Ugrás a kommentre

A The Book of Boba Fett sorozat


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Akkor ha már szóba került, a Star Wars Theory (neki köszönhetünk nagyon minőségi Vader fan filmeket is), és EckhartsLadder csatornája is jó, ők nem csak magyarázókat készítenek hanem aktuális hírekre is szoktak reagálni normális hangnemben.

 

Amúgy én rég leszoktam róla, hogy bármilyen Star Wars kritikát olvassak, mert jön egy Mos Vespa Gang akkor temetve van az egész Star Wars, hogy atyaúristenmiez, aztán bedobnak egy Baby Grogut, akkor meg instant a mennybe megy mindenki. Az ilyen piszlicsáré dolgokkal mint a tojásevős sztori volt tavaly meg főleg elengedem a fülem-szemem mellett, mert a hangos kisebbség nem tükrözi feltétlen a többség véleményét. 

 

 

Nekem a Theory-val egy bajom van, hogy a Fandom Menace-es hülyeségek alá azért ő is tolta (tolja?) lovat rendesen. Meg azért ő is ügyel arra, hogy igazodjon a követői véleményéhez. Pl. a TRoS után a moziból kijövet élő youtube adásban beszélt a filmről és elmondta, hogy ő őszintén nagyon élvezte a filmet, és nagyon boldog, mert számára a TLJ csalódás volt. Aztán ezt a videót a követői nyomására letörölte, és feltöltött egy újabb kritikát, ami már összeszedettebb volt meg szerkesztett, és jóval kritikusabb hangot ütött meg. Egy későbbi epizód rangsorolós videóban meg már azt mondta, nem igazán tekinti kánonnak a sequel trilógiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Egy későbbi epizód rangsorolós videóban meg már azt mondta, nem igazán tekinti kánonnak a sequel trilógiát.

Ha ezt mondta akkor elég gáz. Meg úgy az egész amit leírtál. Divat oldalak szokták a közönséghez igazítani a véleményüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha ezt mondta akkor elég gáz. Meg úgy az egész amit leírtál. Divat oldalak szokták a közönséghez igazítani a véleményüket.

Mondjuk neki ez egy kicsit üzlet is, ha belegondolsz :) ilyen ez a kapitalista világ sajnos

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atomjó rész volt! Odavoltam érte! 

Mindenki örülhet még az is aki szeret panaszkodni mert van az elején úgy fél perc ami majd szerintem kap egy kis savazást :D De szemben az előző résszel ezen pokoli jól szórakoztam.

Aminek a legjobban örültem, hogy ez a rész végre foglalkozott kicsit Bobával a karakterrel. Mik hajtják, mik a motivációi? Hogy fog ezaz uralkodás dolog működni? (a sorozat messze legjobb "politikai jelenetei" vannak a részben) A közepén meg van egy jelenet... fülig ért a szám. Na de majd a topikjában a részletekről.

Ha rangsorolni kéne akkor nálam a második rész után jön nem sokkal. Ez a két rész nálam egyelőre kiemelkedők a másik kettő közül. Ha ezt a szintet hozza a többi rész is, akkor ez a sorozat szenzációs lesz!

 

Múlt héten vegyes érzésekkel ültem fel a rész mögül. Most teljesen felültem a hype-vonatra. Baromira várom a következő részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Bomarr írta:

Mik hajtják, mik a motivációi? Hogy fog ezaz uralkodás dolog működni? (a sorozat messze legjobb "politikai jelenetei" vannak a részben)

Jaj ezt már nagyon vártam. :) Esti program lesz ez nekem, ez azért a mai melót is sokkal könnyebbé fogja tenni számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit lehet róla tudni?

Ahogy látom, rendezett pár részt a S.H.I.E.L.D ügynökeiből (szóval Ming-Na Wennel már dolgozott együtt), továbbá olyan sorozatnál rendezett, mint pl. a Prison Break (2017-es verzió), Titans, Zöld Íjász, Flash, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem több lehetett, hiszen a Mandoban említést tesznek egy másikról. De nem hinném, hogy sok van, hiszen erről úgy beszélnek, hogy "the Great Pit of Carkoon" - a Carkoon verem, ahol a nagyhatalmú Sarlacc fészkel (jaj, na ahogy ezt írtam, tudjátok jól, kinek a hangján hallottam), tehát vagy egy rendkívül nagy példány lehetett a mi Sarlaccünk, vagy alapból nem sok van a Tatooineon és az egész galaxisban. Vagy mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Porg írta:

Sarlacc-ügyben van egy kérdésem: lehet tudni, hogy 1 vagy több ilyen lény él a Tatooine-on? És egy szája van ennek a Hatalmas Gyomornak? Köszi
 

Odavagyok érte, na. Baromi jó lett kívül-belül... :):clap:

Ha a sarlacc érdekel akkor a mai részt imádni fogod. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Sarlacc-ügyben van egy kérdésem: lehet tudni, hogy 1 vagy több ilyen lény él a Tatooine-on? És egy szája van ennek a Hatalmas Gyomornak? Köszi

A Tatooine-on legalább kettő volt. Egy, amit Jabba használt kivégzésre, meg egy másik, amit felzabált a The Marshalban látott krayt sárkány. De a sarlaccok nem őshonosok a Tatooine-on. Van belőlük a Felucian, a Vodranon és az I'vorcia Prime-on is. Átlagosan amúgy 100 méterre nőnek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 01. 21. - 10:29, Ody Mandrell írta:

Jó lett! Meg is hozta a kedvem egy hétvégi maratonhoz.

Nos én tegnap este megnéztem az eddigi 4 részt zsinórban. Még a Mandinál sem csináltam ilyet. Mindegy!

A lényeg, hogy remek élményt nyújt és abszolút megvan a hangulata! Íyg már látszott, hogy szép kis íve van történetnek!

Hejj, ha még majd hozzájön 3 rész!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényegi dolog úgy néz ki most fog jönni, bár szerintem nagyrészt kamu. Az 5. epizódra írtak dolgokat, de nehezen hiszem, hogy

Spoiler

Rex és Echo feltűnnének a sorozatban.

Illetve vannak a leakben olyan dolgok, amik máshogyan lettek bemutatva

Spoiler

Van egy rancorunk, akinek tuti nem Muchi a neve. Továbbá Santyt is írták de őt nem a Crimson Dawn bérelte fel Fett kiiktatására, hanem az Ikrek. Bár lehet az Ikrek is együtt játszanak a Hajnallal.

Mindegy, ha véletlenül a történéseket mégis megkapnánk a maradék három epizódban, akkor brutális végjátékra számíthatunk.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg a szivárogtató tudott elemeket, amik szerepelni fognak, és költött hozzá egy sztorit. Amik eddig bejöttek valamilyen szinten:

Spoiler

Krssantan szereplése, és az, hogy kis híjján megöli Bobát, de később mellé áll.

Boba meglovagolja Muchit - ugyan a rancor neve nem Muchi, de Boba említette, hogy felülne a hátára. Ez valószínűleg meg is történik majd.

 

A következőt konkrétan megnevezte, hogy az 5. részben történik, de én is kétlem:

 

Spoiler

Rex elvileg feltűnik, őszintén sehogy nem látom ezt jönni. Max úgy, hogy az Ahsoka története ezzel párhuzamosan játszódik majd, és abban szerepelne Rex Ahsoka mellett. Akit esetleg valami miatt Ahsoka elküld, hogy segítsen Din-nek, míg ő Ezrát keresi

 

Ami még szerintem igaz lesz:

 

Spoiler

Cad Bane és Qi'ra szereplése mint antagonisták

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.