Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én se futottam bele hála égnek. Hol láttad ezt a szalagcímet?

Nos lentebb a Linket spoilerbe teszem, mert az is spoleres. Az oldal hitelessége nyilván vitatható nem is mennék bele, nem vagyok olvasójuk.

Így hogy utánanéztem, nem is a szalagcím volt feltétlenül ludas, de az okos telós "google hírek"-nek megvan az a velejárója, hogy hoz egy képet is a szalagcímhez és pár sort alatta.

Az ember felnőtt és szinte képlátással olvas, így amint megláttam ezt a címet azt a képet és cikk első sorában Temuera nevét, rögtön a homlokomra csaptam, hogy ; "b@sszátok meg" akár igaz, akár nem. Forrásnak a "the sun" cikkét hivatkozzák meg amúgy.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ideje itt-ott kering ez a pletyka, sőt

Spoiler

már olyan verzió is volt, ahol Luke és Han is felbukkan együtt,

de a Redditen, Star Wars Leaks oldalon már abban sem biztosak, hogy valódi leak ez, vagy csak egy tipp kezdett önálló életre kelni.

Pár hét és meglátjuk, minden esetre nem lepődnék meg, ha bejönne. 

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, reaper írta:

Egy ideje itt-ott kering ez a pletyka, sőt

  Spoileres tartalom megtekintése

de a Redditen, Star Wars Leaks oldalon már abban sem biztosak, hogy valódi leak ez, vagy csak egy tipp kezdett önálló életre kelni.

Pár hét és meglátjuk, minden esetre nem lepődnék meg, ha bejönne. 

 

Nagyon én sem, viszont jól kell megoldani, hogy relevánsnak hasson,

Spoiler

hiszen valódi interakció majdnem nulla volt a két karakter közt. az hogy ők egymás nemezisei lennének, nem a mozifilmekből jött ki.

Ezt a spoiler meg nevek nélkül van és nem is spoiler, csak rá lehet jönni belőle kiről van szó. Tapintat mindenek előtt.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Szóval az infó a The Suntól származik, ami az Egyesült Királyságban ugyanaz, mint itthon a Blikk :D "nagyon komoly" szivárgás

Oké, írtam is, hogy vitatható a hitelessége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem felesleges ezen felhúzni magunkat. Kb. annyi jelentősége van, mintha mi itt a fórumon spekuláltuk volna ugyanezt. Mert egyébként a korszakból adódóan lehetséges.

Emlékszem, amikor a Mandalorian idején a visszaemlékezések kapcsán azt teorizálták egyesek (köztük én is :D), hogy az évadzáró visszaemlékezésében Yoda vagy Obi-Wan fogja megmenteni Din-t. Ez elég messze lett aztán a valóságtól, pedig akkor logikusnak tűnt. Szerintem ezek a mostani spekulációk is hasonló hitelűek, jó eljátszadozni a gondolattal, de aztán valami teljesen más lesz, mint amire számítunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Nem is tudtam, hogy Vader tudta, ki Boba Fett valójában.

Ja, ez az ismeretség be is lett mutatva a TCW R2 Come Home című epizódjában, ahol Windu elmeséli Anakinnak, hogy Boba Fett Jango klónja volt, akit fiaként nevelt. Utána Anakin még mondja is, hogy már emlékszik rá Obi-Wan kaminoi jelentéséből. A Lethal Trackdown végén pedig újra találkozott vele személyesen, amikor Bobát átszállították Coruscantra. Sőt igazából már két réssel korábban találkoztak, a Death Trapben, csak akkor még senki sem tudta, hogy Lucky valójában Boba Fett. És azért az ember nem felejt el egykönnyen valakit, aki rárobbantja egy csillagromboló hídját. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kíváncsi leszek kapnak-e guide-ot a részek. Már szorít az idő, de eddig a koncepteken kívül nincs semmi. :para:

Ma sincs se híre se hamva a guide-nak.. Pedig holnap új rész. Mikor pénteken volt rész, hétfőre mindig volt guide, ebből már kicsúsztunk. Más lesz a menetrend, vagy basszus nem lesz guide? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.