Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

1. A legnagyobb tévhitek egyike a XX. sz. kapcsán, hogy Hitlert nagy többséggel, demokratikusan választották meg kancellárnak, a diadalittas német nép vállán bemasírozva. Az NSDAP soha nem szerzett többséget a Reichstag-ban, sőt, az utolsó választáson a számuk már jelentősen visszaesett. Hitler csak pártok közti paktumnak köszönhette a székét.

2. Gondolod, hogy minden járókelő egytől-egyig náci volt? A helyzet ennél sokkal bonyolultabb. Utólag, 70 év után könnyű okos lenni.

 

 

Valahogy tudtam hogy valaki fog rá reagálni. Az elsőt tudom tehát nincs tévhit, ugyanakkor az hogy hányan szavaztak rá és hányan értettek egyet a nézeteivel az két különbőző szám az utóbbi javára. Vannak sokan akik el sem mennek szavazni pl ugyanakkor támogatnak egy pártot.

2. Nemcsak minden járókelő, hanem az összes ott állomásozó külföldi katona is. :evil:

 

Szóval hagyjuk szerintem. Szivesen elbeszélgetnék veled erről annak ellenére is hogy nem értünk egyet, de még priviben is sok lenne leírni. Na majd az EP7 bemutatója után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is megosztom, hátha érdekel valakit, hogy a képregényem, az Inkább a Halál idén megnyerte az Alfabéta díjat, amit a tavalyi év legjobb webcomic kategóriájában osztottak ki. :)

Marha jó érzés, mert erős volt a mezőny úgy érzem, és persze azért is, mert jó ha elismerik ennyi idő után az ember munkáját. Persze eddig is szerették a visszajelzések alapján...de ez mégis csak más. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.