Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Cupsy arra céloz, hogy ha nem használod ki a netet, feleslegesen fizetsz érte annyit, amennyit fizetsz.

Ez különösebben nem érdekel. Az asztali géphez legyen net előfizetés elsősorban. A többi mellékes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, ezért bocs. Ma, mikor bekapcsoltam a notebook-ot, láttam, hogy jobb helyen, alul a tálcán, a net kapcsolat ikonjánál be van alapból kapcsolva a wifi. Tehát, a legutóbb, mikor kikapcsoltam a gépet nem kattintottam rá a szétkapcsolás gombra. Ez szerintem nem gond, ugye?

Sőt, akkor így ezentúl, ha így hagyom, nem kell majd állandóan a wifihez csatlakoztatnom, ahogy ma sem kellett. Így talán jobb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tönkrement a monitorom. Tudtok ajánlani valami viszonylag jót, nem túl drágán?

 

@Frenkie! Te raktad össze a gépem, mit ajánlsz?

 

Nem tudom mi számít drágának, én tavasszal egy ilyet vettem (csak akkor még 40-ért)

 

https://edigital.hu/monitor/samsung-c24f390-24-fullhd-ivelt-led-monitor-p420263

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kétszer is előfordult, hogy a laptophoz csatlakoztatott USB billentyűzet nem működött megfelelően, egyszer ki is írta, hogy a Windows nem ismeri fel az USB eszközt, (vagyis a billentyűzetet). Mindkét alkalommal kiszedtem az USB portból, aztán visszadugtam. Utána minden rendben volt, felismerte. Valami gond lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

No, tegnap előtt meg akartam nézni a Solo br-t. Az asztali lejátszó (egy Sony), csak a háttérképt volt képes megmutatni, menü nélkül. Mivel ezt már ezzel a lemezzel eljátszotta, gondoltam, hogy a lejátszóval lehet gond. Kikapcsoltam, bekapcsoltam. Áramtalanítottam, lemezt ki és visszaraktam, de semmi sem változott. Egy órát elszórakoztam vele, mire meguntam. 

 

Ma eszembe jutott, hogy van nekem powerdvd-m is a pc-n. Ott meg annyit írt ki, hogy no disc. A bonus lemezt lejátszotta, de ezt már az sem tudta.

 

Kérdésem a következő: vajon a lejátszóim ennyire ostobák vagy a lemez döglött meg? Ezirányú tapasztalata van valakinek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég nagy rá az esély, hogy a lemez halott. Ha két egymástól független olvasó sem reagál rá, akkor nem az olvasókkal van baj. @Frenkie járt hasonlóan az ep2 lemezzel.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Lehet nagy hülyeséget mondok, de én úgy tudom, "gyorsformázás" (windows-ban van ilyen opció) után még vissza lehet amíg nem írsz rá újabb adatot. Én magam sosem csináltam :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Van 1 youtube lejátszási listám, azt írja "7 rendelkezésre nem álló videó el van rejtve" tudja valaki ezeket, hogy lehetne láthatóvá tenni, hogy tudjam melyik számok azok és berakhassam a listámba másik forrásból?

 

Szerintem azok időközben priváttá tett videók, én legalábbis ilyenbe futottam bele mikor ezt írta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

 

Szerintem azok időközben priváttá tett videók, én legalábbis ilyenbe futottam bele mikor ezt írta

 

És ezeket nem lehet megjeleníteni sehogy? Nekem az is elég ha látom, hogy honnét hiányzik a szám, abból már ki tudom kalkulálni mi is volt az a zene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

És ezeket nem lehet megjeleníteni sehogy? Nekem az is elég ha látom, hogy honnét hiányzik a szám, abból már ki tudom kalkulálni mi is volt az a zene.

 

Szerintem nem tudod. De megnézni se tudom sajnos, mert ezeket én kiszedtem rég a listából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

 

Szerintem nem tudod. De megnézni se tudom sajnos, mert ezeket én kiszedtem rég a listából.

 

De meglehet, most találtam meg. Ha megnyitom a listát, de még nem indítok róla semmit akkor a véletlenszerű lejátszás melletti 3 pontra kattintva a legördülő menüben ott a lehetőség, hogy a "rendelkezésre nem álló videók megjelenítése"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.