Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

A témához szeretnék annyit hozzátenni, hogy nem mondtuk ki véglegesen, nem jövök, mivel még nincsenek időpontok, magyarul egy háromnegyed hatos vagy hat órás még talán belefért volna (szeretném megjegyezni, hogy tegnap este óta még senki nem jelezte, nem jó ilyen időpontban, nyáron ilyenkor még akár 35 fokos napsütés is előfordulhat), ha tudnánk, hogy lesz hat előtti előadás, szombat este ez még igazán belefér, mert másnap nincs iskola, munkahely. Egyedül Pildinél lett volna gond, hogy a gyerekek miatt időben hazaérjen, meg esetleg nagyon messzire utazók.

Na mindegy, akkor így ki vagyok zárva, de hála az Erőnek, nem kell egyedül nézem amúgy sem, mert találok magamnak mozinézős társat, még talán előtte péntek estére is.

Nem mondtuk ki, nem mondtuk ki.... :roll: Hónapokkal ezelőtt tisztázva lett, hogy jan végéig mindenki tisztázza le magával, hogy tud e jönni, vagy nem. A késő délutáni kezdést többen ellenezték mint ahányan elfogadták volna. Az érv az volt, hogy mozi után legyen egy kellemes beszélgetős, borozgatós tali. A másik meg az, hogy valszeg szombat du nem azt az elvezetett adta volna a mozi, mint késő délelőtt. Azt hiszem nem kell mondanom, hogy miért.

Az utolsó mondatodat látva meg tök fölösleges volt ez a "kifakadás" tőled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nyáron ilyenkor még akár 35 fokos napsütés is előfordulhat)

A nyár nem tudom, hogyan jön ide, mivel tél van és akkor sem a hőmérőtől tennénk a dolgot függővé. :) De nem vagy kirekesztve, viszont azt lásd be: akkora a bizonytalansági faktor annak hála, hogy még nincs időpont, hogy nehéz bármivel is számolni. Kivétel eggyel: jó lenne jó helyet kapni, egyáltalán, helyet kapni. Nem tudom, mekkora lesz a tumultus, de azért Star Wars és premierheti hétvége, esélyes a telt ház, pláne estefelé. Esélyes az előrendelésen a jó helyek (meg merem kockáztatni, a helyek) hip-hop elkapkodása. Vagyis itt sem árt olyan gyorsan rendelni, mint az Avatárnál, biztos, ami már le van foglalva alapon, mert ha elesünk tőle, akkor mehet az egész a levesbe. Én nem tudok még egy hétvégét szabaddá tenni erre. Szóval nem vagy kirekesztve, ilyet gondolni se merj, rontom-bontom! De sajnos kényszerpályán mozgunk.

 

De például szerintem, ha kiderülnének az időpontok még az előrendelés előtt, simán át tudnánk tenni, max utána nem lenne tali, hanem előtte. Csak erre meg azt hiszem, nem számíthatunk. Bár nem tudom, a mozi telefonálásra nem ad tájékoztatást ez ügyben? Vagy ha beküldjük Frenkie-t egy shotival? Állom a shotit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Pildinek van két szemüvege, az egyiket nekem adja az előadás idejére. Mintha ilyet írt volna ha jól emlékszem, de majd ő beírja.

 

Karrde! Én is úgy tudom, hogy a legtöbb embernek a délelőtt kora délután a jó. Ezt jól írta oldie, hisz nem lenne rossz egy kis beszélgetés a film után, plusz este már azok ülnek főleg be a moziba, akik a berúgás előtt röhögni akarnak egy jót. Momentán az ilyen nézők tönkre tudják tenni az élményt, nem is kicsit. Egyébként senki nem zárt ki a mozizásból, csak sajnos az órád közbeszólt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

plusz este már azok ülnek főleg be a moziba, akik a berúgás előtt röhögni akarnak egy jót.

Az ilyenektől mentsen meg az úristen. Mikor az ep2 alatt Kreténia végigröhögte a geonosisi csatát. Hát abból még egyszer nem kérek... :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De például szerintem, ha kiderülnének az időpontok még az előrendelés előtt, simán át tudnánk tenni, max utána nem lenne tali, hanem előtte. Csak erre meg azt hiszem, nem számíthatunk.

Most már minden mindegy, megoldom másképpen. Csak az a baj, hogy tegnap Pildin kívül az égvilágon senki sem reagált, aztán ma meg azzal szembesültem, amivel. Jó lett volna két mondatot beírni az érintettektől, hogy nem jó a kb. 6 óra, és az egész másképpen jön ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már minden mindegy, megoldom másképpen. Csak az a baj, hogy tegnap Pildin kívül az égvilágon senki sem reagált, aztán ma meg azzal szembesültem, amivel. Jó lett volna két mondatot beírni az érintettektől, hogy nem jó a kb. 6 óra, és az egész másképpen jön ki.

Akkor eljöttél volna? Egyébként én már beírtam többször is, hogy nekem a délelőtt lenne jobb. Volt is erről beszélgetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eljöttél volna? Egyébként én már beírtam többször is, hogy nekem a délelőtt lenne jobb. Volt is erről beszélgetés.

Ha jó lett volna a 6 óra, akkor igen. Nekem nem kényelmetlen este moziba menni, aztán hazajönni vonattal (úgy, hogy közben két napot végigrohanok a suli miatt, és tök fáradtan esek be az esti mozira, ami valószínűleg így is lesz, csak mással), vannak ennél sokkal negatívabb élmények is a világon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a baj, hogy tegnap Pildin kívül az égvilágon senki sem reagált, aztán ma meg azzal szembesültem, amivel.

Én nem reagáltam rá, mert nekem hót nyolc, mikor van. Ne este tízkor legyen, mert akkor már bajosan megyek haza. :)

Viszont, te magad írtad, hogy te is későnek véled és már nem látsz rá sok reményt. Bocs, de ez azt az üzenetet közvetíti felénk, hogy már tegnap, az üzenet írásakor lemondtál a dologról. Én legalábbis tegnap ezt vettem le a posztodból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jó lett volna a 6 óra, akkor igen. Nekem nem kényelmetlen este moziba menni, aztán hazajönni vonattal (úgy, hogy közben két napot végigrohanok a suli miatt, és tök fáradtan esek be az esti mozira, ami valószínűleg így is lesz, csak mással), vannak ennél sokkal negatívabb élmények is a világon.

Vannak negatív élmények a világban, de legalább ez ne legyen már az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont, te magad írtad, hogy te is későnek véled és már nem látsz rá sok reményt.

Igen, mert sejtettem, hogy mi lesz, csak reméltem, hátha tévedek. Jó lett volna, ha a többiek jeleznek este valamit, elvégre fent voltak a fórumon.

 

Vannak negatív élmények a világban, de legalább ez ne legyen már az.

Konklúzió: a társaságom nem ér meg ennyit, szóval a továbbiakban nem fogom magam törni, hogy vizsgák, és a többi után nyakamat törve rohanjak bármiféle talira. Ezek után már nekem sem ér meg ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konklúzió: a társaságom nem ér meg ennyit, szóval a továbbiakban nem fogom magam törni, hogy vizsgák, és a többi után nyakamat törve rohanjak bármiféle talira. Ezek után már nekem sem ér meg ennyit.

Egyszerűen érthetetlen az egész felháborodásod. De komolyan. Mindig próbáltunk igazodni hozzád, és most ki vagy akadva mert nem este hatkor megyünk mozizni. Tudod én legszívesebben az éjféli premierre mennék, de be se írtam ide, mert tudom, hogy sokaknak nem jó. Pedig annál nem lenne jobb. Így marad a szombat...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mert sejtettem, hogy mi lesz, csak reméltem, hátha tévedek. Jó lett volna, ha a többiek jeleznek este valamit, elvégre fent voltak a fórumon.

 

 

Konklúzió: a társaságom nem ér meg ennyit, szóval a továbbiakban nem fogom magam törni, hogy vizsgák, és a többi után nyakamat törve rohanjak bármiféle talira. Ezek után már nekem sem ér meg ennyit.

Én korábban a késő délutánt javasoltam, de többen is írták, hogy inkább legyen korábban, mert akkor lehet még utána beszélgetni, ezért nem ismételtem el újra a preferenciám (kvázi úgy vettem, hogy a kérdést már megszavaztuk).

 

Szerintem ne így állj hozzá, Miss. Mind nagyon örülnénk, ha tudnál jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig próbáltunk igazodni hozzád, és most ki vagy akadva mert nem este hatkor megyünk mozizni.

Ha helyesen értelmeznéd, amit eddig írtam, látnád, hogy a problémám a tegnapi totál szótlansággal van, vagyis, hogy senki nem reagált egy szóval sem arra, amit írtam. Legalább annyit, hogy nem jó az időpont, egy mondattal el lehetett volna intézni normálisan. A többi már csak túlspilázás.

 

(kvázi úgy vettem, hogy a kérdést már megszavaztuk).

Én meg úgy vettem, hogy a kérdés messze nincs eldőlve, mivel korábban írtam, hogy én csak most tudok választ adni, és halasztva lett az egész kérdés. Ha akkor határozottan beírja mindenki, márpedig csak korán jó, másról pedig szó sem lehet, akkor már régen hagytam volna a témát a fenébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: lehet, hogy kommunikációs gond volt a témában, semmi más. Ne haragudj, hogy ezt írom, de a tegnapi hsz-edből nem derült ki, hogy Te mit szeretnél. Inkább úgy tűnt, hogy lemondtál az egészről, és már csak idő kérdése, hogy ez kiderüljön fehéren-feketén. Te biztos másképp érezted, de a mondatok önmagukban ezt kommunikálták. Szerintem ezért nem reagált rajtam kívül senki. Én sajnálom egyébként, ha tényleg nem tudsz eljönni, ezért is reagáltam legalább ennyit. Kár, hogy a többiek nem tették meg ugyanezt.

 

Másodszor: legalább várjuk meg az időpontokat, és annak ismeretében válasszunk. Nekem egyébként bármi jó lenne, mert akár késő estig is ráérek, mert a gyerekek már nem olyan kicsik, és akkor nyilván nem reggel indulok el otthonról. A röhögők meg talán csak nem adnak manapság pénzt 3D-s mozijegyre, szóval az esélyt minimálisnak érzem erre. Viszont azzal nem tudok vitatkozni, hogy jó lenne a mozi után még egy kicsit beszélgetni, ami esti vetítés esetén már nem jönne össze. Emiatt összességében szerintem is jobb lenne korábban, nincs mit tenni. :(

 

Egyéb: szemüveg - közben találtam még egyet, így Ody-n kívül tudok még valakinek egyet kölcsönadni.

Oldie: vállalom a jegyátvételt, de ezt még beszéljük meg, hogy s mint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első jelentkező viszi a fölös szemüvegemet. :)

 

Ó, és hova ülünk? Félek, hogy lehurrogtok, de én a Westendben az (alulról az) ötödik-hatodik sort találtam a legjobbnak. A vászon teljesen előtted van, szerintem sokkal jobb élményt ad, mintha hátra ülnénk. Ti mit gondoltok? Ha nem lesz jó, utána megverhettek. :P

 

Szerintem nem lesz Avatar szintű küzdelem a jegyekért amúgy. Főleg, ha előrébb ülünk, nem szoktak oda foglalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha helyesen értelmeznéd, amit eddig írtam, látnád, hogy a problémám a tegnapi totál szótlansággal van, vagyis, hogy senki nem reagált egy szóval sem arra, amit írtam. Legalább annyit, hogy nem jó az időpont, egy mondattal el lehetett volna intézni normálisan. A többi már csak túlspilázás.

Én azt hittem elég volt, hogy beírtam vagy ötször idáig. A többiek nevében nem nyilatkozhatok.

 

Az első jelentkező viszi a fölös szemüvegemet. :)

 

Ó, és hova ülünk? Félek, hogy lehurrogtok, de én a Westendben az (alulról az) ötödik-hatodik sort találtam a legjobbnak. A vászon teljesen előtted van, szerintem sokkal jobb élményt ad, mintha hátra ülnénk. Ti mit gondoltok? Ha nem lesz jó, utána megverhettek. :P

 

Szerintem nem lesz Avatar szintű küzdelem a jegyekért amúgy. Főleg, ha előrébb ülünk, nem szoktak oda foglalni.

Nekem aztán mindegy. :) Előrébb jobban hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem IMAX mozikban .. főleg 3D filmnél (de amúgy is) az 5-6-7 sorok a legjobbak. Szóval egyetértek kolmilan.

 

Már én is nagyon várom, mi itt Nyíregyházán tervezzük néhányan megnézni, az éjféli vetítést céloztuk meg :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor ezt a szemüveg dolgot még rendezzétek le. :)

Helyfoglalás: Nálam a tökéletes rálátás a hátulról az ötödik-hatodik sort jelenti. A vászon középpontja pont szemmagasságba esik, nem kell se le, de felfelé nézni, ergó nem fáraszt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilan, akkor én jelentkeznék a szemüvegért. :) Aki szeretne, Ildinél is van még úgy is egy fölös szemüveg.

 

Sajnálom... most megnézegettem a szemüvegeket, és észrevettem, hogy az egyik gyerekméretű(mivel az öcsém kapta). :S Erre nem figyeltem... bocsánat.

 

Szerk.: Pildi, szerintem te is ellenőrizd a szemüvegeidet!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: lehet, hogy kommunikációs gond volt a témában, semmi más.

Én speciel emiatt a félreértés miatt nem reagáltam. Nekem abból, hogy "Nekem ez kicsit későinek tűnik, szóval nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy jó legyen időpontilag." - teljesen az jött le Karrde, hogy te lemondtál arról, hogy elgyere. Ha azt irod, hogy ez és ez az időpont lenne nekem jó kábé, biztos reagáltam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom... most megnézegettem a szemüvegeket, és észrevettem, hogy az egyik gyerekméretű(mivel az öcsém kapta). :S Erre nem figyeltem... bocsánat.

 

Szerk.: Pildi, szerintem te is ellenőrizd a szemüvegeidet!

Semmi gond!

Pildi, akkor gondolom neked is gyerek méretű. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.