Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na megkaptam a refundot a légitársaságtól az amcsi utamat illetően. Ahhoz képest, hogy full refundról volt szó, így is buktam nem kis összeget (több mint 50.000-et...). Azt írták, hogy a mittudomén milyen kezelési költségeket meg rendszerhasználati díjat meg tudom is én milyen anyámkínját nem utalják vissza. De még mindig jobb, mint a semmi. A befizetett összeg több mint 80%-át visszakaptam. 

És örülök, hogy nem kell elutaznom az USA-ba ebben az óriási zűrzavarban. Inkább az elbukott több mint 50.000 Ft, minthogy elutazzak az USA-ba azért, hogy ne láthassak egy NHL-meccset. Szerintem az USA most az utolsó hely a Földön, ahová célszerű elutazni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenlegi állapotok szerint van arra esély, hogy a vírusválság 2021. tavaszára, vagy tavasz vége nyár eleje környékére megoldódjon? Mikor oldhatják fel a korlátozásokat? Arról már szólt a hír, hogy december-január folyamán jön a vakcina hozzánk, de szélesebb tömegek csak 2021. áprilisától juthatnak hozzá? @SimonZ, te hogy látod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Milyen korlátozásokra gondolsz? Én nem tudok egyről se. 

A maszkviselésre. Mikor mondhatják azt akár nálunk, akár világszerte más országok vezetői, hogy most már nem kötelező maszkot viselni bizonyos helyeken?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az fordult meg a fejemben, hogy ha már elérhető közelségben lesz a tömegek számára a vakcina, akkor az országok vezetői majd döntenek a maszkviselés enyhítéséről. Feltételezem, hogy a legokosabb a fokozatos enyhítés lesz. De nem tartom lehetetlennek, hogy már 2021. nyarán nem lesz kötelező. Meglátjuk mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jövőre még kell a maszk, zárt helyen mindenképp. Még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán lesz-e elegendő vakcina és/vagy milyen hatásfokkal képes majd annulálni a járványt. Sokan úgy várják, mint valami "csodafegyvert", hogy már csak addig kell kibírni, pedig még nincs konkrét dátum és vakcinaanyag sem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már idén nyáron nálunk sem volt kötelező zárt térben a maszk mindenhol. Max, csak ajánlott. Ez akkor volt, amikor visszaesett az esetszám. Nyáron megnyílt a könyvtár, akkor újra elkezdtem járni kb. hetente, rövidebb időre. Bár, akkoriban csak ajánlott volt a maszk, de én mindig hordtam. Aztán kb. 2 hónappal a nyitás után már kezdtem hülyén érezni magam, hogy csak én hordom. És egy rövid ideig volt már, hogy levettem a könyvtárban. De ez is már akkor volt, amikor hetek óta azt láttam: senki se hordja. Aztán érkeztek a hírek az esetszámok növekedéséről. A könyvtárban ekkor még nem kezdtek el azonnal szigorítani, de én visszatértem az állandó maszkhordásra. Aztán ősszel már mimden olyan helyen hordtam, ahol még nem volt kötelező. A hírekben értesültem róla, hogy már kötelező itt is meg ott is maszkot hordani. Erre én magamban ezt kérdeztem: csak most tették ezeken a helyeken is kötelezővé? Eddig nem volt az? Én meg már hetek óta hordom, mert úgy tudtam, vagy úgy gondoltam, hogy kötelező.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Milyen korlátozásokra gondolsz? Én nem tudok egyről se. 

 

Este 11-ig vannak az értermek nyitva, nem lehet utazni külföldre, nincsenek koncertek ,fesztiválok. Ezek korlátozások. Szerintem a kérdés az amire mindenki vá hogy visszaáll az élet a normál kerékvágásba ami 2019-ben volt.

Azaz utazhatok bárhova, mehetnek a szórakozóhelyek, éttermek, lehet koncertre menni és nem kell maszk. Ezek szerintem is 2002-ben lesznek csak megszüntetve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.