Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ezt a Vaják sorozatot is el kéne kezdeni nézni. Remélem, jó a magyar szinkron és a könyvek fordítását figyelembe vették. Ha nem Vajákot és Kökörcsint hallok a magyar szinkronban azonnal le is fogom kapcsolni.

A történet béli változások mennyire zavarnak ?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egyébként mikor indul a Vaják második szezonja, hogy már itt van az előzetes?

 

December 17. Az előző kommentemben levő trélerből és legfelső képről is kiderül.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A történet béli változások mennyire zavarnak ?

 

 

Ha arra gondolsz, hogy beraknak pár fekete, vagy ázsiai szereplőt, akkor az nem baj. Azt láttam, hogy az előzetesben van fekete vaják nő. Érthetetlen módon e miatt elkezdtek hisztizni.

Milyen változásokra kell számítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Rog írta:

 

December 17. Az előző kommentemben levő legfelső képről is kiderül.

Ez érdekes. Akkor az Amozon nem értem mit csinál a Középfölde és Az Idő Kereke marketingjével, tudtommal mindkettő idén ősszel, év végén indulna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Milyen változásokra kell számítani?

A story is kicsit megvan kavarva pl. Brokilonba sem úgy jut el Ciri ahogy eredetileg.  Erszényes körül is van "némi" változás stb.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon bízik az Amazon az Idő Kereke fantasy sorozat sikerében, ugyanis nemcsak a második évadot rendelték máris be előre, de most olvasom, hogy mozifilmek is lesznek, melyek az Idő Kereke múltját fogják feldolgozni.

https://arstechnica.com/gaming/2021/07/were-getting-a-wheel-of-time-prequel-film-trilogy-to-augment-amazon-series/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejelentették, hogy 10 részes sorozat készül a Bán Mór-féle Hunyadi-sorozat alapján Rise of the Raven címmel. Ha hozni fogja a jelenlegi lengyel, szlovák stb. történelmi sorozatok szintjét, én már elégedett lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Iqvi írta:

Ma véget ért a Barátok Közt. 

Kár érte, kiváló ügynök sorozat volt. :P

 

Viccet félretéve, régen néztem, de már egy ideje (ez kb. 6-7 éve) hébe-hóba belenéztem, pláne, amikor csak háttérzajnak kellett valami. Az biztos, hogy ilyen hosszú életű sorozat Magyarországon nem igen lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes meg valamelyest furcsa is lesz visszatérni Moordale-be és visszahangolódni az ottani eseményekre. Eléggé elszoktam a sorozattól. Kicsit olyan volt, mintha már sosem készülne el a 3. évad. Jó sokat váratott magára, de ez érthető.

 

Azért továbbra is várom. :)

 

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Ha nézi még valaki :D

 

A maszkosok nem tudom kik lesznek, Commonwealthet jó lesz látni. 

Én még igen, bár nekem az utóbbi években már a Fear TWD jobban bejön. :) Remélem, az utolsó évadra azért odateszik magukat.

A képregényt magyarul követem (ott most tartanak a Suttogós szál vége felé), így vakon repülök a végjátékba. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.