Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem akarom a topikba írni, mivel még nem láttam a részt, de a lentebbi kép kapcsán motoszkál valami a fejemben...

 

Ha Ahsoka valóban elhagyta a Jedi Rendet, nem lehet, hogy a sorozat végét láttuk? Vele kezdődött, vele is ér véget. Egy ilyen befejezés után elképzelésem nincs, miként térhetne vissza főszereplőként. Tudom, számos új rész elkészült már, és rengeteg érv szól a folytatás mellett, de elég gyanús, hogy még nem lett bejelentve a folytatás ténye hivatalosan. Mire várnak? Azt még el tudom képzelni, hogy az esetleges kasza miatt írták meg ilyenre a végét, hogy sorozatzárónak is beilljen. :hmm:

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom a topikba írni, mivel még nem láttam a részt, de a lentebbi kép kapcsán motoszkál valami a fejemben...

 

Ha Ahsoka valóban elhagyta a Jedi Rendet, nem lehet, hogy a sorozat végét láttuk? Vele kezdődött, vele is ér véget. Egy ilyen befejezés után elképzelésem nincs, miként térhetne vissza főszereplőként. Tudom, számos új rész elkészült már, és rengeteg érv szól a folytatás mellett, de elég gyanús, hogy még nem lett bejelentve a folytatás ténye hivatalosan. Mire várnak? Azt még el tudom képzelni, hogy az esetleges kasza miatt írták meg ilyenre a végét, hogy sorozatzárónak is beilljen. :hmm:

 

 

Ezen agyalok én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom a topikba írni, mivel még nem láttam a részt, de a lentebbi kép kapcsán motoszkál valami a fejemben...

 

Ha Ahsoka valóban elhagyta a Jedi Rendet, nem lehet, hogy a sorozat végét láttuk? Vele kezdődött, vele is ér véget. Egy ilyen befejezés után elképzelésem nincs, miként térhetne vissza főszereplőként. Tudom, számos új rész elkészült már, és rengeteg érv szól a folytatás mellett, de elég gyanús, hogy még nem lett bejelentve a folytatás ténye hivatalosan. Mire várnak? Azt még el tudom képzelni, hogy az esetleges kasza miatt írták meg ilyenre a végét, hogy sorozatzárónak is beilljen. :hmm:

 

A spoiler mentesség miatt nem olvastad el de

Év elején megjelent egy cikk, melyben a sorozat befejezéséről esett szó (elnézést, ha már szóba került korábban):

http://www.starwarsunderworld.com/2013/01/the-end-of-clone-wars-series-has-been.html

 

Ebben többek között az szerepel, hogy

 

 

Elkészült a sorozatot befejező történetszál forgatókönyve (ami a coruscanti csatához fog kapcsolódni), de azt Lucas javaslatára nem a 7. évad végére teszik be, hanem még új részeket írnak elé (8. évadnak).

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán lehet, hogy mégis van benne valami.

 

 

 

Elég furcsa volt a sok kavarás a részek körül ebben az évadban. A Celebration VI videóban - ha jól figyeltem - nem szerepelt részlet az ifjonc szálból. De volt Dooku, Thorn és Clovis, ők viszont adásba nem kerültek. Valahol azt olvastam, hogy az ifjonc szál egy spinoff sorozat pilotja lett volna, ami talán igaz is lehet a témája miatt. Vajon miért csereberélgettek?

Valamikor olvastam itt az egyik fórumban, hogy ezt az Ahsoka szálat levetítették, ami után talán valamelyik munkatárs kislánya elsírta magát. Ez mikor lehetett?

 

A kérdés eldöntéséhez össze lehetne hasonlítani a Disney-felvásárlás előtti cikkeket, amiben nyilatkoztak az 5. évadról: mennyiben mondtak mást Ahsokával kapcsolatban, mint ami végül adásba került. Én valami olyasmire is emlékszek, hogy szembekerül egy 'sötét döntéssel', ami után 'megváltozik többekhez való viszonya'.

Az évadzárót még nem láttam, nem tudom, volt-e benne ilyen 'sötét döntés'.

 

Szerk: itt egy tavaly márciusi cikk, ebben az szerepel, hogy 'there are definitely things that are going to happen to her next year that change her forever as a character, relating to the other characters especially'. Ez azt hiszem bejött.

Úgyhogy egyelőre passzolnám, inkább megnézem a mai részt ;)

 

 

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoiler mentesség miatt nem olvastad el de

Hát, nem tudom...

 

7-8. évad? Már a folytatás (6. szezon) ténye is elég ingatag lábakon áll. Az 5. évad befejezése (bár még nem láttam a konkrét megvalósítást) pedig tökéletes lezárása lehet Ahsoka karakterének. Nehéz elképzelnem, hogy tudnák ezt úgy folytatni, hogy a lány visszatérjen a sorozatba, és a végén vele záruljon az egész (Filoni közölte korábban, hogy így lesz). Ha a The Wrong Jedi-ban szépen valósították meg a távozását, érdemes visszahozni? Nem szebb, kerek egész így a történet?

 

 

 

Elég furcsa volt a sok kavarás a részek körül ebben az évadban.

A kavarásnak sok oka lehet, nem hiszem, hogy valaha is meg fogjuk tudni. A Disney-n múlik minden, kezükben a döntés... bár a józan ész a folytatás mellett szól, mint Filoni említette, a sorozatok világában akár egyik napról a másikra (minden előjel nélkül) történhet kasza. Nem túl szívderítő ez a bizonytalanság.

 

Egyébként bírom az avatarod! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem tudom...

 

7-8. évad? Már a folytatás (6. szezon) ténye is elég ingatag lábakon áll. Az 5. évad befejezése (bár még nem láttam a konkrét megvalósítást) pedig tökéletes lezárása lehet Ahsoka karakterének. Nehéz elképzelnem, hogy tudnák ezt úgy folytatni, hogy a lány visszatérjen a sorozatba, és a végén vele záruljon az egész (Filoni közölte korábban, hogy így lesz). Ha a The Wrong Jedi-ban szépen valósították meg a távozását, érdemes visszahozni? Nem szebb, kerek egész így a történet?

 

 

Viszont ha már megvan a sorozatzáró sztori nem hiszem, hogy csak úgy félbehagynák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom a topikba írni, mivel még nem láttam a részt, de a lentebbi kép kapcsán motoszkál valami a fejemben...

 

Ha Ahsoka valóban elhagyta a Jedi Rendet, nem lehet, hogy a sorozat végét láttuk? Vele kezdődött, vele is ér véget. Egy ilyen befejezés után elképzelésem nincs, miként térhetne vissza főszereplőként. Tudom, számos új rész elkészült már, és rengeteg érv szól a folytatás mellett, de elég gyanús, hogy még nem lett bejelentve a folytatás ténye hivatalosan. Mire várnak? Azt még el tudom képzelni, hogy az esetleges kasza miatt írták meg ilyenre a végét, hogy sorozatzárónak is beilljen. :hmm:

 

 

 

 

Én el tudnék képzelni egy évadot Ahsoka nélkül. Az ep 3 hangulat jobban felvezethető lenne nélküle.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy maximum mostantól ő is csak egy-egy történetszálban, néhány epizód erejéig szerepelne, ahogy most már Asajj Ventress is. Netalántán a hatodik évadból teljesen ki is maradhatna. (Már ha az alkotók tényleg nyolc évadot terveznek és erre a Disney is rábólint.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt tartanám jó ötletnek ha szépen lassan jócskán (mondjuk az utolsó évadra pedig abszolút nullára) visszavennék Ahsoka szerepeltetését a sorozatban, ahogy Ventressét is.

Egyszerűen túl friss lenne az élmény vele kapcsolatban, ha vele zárnák a TCW-t. Sokkal emészthetőbb lenne a hiánya a 3. résztől, ha korábban már egy-két évadon át a TCW-ban se szerepel, vagy csak alig.

 

Korábban elképzelhetetlennek tartottam olyan súlyú szereplők "békés" kiírását a sorozatból, mint Ahsoka vagy Ventress. Ehhez képest utóbbi sorsát szépen elegyengették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy maximum mostantól ő is csak egy-egy történetszálban, néhány epizód erejéig szerepelne, ahogy most már Asajj Ventress is. Netalántán a hatodik évadból teljesen ki is maradhatna. (Már ha az alkotók tényleg nyolc évadot terveznek és erre a Disney is rábólint.)

 

honnan ez a 8-as szám? Én az utolsó 2008-as hivatalos infó szerint úgy emlékszem, hogy 5 évadot és kb. 100 részt terveztek.

Aztán a 6. és további évadokról én nem hallottam semmi hivatalosat. (nem lehetetlen, hogy velem van a baj..) világosíts fel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

honnan ez a 8-as szám? Én az utolsó 2008-as hivatalos infó szerint úgy emlékszem, hogy 5 évadot és kb. 100 részt terveztek.

Aztán a 6. és további évadokról én nem hallottam semmi hivatalosat. (nem lehetetlen, hogy velem van a baj..) világosíts fel!

Mintha valaki nemrég írta volna, hogy elvileg Lucas nem a hetedik évad végére akarta a Coruscanti csatát, hanem egy évaddal később, ezért írnának még elé epizódokat. Nem tudom, hogy ez mennyire konkrét jelenleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is érkeztek a kamu 6. évad címek :lol:

http://www.supershadow.com/star-wars/the-clone-wars-season-6-spoilers-episode-guide-episodes/clone-war-season-6-six-vi.html

Melyiket néznétek meg legszívesebben? :P

Az Entchantment on Korriban egész jól hangzik :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

honnan ez a 8-as szám? Én az utolsó 2008-as hivatalos infó szerint úgy emlékszem, hogy 5 évadot és kb. 100 részt terveztek.

Aztán a 6. és további évadokról én nem hallottam semmi hivatalosat. (nem lehetetlen, hogy velem van a baj..) világosíts fel!

Görgess le a 2013.03.02 20:24-kor elküldött hozzászólásomhoz, és ott világosságra lelsz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a részt és most már tuti hogy az utolsó TCW-rész volt. Lezárták az egészet. A Clovis-szál meg megmarad a fiókban(nem véletlenül lett kiszedve ebből az évadból) meg a többi elmeséletlen történet is. Ezekről úgyis csak kamuzás volt Filoni részéről. Soha nem folytatták amiket igért. Pl Mortis-szál. Az Ep3-ra pedig így is minden ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a részt és most már tuti hogy az utolsó TCW-rész volt. Lezárták az egészet. A Clovis-szál meg megmarad a fiókban(nem véletlenül lett kiszedve ebből az évadból) meg a többi elmeséletlen történet is. Ezekről úgyis csak kamuzás volt Filoni részéről. Soha nem folytatták amiket igért. Pl Mortis-szál. Az Ep3-ra pedig így is minden ok.

Tudsz vmi olyat, amit mi nem? Vagy csak az aktuális rész alapján írod?

Csak mert ez nem garancia semmire. Igaz, hogy akár sorozatzárásnak is beillett volna, de azt nem mondanám, hogy teljesen lezárták Ahsoka sorsát. Ezen kívül ott van még Maul és Talzin, mint elég fajsúlyos karakterek. Aztán a már elkészült Clovis-szál és a félbehagyott Lux-Ahsoka páros története. No meg az állítólagos coruscanti balhé.

Nem tudom hány részt készítettek már el a következő évadból, de miért dobnák ki őket? A sorozat sikeres és az elmúlt időszakban egyre csak nőtt a nézettsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat sikeres és az elmúlt időszakban egyre csak nőtt a nézettsége.

Sőt, ebben a történetszálban érte el a csúcspontját, szóval hiba lenne most megállni. Ugyebár mondogatják, hogy addig csinálják a sorozatot, amíg láthatóan érdekli a nézőközönséget, tehát pont hogy most érdemes folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.