írta:

Nem vagytok kárörvendők, de azért kárörvendtek

Ha valakinek egy film nagyon nem tetszik, ráadásul azzal egy franchise esetében érzi azt, hogy ezzel rossz felé kanyarodtak, vagy folytatják a lejtmenetet,akkor természetes a káröröm. Leginkább annak szól, hogy a bukás meggátolja a folytatást. A SW esetében pont azért sokkal gyalázatosabb egyébként a nézői hozzáállás, mert tudják, hogy egy sequel trilógia esetében amúgy semmi nem fogja megállítani a Disney-t és bizony jöna folytatás.

Ugyanez igaz általánosságban a Disney SW-ra, azoknak akik ezt így összemossák és egy éraként kezelik. Eszköztelenek, mert akármekkora kritika is zúdul a Disney-re, akármekkora "bukásnak" aposztrofálnak bármit, a vonat megy tovább. Ez pedig hatalmas frusztrációt okoz sokakban, minél erősebben és szélsőségesebben akarnak fellépni, hogy hallassák a hangjukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattam olvasom a negatív dolgokat az új Terminator filmmel kapcsolatban, ráadául a legfrisebb box office eredmények alapján ordas bukta világszerte... 

Ideje lesz pár évig pihentetni a frencsájzt, utána rebootolni az egészet ( természetesen Arnolddal, mert nélküle nincs Terminator film!)

Az új rebootot meg trilógiává bővíteni (végre valahára), és akkor mondjuk legyen a Terminator 1 folytatása, mert az abban felvázolt jövőkép a legnyomasztóbb számomra.

Azt meg valahogy oldják meg, hogy a 80 éves Arnold papa hog lesz a filmben majd kibernetikus organizmus.  A lényeg, hogy hihető legyen és félelmetes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.