Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Amúgy évadonként hány rész lesz majd?

 

Csak annyit tudok hogy az első szezon tíz részes. Gondolom a többi is tíz körüli lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a Squid Game-t, amiről az elmúlt hetekben rengeteg cikk született. Szerintem is jó sorozat, végig legkötött, de eredetinek azért nem mondanám és számomra a végére ellaposodott kissé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, RacerX írta:

Nekem is bejön az Alapítvány. A regények se rosszak, de így mozgóképen jobban tetszik. 

Én ráadásul az első könyvet nem is olvastam, csak az Alapítvány Peremétől. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én ráadásul az első könyvet nem is olvastam, csak az Alapítvány Peremétől. 

Akkor az első három könyvet nem olvastad. :)

Alapítvány, Alapítvány és Birodalom, Második Alapítvány - ez az első sorozat. Ezek után jön Az Alapítvány pereme. Még nem tudom, hogy a sorozat után érdemes-e elolvasni ezeket is, de mint könyvek, nekem nagyon tetszettek, különösen a második. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/16/2021 at 9:51 AM , MissKarrde said:

35 évet ugortunk, nem? 

De, annyit ugrottunk. Csak nekem valahogy túl öregnek tűnt Brother Darkness ehhez. Na mindegy. A sorozat még így is nagyon jó. Kezdenek beindulni az első jóslatok. Kicsit a pszihohistória emlékeztet a kvantumfizikára is, hogy az egyén sorsa megjósolhatatlan mint a kvantumszinten a részecskéké. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inside-Job.jpg?w=681&h=383&crop=1

 

Nemrég láttam ezt a Netflixes felnőtteknek szóló rajzfilmsorozatot, egész szórakoztató. Az alapfelállás az, hogy van a Cognito Inc. (InCognito) nevű cég ami kívülről egy átlagos vállalat, de igazából kapcsolatban állnak az összes összeesküvés elmélettel, hol ők kreálják őket valamilyen célból (gabona körök), hol segítenek, hogy ne derüljön ki az igazság (az alakváltó gyíkemberek köztünk élnek) :D. A témából adódóan sok sci-fi elem is van a sorozatban meg ahogy az ilyen sorozatoknál megszokott utalások is fel-fel bukkannak más művekre pl.:
MV5BOTE1ZmM3NGItYzY2ZS00ZWE3LTgwYzktY2E4

 

Nem azt mondom, hogy egy Rick és Morty, de akinek bejönnek az ilyen sorik annak egy próbát mindenképp megér. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nemrég láttam ezt a Netflixes felnőtteknek szóló rajzfilmsorozatot, egész szórakoztató.

Ez nekem is tetszett. Kicsit almát a körtével vetem össze, de sokkal jobban szórakoztam rajta mint az agyonhype-olt Squid Game-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.