Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ha nem tudod pontosan mit vártál akkor honnan tudod, hogy nem azt kaptad? :D

Tudom és kész.. ;) A rész topikjában leírtam, hogy mit vártam, spoileres lett volna itt ütköztetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a részt, szerintem tökéletes lett... "jutalomjáték" Davenek és mint karakternek Ahsokának is. Minden benne volt, ami kellett: a misztikum, a karakterfejlődés, a történet is haladt előre és olyan nosztaliga hangulat csapott meg, hogy én letettem a hajamat. Filoni továbbra is nagyon érti a dolgát, a halál és az adó mellett ez a harmadik biztos dolog az életben... legyen elég ennyi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minél többet gondolok az epizódra, annak mondanivalójára és a kivitelezésre, ahogy megoldották, egyre jobban tetszik és szerintem az egyik legnagyobb Star Wars történet valaha. És már alig várom, hogy otthon nagyképernyőn is láthassam, mert van miért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Andort, amiért pedig piszkosul oda vagyok, nálam már leelőzte ez a sorozat. Filoni annyira együtt rezeg a Star Wars lelki világával hogy az valami eszméletlen. Ő tényleg érti és érzi ezt az univerzumot. 

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár hajnal 3-kor, lefekvés előtt, fáradtan néztem meg először a részt, így is hihetetlen élmény volt! Még mindig nehezen hiszem el, amit láttam! :o Emészteni kell, az fix - jó értelemben.

Elképesztő, érzelemgazdag és a Star Wars esszenciájának tökéletes megragadása. Ezt tényleg érezni kell, és Filoni érzi! Egy szóban: Bravo! :clap: Több szóban, később, a topikban... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kétlem, hogy ebből ne készülne második évad. Olyan isten nincs.

Dzséjt pár napja megosztott egy sorozatjunkie-s hírt, miszerint készülőben van az Ahsoka 2. évada. Szóval szerintem garantált a következő etap, ilyen fogadtatás mellett nem is beszélve. Továbbá moziba küldték az ötödik epizódot, amire eddig nem igen volt példa SW-n belül. És ha belegondolunk, hogy ez csak egy sorozat, Filoni vajon mit fog kihozni a filmjéből... :yes:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.