Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

6 perccel korábban, Bomarr írta:

A Birodalom visszavág szerintem a legjobb 3 SW filmben sincs benne.

Nekem pont a 3. a Star Wars örökranglistámon, ami egyelőre így néz ki:

 

Ep3

Ep6

Ep5

Rogue One

Ep4

Ep1

Ep8

Ep7

Ep2

Solo

 

Holnaptól már 11. férőhelyes lesz a lista, remélem, hogy az ep9 valahov a sor legelejére fog kerülni. Szeretem a lezáró darabokat, mert azokban dőlnek el mindig a legfotosabb dolgok. Annyira izgatott vagyok, így 41 éves fejjel, hogy nem is tudok másra gondolni... :D

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bence: Hát elvileg a kritikusoknak nagyon tetszett az ep.8. Ha azóta ezt nem írták felül akkor az ep.9-el együtt is nyugodtan maradhatott az a legjobb SW film az ep.5 óta. Nekem speciel nincs olyan elvárásom, hogy ez legyen jobb mondjuk a TLJ-nél vagy a Rogue One-nál. Ha jobb lesz annak örülök. De egyelőre azzal is megelégszem, ha "csak" egy jó SW film. Sőt most sokat adnék azért, ha ezt legalább biztosra vehetném :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Lenci írta:

Nekem pont a 3. a Star Wars örökranglistámon

Nekem special a 4., de lehet azóta változott. Majd kiderül idővel. :D

 

@Bomarr: Szerintem mindenki jó SW filmet akar látni. Én is. Ha ezt tudja teljesíteni, már örülök, azonban mivel egy Sagát záró részről van szó, titkon azért bizakodik az ember, hogy ez egy nagyon-nagyon jó film lesz, amely méltón lezárja a 9 részt. Ha csak egy jó filmet kapok, az nálam nem elég. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Kargarosz írta:

No, és amit olvastál neked előzetesen pozitív vagy negatív a mérleg? Vagy vegyes? 

Spoiler mögé írom, mert lehetnek akik pusztán a véleményemből következtetnek a spoilerekre (a spoiler mögötti rész konkrét spoilert viszont nem tartalmaz)

 

Spoiler

Hatalmas csalódás. Egész egyszerűen nem értem, hogy ezt a sztorit Abrams és Terrio hogy gondolták komolyan. Nemcsak az ep1-6-ot, de az ep7-8-at is gyakorlatilag tökönrúgja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy Yoda volt olyan rendes, hogy spoiler mögé tette a véleményét, annak már kevésbé örülök, hogy erre spoiler nélkül reagáltak mások. De most komolyan: ennyire sokat kértem volna, hogy ez itt ne legyen megbeszélve? Ismerem Yoda véleményét korábbról, sejtem minek örülne minek nem. Baromira nem örülök, hogy egy nappal a premier előtt a spoilermentes topikban lehet hogy kaptam némi spoilert a filmről.... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Iqvi, legalább a reakciódat spoilerbe rakhatnád. :)

Nos inkább kitöröltem az egészet, hogyha senki se járjon úgy mint én, aki véletlenül megnyitotta a Spoiler gombot. 

 

@Bomarr sajnálom ha a reakciómból bármi Spoileresnek tűnt, bár ez inkább arra volt az érzelmi reakcióm hogy megnyitottam a Taget. De én most itt befejezen a Topik követését

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

A Birodalom visszavág szerintem a legjobb 3 SW filmben sincs benne.

 

Szerintem sem, pedig nekem anno nagy kedvencem volt. Most is egy jó SW film, megvannak a maga erényei, de a prequel és a sequel éra csaknem minden filmje jobb nála, ma már én is így gondolom.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egyezzünk ki valamiben skacok: a Holiday Specialnél jobb a Birodalom. :lol:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Nos inkább kitöröltem az egészet, hogyha senki se járjon úgy mint én, aki véletlenül megnyitotta a Spoiler gombot. 

Okés, köszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 12. 16. - 17:06, Yoda József írta:

Még kinn sincs a film vazze, de már nyomják rá az 1-eseket... https://www.imdb.com/title/tt2527338/ratings?ref_=tt_ov_rt

Marvel Kapitánynál is ez volt, pusztán mert a főszereplő felfogása, és nyilatkozatai nem tetszettek neki (melyeknek a fele szépen át lett fogalmazva).
Nyomták rá az 1-es osztályzatokat, tipikus :pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Klónok támadása óta látom ezt a szöveget, hogy a legjobb SW-film a Birodalom visszavág óta.

Így ezt a mondatot szívből gyűlölöm és a legkevésbé sem hiányolom.

 

Két elvárásom van: egy csodálatos zárás és az, hogy lepjen meg.

Semmi spoilert nem olvastam a film készítése óta, TV spotokat sem láttam, így elképzelésem sincs, hogy miről fog szólni, de a visszajelzések alapján abban már biztos vagyok, hogy meg fog lepni.

És ez nagyon jó fejlemény :) 

 

Csak holnap estig ne fussak már bele semmibe...

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve minek kell a spoilermentes topikban spoileres témáról értekezni? Aki spoilerezni akar lelke rajta de húzzon a spoileres topikba és ne itt tageljen spoiler tabbal. Múltkor már tisztáztuk, hogy ez itt nem a spoileres elméletek megtaglalásának a helye. Arra ott a másik topik. És XY-nak akárcsak a reakciója is spoileres lehet, ha ismerjük az egyén félelmeit pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Lenci írta:

nem tudom, honnan? a magyar sajtóvetítés nem holnap reggel 9-kor lesz?

Én úgy tudom, hogy ma este volt. Egyébként az USA-ból.

 

Megnéztem, holnap reggel 9-kor ér véget az embargó magyar idő szerint. Onnantól jelenhetnek meg a kritikák.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Én úgy tudom, hogy ma este volt. Egyébként az USA-ból.

 

Megnéztem, holnap reggel 9-kor ér véget az embargó magyar idő szerint. Onnantól jelenhetnek meg a kritikák.

 

Holnaptól 9 után sok kritika lesz fent. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy elvoltam. De most annyira izgatott vagyok 47 éves fejjel mint egy kisgyerek. Körülöttem dolgoznak, de mintha egy más galaxisban lennének. Nagyon de nagyon pozitívan állok hozzá, és remélem megkönnyeztet. Nézek én sok filmet, de ilyen érzést csak sw tud kelteni bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó barátom most aggódik, hogy 22 kritika után 57% és, hogy mi lesz...

Próbálom nyugtatni, hogy a futószalagon 90% felett végző Marvel filmek és a 67%-os Joker után ennek van bármi relevanciája?

Vagy például az előző két rész 93% és 91% volt, és találkozott egyetlen pozitív megnyilvánulással is velük kapcsolatban a neten?

Arról nem beszélve, hogy 22 kritika után még tök mindegy, hogy most hogyan áll, de valószínű, hogy ez már nem lesz 90% feletti film,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Brodie írta:

Egy jó barátom most aggódik, hogy 22 kritika után 57% és, hogy mi lesz...

Próbálom nyugtatni, hogy a futószalagon 90% felett végző Marvel filmek és a 67%-os Joker után ennek van bármi relevanciája?

Vagy például az előző két rész 93% és 91% volt, és találkozott egyetlen pozitív megnyilvánulással is velük kapcsolatban a neten?

Arról nem beszélve, hogy 22 kritika után még tök mindegy, hogy most hogyan áll, de valószínű, hogy ez már nem lesz 90% feletti film,

A spoileresben Bence hozott egy összesítőt twitteres reakciókból, ott 84 darab reakciót rendszereztek. Kb 55% volt pozitív. Szerintem itt is hasonló lesz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.