Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
On 8/24/2019 at 11:27 AM , Darth Sky said:

Örömteli hír! Talán jobb is, hogy sorozatban tér vissza híres Jedi-mesterünk. Jobban szeretem ezt a formátumot, mert több idő jut mindenre (karakterek, történet). Nyilván vannak olyan grandiózus sztorik, amik inkább mozifilmként működnek, de a Kenobi szerintem ideálisabb lesz így, ahogy kapjuk.

Én egyébként animációs formában is nagyon örültem volna a sorozatnak. Igazán tetszett Obi-wan karaktermodellje a Rebelsből, egy közel azonos animációval készült sorozatot szívesen megnéztem volna. Sőt, nekem a Resistance animációja is bejön, egy olyanban is megnéztem volna Obit. :D De igazából szinte mindenfélében. :D De persze az élőszereplőssel sincs semmi bajom, pláne nem úgy, hogy McGregor visszatér a szerepbe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A mai The Mandalorian részt az a Deborah Chow rendezte, aki az Obi-Wan Kenobi sorozat mind a hat részét fogja dirigálni.

És azt kell mondjam, hogy ebben az esetben nagyon jól fogunk járni. Nekem speciel rendezés szempontjából ez az epizód tetszett eddig a legjobban. :) 

 

Egyébként a Cassian Andor sorozatot hamarabb bejelentették, de mégis az az érzésem, hogy ez lesz a következő élőszereplős sorozat, mivel ez sokkal előrehaladottabb állapotban lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ep9-es makingstarwars spoilereket nem olvastam, de a mandaloriról olyanokat írtak, hogy Obi-Wan fog szerepelni az évadzáróban és Yoda szülőbolygója is benne lesz, több másik "Yodával".

Remélem, hogy ennek is ennyi a valóságtartalma. :facepalm:

 

Arra jó volt, hogy minden szennyoldal lehozza, hogy az Obi-Wan sorozatban szerepelni a Star Wars leggyűlöltebb karaktere.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha értelmes szerepet adnak neki, nem tolják túl a hülyeségeit, sőt kap kis drámai színezetet a sorsa, akkor vessetek rám követ, de én nagyon szívesen fogadnám. Azért az ő sorsa valahol nagyon tragikus, nemcsak univerzumon belül, de azon kívül is. Akárhogy is van, egy méltó lezárást megérdemelne a karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gungan nagyon vékony jég, biztos vagyok benne, hogy patikamérlegen lesz adagolva, vagy kb. cameo, vagy vmi ütős kis megoldás, különben nem mernének kockáztatni. A Mando jó ízléssel lett összerakva, nem gondolom, hogy másképp lehetne ez pont Jar-Jar mesterrel. ;) 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.