Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ezt azért sokkoló úgy olvasni, hogy alig két éve jártunk azokban a templomokban, abban a gyönyörű városban... :para: :( 

Minap néztem Milánóról utcai kamerák képét és ahol anno járkáltunk holt üresek az utcák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na ja, és mindezt úgy, hogy a franc se tudja meddig tart ez az egész cécó.

Reméljük csak hetekig, 1-2 hónapig. Aztán talán a magyar számok is stagnálni, csökkeni kezdenek. Amerikában az iskolai tavaszi szünet végére tervezik a normál élet visszatértét. A lényeg, hogy pánikra se ok, se szükség nincs.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben kiderült, hogy az egyik fertőzött BME-s, de NEM KOLLÉGISTA. Ugyanakkor meglehetősen sok közelebbi kolis ismerősöm kapott ma egy emailt, miszerint az elmúlt időszakban kapcsolatba léptek egy fertőzöttel. :( A közös bennük, hogy mind ugyanarra az évfolyamra járnak.

 

Én leginkább a 74 éves édesapámat féltem, remélem nem hoztam haza a vírust :( bár mióta itthon vagyok, törekszem a minimális kontaktra vele, de hát egy háztartásban nem olyan könnyű az...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Közben kiderült, hogy az egyik fertőzött BME-s, de NEM KOLLÉGISTA. Ugyanakkor meglehetősen sok közelebbi kolis ismerősöm kapott ma egy emailt, miszerint az elmúlt időszakban kapcsolatba léptek egy fertőzöttel. :( A közös bennük, hogy mind ugyanarra az évfolyamra járnak.

 

Én leginkább a 74 éves édesapámat féltem, remélem nem hoztam haza a vírust :( bár mióta itthon vagyok, törekszem a minimális kontaktra vele, de hát egy háztartásban nem olyan könnyű az...

 

Nekem az egyik idióta szomszédom tegnap Ausztriából posztolgatott képeket a Facebookra. Tombolni tudtam volna a dühtől, amikor megláttam.

 

Nektek minden jót kívánok, remélem nem lesz baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mondta az arrogáns, büszke, de végtelenül ostoba Sith Nagyúr, akit simán behülyített egy gonosz ember, és aki aztán olyan nagyot bukott, hogy a fejét is elvesztette, amikor rádöbbent, mekkorát tévedett. ;) 

Attól még, hogy a filmben úgy volt a valóság még nem biztos ugyanolyan. ;);) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na minket is elért a koronavírus járvány. Mentem ma be dolgozni és mondták hogy siessek átöltözni, mert jön a két ügyvezető igazgató, elmondani a fejleményeket.

A lényeg hogy a járvány miatt kettészedik az embereket, az egyik műszak kedd ,csütörtök, szombat dolgozik reggel 7-től este 7-ig a másik pedig hétfő, szerda és péntek.

Azért csinálták hogy ne is találkozzunk egymással. Illetve ha valamelyikünk elkapja a vírust így csak azt a műszakot teszik karanténba(hisz a másik műszak embereivel nem is találkozol)

a másik pedig folytathatja a munkát.

Plussz minden nap a portás megméri az emberek lázát és ha valaki lázas akkor azt be sem engedik a cég területére. Ezenkivül mindenkinek kifizetnek egy magánlaborban végzett vírustesztet.

A sofőrök a rakodás idejére be sem jöhetnek.

5-ötösével járunk kajálni is.

Azt is pedzegették hogy mivel az osztrákok nagybálól egy héttel járnak elöttünk, lehetséges hogy be lesz zárva a cég egy ideig.

A fenti intézkedések azért is vannak hogy amig lehetséges müködjön az ügyfelek kiszolgálása így leállás nem fog annyira húsbavágni.

Így holnap nem kell mennem. Már pozitívra is fordítottam a dolgot. Legalább kialszom magam, nyomhatom a PS4-es játékomat, filmezhetek. Ráadásul mivel jövő héten csak kedden megyek először dolgozni, így 3 nap lesz a hétvége.

Az viszont furcsa lesz hogy bizonyos kollégákkal nem találkozom, akkikel eddig mindennap találkoztam. Eltarthat ez az állapot akár 2 hónapig is.

Egyszer túl leszünk ezen is. Remélem nyáron már mint egy rossz rémálomra gondolunk vissza erre az időre.

Vigyázzatok magatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Frenkie írta:

A lényeg hogy a járvány miatt kettészedik az embereket, az egyik műszak kedd ,csütörtök, szombat dolgozik reggel 7-től este 7-ig a másik pedig hétfő, szerda és péntek.

Azért csinálták hogy ne is találkozzunk egymással. Illetve ha valamelyikünk elkapja a vírust így csak azt a műszakot teszik karanténba(hisz a másik műszak embereivel nem is találkozol)

a másik pedig folytathatja a munkát.

Plussz minden nap a portás megméri az emberek lázát és ha valaki lázas akkor azt be sem engedik a cég területére.

 

Nálunk is pontosan ez van. A hőmérést holnap kezdik, de mi már második hete dolgozunk felezve, jövő héttől én is otthon leszek két hétig "karanténban"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, RacerX írta:

Budapesten milyen most a közhangulat? Holnap költözök. Pont a legjobbkor.

 

Igazából nincs rossz közhangulat. Sokkal kevesebben vannak most már az utcán, mint akár múlt héten, a tömegközlekedésben is (most már nem irreális, hogy tudsz rendes távolságot tartani a buszon másoktól), és nincs pánikhangulat (bár még pénteken tanúja voltam, hogy egy agresszív nő a dm-ben követelte, hogy mondja meg neki szegény pénztáros lány, hogy mikor hoznak árut legközelebb és pakolják ki a kézfertőtlenítőket a polcra). Viszont maszkos embereket alig látni, valószínűleg azért, mert nem lehet maszkot kapni továbbra sem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Az élelmiszerellátók bizonyosan. 

 

Ideiglenes munkavállalókat toboroz a Tesco

 

Próbáld meg, nem álomállás, de most azt hiszem, nem válogathat az ember.

Kösz, már ezt is próbáltam. Jelentkeztem. Még nem jeleztek vissza.

A gond inkább csak az, hogy mennyire lesznek toleránsak hozzám. Ugyanis az én fizikai erőm kb. a friss tavaszi lepkefing erejével vetekszik. Persze majd ha felvesznek belehúzok és mindent beleadok, de ismervén a fizikai teherbírásomat nem lesz elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A profession-t érdemes nézegetni, ott vannak jó állások, olyanok is amik testhezállóbbak. 

A Professiont és még egy rakás helyet nézek folyamatosan. Az elmúlt egy év tapasztalata viszont az, hogy más helyeken találtam inkább testhez álló ajánlatokat. Az más dolog, hogy ezekről se érkeznek válaszok, vagy elutasítás jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk az otthoni munkavégzésnek se híre, se hamva. Még csak annyit sem mondanak, hogy legyünk türelemmel, dolgoznak az ügyön... semmi info.

Kész, feladtam, amúgy is belobbantak az ízületeim, szóval holnaptól betegszabi. Holnap még el kell mennem a gyógyszereimért, de aztán sehova.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is kettészedték a műszakot, sok emberrel hetekig, hónapokig nem fogok találkozni. A nagyfőnöknek meg hatalmas respect: a magánvagyonából 50 milliós keretet ajánlott fel azon kollégáknak, akik egy esetleges boltbezárás után munkabér nélkül maradnak. 

  • Nagyon tetszik 5
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elkeserítő. Tegnap meg ma se volt Sparban Lidlben hús és wc papír. Se rizs se tészta...

A közeli kis kínai boltba se volt már rizs. WC papírt meg az utolsó ember elkapkodta. De annyit, hogy nem fért ki vele az ajtón.

Mi ez emberek?

Most hogyan szerezzem be a papírt? :45::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, JakeSully írta:

Ez elkeserítő. Tegnap meg ma se volt Sparban Lidlben hús és wc papír. Se rizs se tészta...

A közeli kis kínai boltba se volt már rizs. WC papírt meg az utolsó ember elkapkodta. De annyit, hogy nem fért ki vele az ajtón.

Mi ez emberek?

Most hogyan szerezzem be a papírt? :45::hehe:

Komolyan rendörökkel járatnám végig a lakásokat és ahol nagy a mennyiség már vinném is vissza a boltba. Ezek miatt a nyomorultak miatt másnak nem jut. Csak önmagára gondol, aztán majd a húst dobálja ki mert megromlik.

 

Erre meg no comment. Illetve, dehogynem. Shotit elő és.....

 

https://index.hu/belfold/2020/03/17/koronavirus_bkv_busz_elso_ajto_leszallas_video/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végével teszi fel a pontot az i-re: "szedjél antibiotikumot" :D még jó, hogy az antibiotikum a bakteriális megbetegedésekre jó csak, a vírusosra semmilyen hatással nincs (sőt, csak rontja a helyzetet). Műveletlen paraszt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.