Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ez a bizonyos Ghost hajó egyébként pont az ami az alábbi űrcsatás látványterven látszik és a főszereplő hajója lesz. A leirásban egyébként szerepel az, hogy a Birodalom ekkor vadássza le az utolsó jediket. Tehát pár jedi karakter felbukkanása több mint esélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Ghost tetszetős kis masina így szemből, de azok a bazi nagy dögök még jobban tetszenek. :)

 

Csillagrombolókat, rohamosztagosokat mutogatnak...micsoda eredetiség és kreativitás.

Azért ez esetben szerintem a szarkazmus helytelen, elvégre a Birodalom idejében játszódik majd a sztori, és akár tetszik, akár nem, akkor bizony rohamosztagosok és csillagrombolók vannak, nem klón katonák és Venatorok. Illetve, a rohamosztagosok lehetnek klónok, de tuti nem klón háborús páncélokban flangálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez esetben szerintem a szarkazmus helytelen, elvégre a Birodalom idejében játszódik majd a sztori, és akár tetszik, akár nem, akkor bizony rohamosztagosok és csillagrombolók vannak, nem klón katonák és Venatorok. Illetve, a rohamosztagosok lehetnek klónok, de tuti nem klón háborús páncélokban flangálnak.

Ez eddig ok, de én valami új dologra gondoltam volna. Eddig ez a Ghost az egyetlen ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyot csalódtam. Nyilván nem mondhat sokat, de Filoni szövegének 90%-a szokásos pr bullshit volt (milyen megtisztelö a feladat, mennyi a tehetséges ember körülöttem, de jó látni, h ilyen lelkesek vagytok, stb.). Rohamosztagost meg csillagrombolót mutatni nem nagy kunszt. Az egyetlen épkézláb infó a Ghost meg a logó volt. Mikor megkérdezték, milyen célkitüzések lebegnek a szemei elött (a CW-nél ez 100 epizód volt), kínosan törölgette a homlokát, h a cél egyelöre az, h idöben elkészüljenek az anyaggal. Nem túl bíztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt szó Dantooine-ról semmilyen formában.

Nem az előadásra írtam hanem a megjelent hivatalos concept artra, ami az sw.com-ra került fel és amit Zééé is beszúrt. Teljesen egyértelműen egy régi dantooine-os McQuarrie rajz ihlette igy jó eséllyel ez is azt ábrázolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen mezők tényleg a Dantooine-on vannak, de hasonlít a Maridunra is. :)

Nos, ennél többet vártam ettől a paneltől (videó), de azt mondom több a semminél. Jóféle a logó, és nem kevésbé badass a Ghost, remek hátasnak tűnik.

A nagyobb falat hajóknak erős Gozanti cirkáló beütése van.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az említett képet olyan összefüggésben mutattàk és kommentálták, h nagyon sok kevéssé ismert vagy használt RM rajz van, melyek viszont rettentö módon inspirálják Filonit. Szóval, ha illeszkedik a korábbi elképzelésekbe, akkor akár egy új helyszín is lehet belöle, de senki sem jelentdtte ki, h ez Dantooine volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél jóval többet vártam, elég nagy csalódás a panel... A logó nem rossz, a concept artok mutatósak, bár eddig is ismert volt, hogy McQuarrie látványtervei stílusára számíthatunk a sorozatban, így nem nagy meglepetés.

Az nem világos, miért beszéltünk hónapokig mozgóképes trailerről, amikor a hivatalos bejelentésben is csak "exclusive look" szerepel a Celebrationre vonatkozólag. Videóra számítva persze hogy csalódás néhány kép és egy logó. Ettől függetlenül továbbra is várom, mi lesz a végeredmény a sorozatot illetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor megkérdezték, milyen célkitüzések lebegnek a szemei elött (a CW-nél ez 100 epizód volt), kínosan törölgette a homlokát, h a cél egyelöre az, h idöben elkészüljenek az anyaggal. Nem túl bíztató.

Persze, hogy Filoni törölgette a homlokát, meg nem mert epizód számot mondani. Greg Weisman zseniális fickó, de szegény meg van átkozva. Eddig egyik sorozata sem élte meg a harmadik évadját, két évad után mind elkaszálták. (A Gargoyles-t leszámítva, ahonnan kirúgták, és ennek következtében katasztrofálisan rossz lett az utolsó szezon.)

 

Videóra meg nem tudom miért számítottatok. Nyilvánvaló volt, hogy négy-öt hónap alatt nem lehet a nullából klippet csinálni egy teljesen tök új CGI sorozathoz. Ettől függetlenül abban egyetértek, hogy kissé csalódást keltő, hogy csak ennyit képesek megvillantani. Legalább egy-két karakter konceptet mutathattak volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy pillanat, én semmilyen trailert nem vártam. Én sztoriról és karakterekröl vártam bármit is.

Az a rész már nem is neked szólt :)

 

Brodie köszi a képeket. Lehet furcsán néztek majd, de nekem a falu jobban bejött, mint a Ghost.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy jó kis összefoglaló a Rebels paneljéről. Sajnálom, hogy a Filonihoz intézett kérdések javarészt megválaszolatlanok maradtak (valószínűleg az ő keze is meg van kötve). Azért az látszik, hogy TCW sorsa (nem meglepő módon) elég mélyen érinti. Nyilván neki se lehet kellemes ez a sokrétű bizonytalanság, ami jelenleg az SW háza táján uralkodik... tény, hogy továbbra is rengeteg a kérdés, bizonytalanság és kevés a tényként kezelhető infó.

http://www.youtube.com/watch?v=oxSh8dk82aw

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen dolgot mondott, ami számomra megható volt és nagyon öszintének tünt a sok bullshit-generátorból kipottyant szösszenet mellett: "Ha a SW és a Rebels jövöjét nézzük, igazábòl nem is tudjátok, hogy ezek a projektek mennyire jó kezekben vannak" Ebböl nekem, ill. a hangjemböl, testbeszédböl az jött le, hogy ezt mint rajongó mondta rajongóknak, akinek van lehetösége jobban belelátni a dolgokba, éz spoilerezés vagy jogi nyavalyák nélkül akar megnyugtatni minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.