Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

15 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igazából eddig a világháborúk, a válságok és a Föld lakosságának 3-5 százalékát kiirtó spanyol nátha után is egész jól mentek a mozik. Ez majd hogynem a legolcsóbb otthonon kivüli szórakozás.

Igen, viszont most egy merőben más technológiai közegben alakult ki ez a helyzet. Például nagyon érdekes kérdés, hogy mi lesz akkor, ha az illetékesek a mozitilalom miatt egyre nagyobb tömegben fogják kidobni filmjeiket online és/vagy vmilyen fizikai hordozón. Hiába hoznák vissza a járvány okozta pánik után a mozikat (már amelyek túlélik ezt a válságot), kíváncsi lennék, az emberek mekkora hányada járna el úgy is mozizni, hogy az új filmek máshol is elérhetőek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Én most a Dűne film miatt aggódom, kényelmes pozícióban volt az év végén, de most az összes potenciális blockbuster ott van nyakán...

Nagy a hallgatás a film körül. Már el is felejtettem, hogy forgattak egy ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát ezt is megértük egy jó kis Star Wars mockbuster :D 

https://www.imdb.com/title/tt11518196/

 

Íme a történet: When the leader of the evil Coalition threatens to destroy a Rebel planet for its resources, his daughter will have no choice but to join the Rebel side and fight for what is right. :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A franciák csináltak egy egész érdekesnek tűnő sci-fit. A címe az hogy Blood Machines. Streaming-re majd május 21-én fog kijönni, úgyhogy kb. egy hónap és valszeg lehet majd tölteni. A színészek elég amatőrnek tűnnek szóval valszeg nem lesz egy mestermű, de a képi világ meg a zene önmagában egészen ígéretes. Ha nem is ez lesz az év filmje, úgy tűnik hogy mindennel együtt egy sajátos filmélmény lesz. Itt az előzetese:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit utána néztem most ennek a francia sci-fi projektnek és a rendezők (mert ketten vannak csak egy művésznevet használnak) fillérekből egy ilyen videóklippet forgattak korábban. Szerintem van kurázsi abban amit csinálnak. A zeneszerző ugyanaz aki a filmjükhöz is csinálta a muzsikát:

 

Ez a fentebbi sci-fi amiről a trailert beraktam egyébként egy rövidfilm lesz. 50 perc hosszú lesz. Olyan fejvadászokról szól, akik értelemmel bíró, öntudatra ébredt űrhajókat ölnek meg. Az egyik ilyen űrhajó miután lezuhan kiszabadul belőle a "hajó szelleme", amit elkezdenek üldözni a galaxison keresztül. A Blood Machines-nek egyébként a teljes zenei anyaga kint van a neten. És elég jó szerintem. Márha az ember szereti a 80-as évekbeli retro zenét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

   Forrest Gump

Ezt a filmet gondolom senkinek sem kell bemutatnom. Én tegnap teljes egészébe megnéztem (merthogy én már elkezdtem bő két éve, de akkor feléig jutottam) és azt kell, hogy mondjam ez, a film zseniális. Vicces, aranyos, megható, (én meg is könnyeztem a film végét :cry:) kedves film. Egyetlen egy baj volt, az pedig az, hogy a film néhány szövege , gyakorlatilag szállóigévé vált, ez nyilván nem a film hibája. Ez a film egy időtlen alkotás lett.

 

 

 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, ha ennek a korona mizériának vége, legforgatják a Függetlenség napja 3-at az alábbiak szerint: 

- Trump alakíthatná saját magát és mondhatná, hogy "Klorokint nekik! Klorokint a bestiáknak!" (a malária elleni szer)

- Will Smith elkapná a vírust, de kiizzadná magából

- A végén nem egy vírust nyomnának be az idegenek gócpontjába, hanem egy idegent a vírus gócpontjába

 

4th independence day GIF

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Brodie írta:

Belsős infók szerint az MGM erősen gondolkodik rajta, hogy a következő James Bond filmet novemberről tovább csúsztatja 2021-re.

Sejtettem, gyanús, hogy idén nem nagyon lesz már mozizás. :( 

Szerintem ez nem volt kérdés. Most már szinte mindenki egy őszi második hullámra készül, ott nem igazán lesz mozizás. Ráadásul akkor már a szokásos évi megfázások is aratni fognak. Szerintem ősszel(október-november) ugyanaz lesz mint most. Kijárási tilalom. Decemberre a karácsony miatt meg enyhíteni fognak.

Magyarán az idei évet mind filmeknél mind koncerteknél el kell felejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Frenkie írta:

Na én ezt gyökeresen máshogy látom. Mondjuk én bírom mindegyik Farkas-filmet, de nálam a Logan a csúcs, sőt maga a karakter is akkor ért a csúcsára. Szerintem nagyon jól nyúlt hozzá.

 Ebben a topikban nagyon szívesen olvasnék kifejtve ilyen véleményeket. ;)

 

Már csak azért is, mert sok helyen futottam bele hasonlóba, viszont soha egyetlen konkrét érvet se hallottam még emellett. Leszámítva azt, hogy végre egy 18+ Rozsi film, de ezt azért elég nehéz pozitívumnak belátni. :D Azt elismerem, hogy Jackman és Stewart zseniálisat alakítanak benne, de bennük azért ritkán csalódik az ember. Keen kisasszony is egész frankón tolta, a többiek színészi teljesítménye viszont erősen konvergált a 0-hoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki hogy Spártai Jani megint pusztítgatni fog. Sly azt mondta hogy a Warner stúdióval tárgyal A pusztító folytatásának tető alá hozásáról.

 

“I think it is coming. We’re working on it right now with Warner Brothers and it’s looking fantastic, so that should come out. That’s going to happen.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 05. 04. - 19:34, pb69 írta:

 Ebben a topikban nagyon szívesen olvasnék kifejtve ilyen véleményeket. ;)

 

Már csak azért is, mert sok helyen futottam bele hasonlóba, viszont soha egyetlen konkrét érvet se hallottam még emellett. Leszámítva azt, hogy végre egy 18+ Rozsi film, de ezt azért elég nehéz pozitívumnak belátni. :D Azt elismerem, hogy Jackman és Stewart zseniálisat alakítanak benne, de bennük azért ritkán csalódik az ember. Keen kisasszony is egész frankón tolta, a többiek színészi teljesítménye viszont erősen konvergált a 0-hoz. 

Hamarosan megtörténik. A héten megpróbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar szinkron újabb "csodájára" bukkantam az új Bad Boysban 1995-öt sikerült 93-ra szinkronizálni úgy, hogy le van írva számmal, plusz ez az évszám összefügg egy másikkal, ami egy születési dátum (96-os) és senkinek nem tűnt fel, hogy nem jön ki a matek a 9 hónappal?!! :facepalm:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 05. 01. - 9:11, Donát írta:

Remélem, ha ennek a korona mizériának vége, legforgatják a Függetlenség napja 3-at az alábbiak szerint: 

- Trump alakíthatná saját magát és mondhatná, hogy "Klorokint nekik! Klorokint a bestiáknak!" (a malária elleni szer)

- Will Smith elkapná a vírust, de kiizzadná magából

- A végén nem egy vírust nyomnának be az idegenek gócpontjába, hanem egy idegent a vírus gócpontjába

 

4th independence day GIF

 

Majd pár nappal a járvány vége után lesújtanak a mutáns óriásdarazsak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Magyar szinkron újabb "csodájára" bukkantam az új Bad Boysban 1995-öt sikerült 93-ra szinkronizálni úgy, hogy le van írva számmal, plusz ez az évszám összefügg egy másikkal, ami egy születési dátum (96-os) és senkinek nem tűnt fel, hogy nem jön ki a matek a 9 hónappal?!! :facepalm:

Bad boys, bad boys,

whatcha gonna do,

whatcha gonna do
if the DUB screw you.

 

:lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 04. 22. - 21:08, Bomarr írta:

A franciák csináltak egy egész érdekesnek tűnő sci-fit. A címe az hogy Blood Machines.

Már csak pár nap a bemutatóig. Csütörtökön jön streamingen, tehát legkésőbb nálunk pénteken már nézhető lesz. Rég volt hogy ennyire vártam valamit, ami nem SW és nem Trónok harca. Egyrészt igyekszem az elvárásaimat lent tartani. Mégis csak egy kezdő csapat készítette, fillérekből. A forgatás azért húzódott évekig, mert csak akkor tudtak haladni ha kaptak egy kis pénzügyi segítséget a Kickstarteren keresztül.

 

Ugyanakkor a zenéje szerintem csúcs. Ilyen jó eredeti soundtrack-et évek óta nem hallottam. A film ráadásul körbement pár fesztiválon és néhány embert elég jól belelkesített. Az egyik ezt írta:

"Aesthetically, Blood Machines feels as ambitious as the science fiction we’d seen in anime such as Akira, Cowboy Bebop, and Outlaw Star. [...] Carpenter Brut’s music, heavy and electronic, boosts the film into orbit, creating a thrilling, 50-minute sci-fi classic that displays the creators’ vision, ambition, imagination, and recklessness."

 

Ez pedig egy Twitteres emberke:

 

Amit az írások általában felhoznak az ellenében:

-Sztori az nem sok van. Inkább hangulat film. Az egész kicsit állítólag olyan mint egy 50 perces videóklip. Pláne a végén már alig van dialógus. Ez lehet hogy van akinek riasztó de ettől nekem csak érdekesebbnek tűnik az egész.

-A hajó szellemét jelképező szőke hölgyemény elég sokat van meztelenül. Na hát ezt valahogy túlélem :D 

 

Itt egy másik trailer a filmhez. Picit más mint amit fentebb beraktam:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

-Sztori az nem sok van. Inkább hangulat film. Az egész kicsit állítólag olyan mint egy 50 perces videóklip. Pláne a végén már alig van dialógus. Ez lehet hogy van akinek riasztó de ettől nekem csak érdekesebbnek tűnik az egész.

Akkor olyasmi lesz, mint a Kung Fury, csak sci-fiben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kung Fury elsősorban a humorra volt kihegyezve. Itt amennyire tudom nincs humor (vagy legalábbis biztos nem domináns). Inkább elvont lesz. Annyi közös a Kung Fury-val hogy mindkettő olyan félamatőr rövidfilm, amely a Kickstarteren gyűjtött pénzt a forgatáshoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Kung Fury elsősorban a humorra volt kihegyezve. Itt amennyire tudom nincs humor (vagy legalábbis biztos nem domináns). Inkább elvont lesz. Annyi közös a Kung Fury-val hogy mindkettő olyan félamatőr rövidfilm, amely a Kickstarteren gyűjtött pénzt a forgatáshoz. 

Arra gondoltam, hogy ott is bizonyos hangulatot próbáltak megidézni (80-as évek videójátékai) és nem igazán volt sztori. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.