Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Eljött a pillanat. Vége van. A munkának idén. Szerdán szólt a főnököm hogy van még egy nap szabim, és ne menjek már be pénteken dolgozni. Nem bántam mert úgy érzem rengeteget dolgoztam az idén. Még ma is annyi munka volt hogy alig győztem. De hazajöttem ,kitakarítottam a lakást, most meg ejtőzök. Semmit nem akarok csinálni január 5-ig. Akkor megyek legközelebb dolgozni.

Innentől készülök a legszentebb ünnepre, a karácsonyra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes pihenést :) Nálunk a szokásos december közepi/végi bolondokháza megy. Ha minden igaz, hétfőn már a fél cég, kedden meg a maradék nagyja is szabin lesz már, legalább nyugiban lehet tölteni az utolsó napot karácsony előtt. Vagyis legalább megcsinálhatom az elmaradt dolgokat... azt hiszem, feltöltök valami jó kis zenét mobilra, mert ha a fene se néz felém fél napig, akkor legalább lehet zenét hallgatni billentyűzetpüfölés közben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, ma már én is úgy dolgoztam, hogy a fél fülemben ott volt a fejhallgató, és szólt a Blackmore's Night karácsonyi lemeze. :)

Én is valami hasonlót fogok feltölteni a mobilra :) Hétfőre még káoszt várok, mivel a dec. 20-i adófeltöltéshez szokás szerint nem készült el semmi, gondolom majd 22-én délután 3 körül megkapjuk az adatokat több körös hajtépés után, aztán keddre biztosan lecsitulnak a kedélyek, és elvileg nem lesz őrültek háza. Akkor aztán csak a magam dolgával kell foglalkoznom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, nekem is az volt a szerencsém hogy nagyon hosszú volt az írásod így sejtettem hogy elspoilerezed az egészet. Miért kell tönkretenned mások szórakozását? Egy csomóan még nem látták. Vannak még mások is rajtad kivül.

Az meg tényleg nagyon jó lenne ha visszafognád ezt a primitív aljas stílust. És még te hivatkozol a Bibliára. Nute-nak meg igaza van. Be kéne már fognod a bagólesődet és jóérzésü embereket nem megbántani itten mert szólnak neked valamiért.

De szerintem mindannyian azzal járnánk a legjobban ha végleg eltünnél innen és újra béke lenne. Emberileg nagyon lent vagy a béka feneke alatt.

Hátha egyszer a modik is észreveszik miket csinálsz már itt hónapok óta és hátha kitiltanak mint Flóribát. Ahogy ő, te sem vagy idevaló ilyen bicskanyitogató stílussal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.