Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

De sok vadász szokott szikével nyúlra vadászni.

Mennyire igaz ez a mondat is A tanúból, hogy "Minden politika."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Brodie írta:

De sok vadász szokott szikével nyúlra vadászni.

Mennyire igaz ez a mondat is A tanúból, hogy "Minden politika."

Amellett, hogy az összes többi "szadizás" ami ezeket a rajzfilmeket jellemzi pl. a dinamit a szájba ugyanúgy mehet tovább csak még inkább megvilágítja mekkora hülyeség az egész döntés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amellett, hogy az összes többi "szadizás" ami ezeket a rajzfilmeket jellemzi pl. a dinamit a szájba ugyanúgy mehet tovább csak még inkább megvilágítja mekkora hülyeség az egész döntés.

Ez nem is arról szól, hogy ne legyen benne erőszak. Hanem a fegyvertartás kérdéseben szerették volna jelezni, hogy ők bizony a Demokrata oldalon állnak.

Az tök frankó, hogy van véleményük a témában, csak azt nem így kell hirdetni, mivel ennek a két karakternek olyan kiegészítője a fegyver, mint Tapsi Hapsinak a répa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Szerintem az emberiség megérett a pusztulásra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai helyzetet érdemes közelről követni. Elképesztő. Egyrészt az anarchisták új hobbija hogy szobrokat döntenek ki és rongálnak meg. De mivel úgy tűnik hogy töriből mindegyikük fel volt mentve ezért rendre olyan emlékműveket is tönkre tesznek, amelyek épp hogy olyanoknak lettek emelve akik a rabszolgaság ellen küzdöttek. Sőt egy olyan regiment emlékművét is szétcseszték, amelyik csak feketékből állt és a polgárháború alatt a dél ellen küzdöttek.

 

Nade nem is ez a pláne. Seattle városában egy csapat kikiáltott egy blokkot autonóm zónának. Kijelentették, hogy ők kiváltak az Egyesült Államokból és létrehozták a saját országukat. A vicc az hogy napok óta mindenki fél bármit tenni úgyhogy ezaz autonóm "ország" lehet hogy még egy hetet is megfog érni. Igy néz ki a határ:

A look inside Seattle's 'Capitol Hill Autonomous Zone'

 

Az egész egy anarchista közösségnek indult. Buli is volt az elején. Valaki osztott ingyen fagyit. Aztán az egyik vezetőről egy napon belül kiderült, hogy a múltja tele van sötét foltokkal. Szexuális erőszakról van szó a jelek szerint. Ő lemondott. Aztán megjelent egy rapper Raz Simone, aki olyat csinált amit a többiek nem: ő fegyvert is hozott a buliba úgyhogy átvette részben az irányitást. Ez egy korábbi kép az autonóm övezet új... mondjuk úgy úráról.

Kép

 

Akit érdekel ITT egy videó ahogy a haverjaival közlik egy ürgével hogy most már ők itt a rendőrség. Rengeteg ember van persze akik ugyan nem akarnak részei lenni ennek az új autonóm "országnak", de kénytelenek mert pont ott laknak. Néhány boltostól elkezdtek védelmi pénzt szedni. Tehát kb. két nap kellett hogy az új utópia először egy szexuális botrányba aztán a fasizmusnak valami olyan ágába forduljon ami közben egy maffia-államra emlékeztet. 

 

Közben látva azt hogy büntetlenül lehet "kiszakadni" Amerikából mások is felbátorodtak. Portland központjában ugyanigy kikiáltottak egy autonóm államot. Itt már megy a határépítés:

 

 

Egyelőre gondolom mindenki azért hagyja ezt mert úgy vannak vele hogy ezek az emberek egyszer csak megfogják unni és abbahagyják az egészet. Hát nem tudom, de mindenesetre az USA olyan most mintha önmaga paródiája lenne. Mintha minden nap egy megelevenedett South Park epizód lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Bomarr írta:

Seattle városában egy csapat kikiáltott egy blokkot autonóm zónának. Kijelentették, hogy ők kiváltak az Egyesült Államokból és létrehozták a saját országukat

Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...

 

Ezekből még azt se nézem ki, hogy "majd megunják, oszt hazamennek"

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már van saját Wikipedia cikkük is: Capitol Hill Autonomous Zone

 

Agyrém. Ehhez képest Camacho elnök Amerikája maga a megtestesült értelem. 

 

-----------

Európában is el kezdtek már szobrokat döntögetni. Mondjuk II. Lipót pont nem érdemel szobrot, ez nem vitás, de ne az utcai hőbörgök döntsék már el, kiről lehet köztéri alkotás és kiről nem. Vannak erre törvényes keretek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Mintha minden nap egy megelevenedett South Park epizód lenne.

Hihetetlen (?) de pontosan ezt a mondatot akartam leírni, amikor olvastam a kommentedet.

 

 

Szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, ami most történik az USA-ban. Szerintem csak két vége lehet a mostani eseményeknek és ebből az egyik a polgárháború. 

Még ha nem is fajul el a dolog addig, ezután nem folytatódhat úgy tovább az élet, mint előtte.

A két legveszélyesebb játékot játsszák most bizonyos körök: együtt élő különböző rasszú embereket egymás ellen hergelik és a polgárokat a rendőrök, azaz az állam ellen uszítják.

Mi fog történni abban az országban, ahol a rendőrök ellen uszít a média, a sztárok, stb? És most egy demokratikus ország rendőrségéről beszélünk, nem pl. Rákosi rendőreiről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Már van saját Wikipedia cikkük is: Capitol Hill Autonomous Zone

Csak átfutottam, de az igazán meredek/meglepő részeket nem irták (még?) bele. Például az első nap az anarchisták jófejek akartak lenni és odahivták a környék hajléktalanjait hogy kaját adjanak nekik. Erre a hajléktalanok ellopták az autonomisták összes kajáját, ami miatt egy időre kaja hiány lépett fel az övezetben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol Wikipedia nagyon durván cenzúráz az eseményeknél, a szerkesztők jelentős része támogatja a megmozdulást és minden csöpögős, szirupos esetet megírnak, a kellemetlen dolgokat meg elhallgatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, NorbiLordi írta:

2020 nagyon érdekes év volt eddig is, és még csak féltávnál vagyunk. Mi lesz még itt?

 

Pár évtized múlva töri órán szerintem mindenki azt fogja várni mikor veszik 2020-at annyira abszurd már :D 

Lehet ebből fogok doktorálni.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez az autonóm övezet eddig a legmókásabb 2020-as fejlemény. Most az egyik cél az lenne hogy amit esznek azt legalább részben maguk termeljék meg. Valaki felajánlotta nekik hogy ad egy tehenet amit megfejhetnek, de az álláspont az volt hogy a tehéntej az "rape" vagyis nemi erőszak úgyhogy abból nem kértek helyette elkezdtek növényeket termeszteni de úgy hogy a jelek szerint se közel se távol egy ember se aki tudná mi fán terem az agrárium. Úgyhogy a terményeik máris elkezdtek kirohadni.

Kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem ez az autonóm övezet eddig a legmókásabb 2020-as fejlemény. Most az egyik cél az lenne hogy amit esznek azt legalább részben maguk termeljék meg. Valaki felajánlotta nekik hogy ad egy tehenet amit megfejhetnek, de az álláspont az volt hogy a tehéntej az "rape" vagyis nemi erőszak úgyhogy abból nem kértek helyette elkezdtek növényeket termeszteni de úgy hogy a jelek szerint se közel se távol egy ember se aki tudná mi fán terem az agrárium. Úgyhogy a terményeik máris elkezdtek kirohadni.

 

Szerintem hamvába holt ötlet amit csinálnak, de kíváncsi vagyok azért hogy meddig húzzák. Mondjuk a tehéntej rape felfogással nem nagyon lesznek önfenntartók, meg hat háztömbön nem lesz azért egy virágzó agrárkultúra pláne ha senki se ért hozzá.

 

Amire kíváncsi leszek hogy vajon békésen fogják e visszafoglalni ezt a részt, de ha rapper hadúr barátunk fegyvereket vitt a partiba akkor sanszos hogy lesz lövöldözés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy cikket, hogy az antifa megüzente Face-n, hogy mennének "tüntetni" egy Kaliforniai városba, Placerville-be és nem ajánlatos az útjukba állni, erre Amerika 2 nagy motoros bandája a Hells Angels és a Mongols reagált, hogy elfogadják a kihívást és azért ők mégis megpróbálnák. Kis idő múltán a "tüntetést" lemondták. :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, NorbiLordi írta:

mire kíváncsi leszek hogy vajon békésen fogják e visszafoglalni ezt a részt, de ha rapper hadúr barátunk fegyvereket vitt a partiba akkor sanszos hogy lesz lövöldözés.

Ezt a csávót elvileg már elűzték, bár ki tudja mi az igazság... egyik oldal ezt mondja, a másik meg mást. Én inkább örülök, hogy ez innen jó messze történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.